Jump to content

Elite Dangerous

Elite Dangerous

• Please log in to reply
50 replies to this topic

KL3CH4 #41 Posted 25 March 2017 - 01:19 PM

Staff sergeant

• Players
  • 12283 battles
  • 348
Tak, na lata, a dokładnie na 10 lat z czego nieco ponad 2 już minęły. Oh, trzeba jeszcze zaznaczyć, że oni "mają nadzieję na support przez 10 lat". Pożyjemy zobaczymy, może ktoś się otrząśnie i uratuje tytuł.

radekw #42 Posted 27 March 2017 - 07:34 AM

Corporal

• Players
  • 2968 battles
  • 23
  • [BSNJ]

View PostKL3CH4, on 24 March 2017 - 06:38 PM, said:

Gdyby wprowadzili m.in.:
- możliwość przejęcia stacji (i nie, nie w takiej formie jak jest obecnie) lub budowy własnej
- możliwość rozbudowywania posiadanej stacji o nowe lądowiska, moduły magazynowe, fabryki, laboratoria itd.
- możliwość atakowania stacji innych grup (co automatycznie wymuszałoby zdjęcie ograniczenia co do ilości graczy w jednej instancji lub znaczne zwiększenie tego limitu)
- możliwość gromadzenia surowców, modułów, statków i wszystkiego co w tej grze można zdobyć/kupić/zbudować na zdobytej stacji lub np. wynajęcie miejsca przez gracza, który nie chce grać w klanie co wprost prowadziłoby do przekazania handlu w ręce graczy a nie odgórne (centralne) sterowanie tym aspektem gry
- możliwość rafinowania urobku na stacjach i następnie budowania z tego wszystkiego co jest w grze dostępne
- możliwość rozwijania badań nad modułami
- możliwość zawiązywania sojuszy z grupami graczy
- itp. itd. - mógłbym pisać tak długo

Reasumując gdyby gracz miał realny wpływ na handel, produkcję, badania, rozwój, politykę itd. to byłaby to z pewnością jedna z najlepszych gier. Niestety to nigdy nie nastąpi co widać po kolejnych zmianach w grze. Według producenta mamy latać od punktu A do punktu B i cieszyć się milionami systemów, które wyglądają identycznie i korzystać wyłącznie z tego co da nam producent a nie co gracze wypracują sami.

Ta gra po prostu nie ma żadnego kontentu przez to jest tak cholernie nudna. I tak na marginesie nie wiedzieć czemu na PC wygląda graficznie o wiele lepiej niż na konsoli.

Część z tych rzeczy, w tej, czy innej formie w grze istnieje (z góry mówię, że jako weteran serii i fan nie jestem obiektywny :P Gra jest specyficzna i nie mam problemu z tym, że ktoś może na nią kręcić nosem :) )

- przejęcia stacji są, duże frakcje graczy mają swoje frakcje w grze i przez sterowanie bigosem (background simulation) można przejmować nie tylko pojedyncze stacje, ale całe systemy. Jak sobie wyobrażasz przejęcie stacji przez pojedynczego gracza od strony świata gry? Budowanie stacji też ma miejsce poprzez community goals - robi to sam Frontier lub frakcje graczy mogą zgłaszać zapotrzebowanie na CG i wtedy pojawia się takie Community Goal. Tak powstał np. Obsydian Terminal w Maya, tak powstają teraz stacje i bazy naziemne w okolicach Colonii. (TWH ma np. własną bazę naziemną "Sobieski" w nowej kolonii (system Kopernik)). Znów, nie wyborażam sobie funkcjonalności budowy stacji przez pojedynczego gracza, to musi być mechanika dla frakcji z czysto fabularnego punktu widzenia.

- to samo, co wyżej - rozbudowy istniejących stacji też odbywają się na drodze CG (community goals)

- atakowanie (blokada) stacji jest jak najbardziej możliwa, można doprowadzić do zablokowania stacji poprzez zmasowane ataki na siły bezpieczeństwa w systemie lub przez przywożenie na stację obcych artefaktów (unknown artifacts). W pierwszym przypadku blokada usług stacji jest efektem reakcji kontrolującej frakcji na zagrożenie bezpieczeństwa, w drugim doprowadzamy do fizycznych uszkodzeń stacji - żeby uratować stację przed działaniem unknown artifacts (tak zwane UA bombing) trzeba zwozić na nią meta alloys.

- surowce gromadzisz w przypisanym sobie magazynie. Moduły i statki możesz gromadzić na dowolnej stacji i przesyłać między stacjami

- crafting funkcjonuje w formie inżynierów i czasowych ulepszeń tworzonych z surowców

- przecież frakcje graczy są żywe, tworzą sojusze (np. Border Coalition składające się z kilku mniejszych grup graczy), walczą między sobą (wojna Dark Armada z Border Coalition), frakcje niezależne nastawione tylko na pomoc innym graczom - Fuel Rats, czy frakcje eksploracyjne, masz też narzędzia do wspierania frakcji, nazwijmy je "fabularnych" - Power Play.

Gracze mają realny wpływ na handel - ich działania zmieniają podaż i popyt na różne towary w różnych systemach, gracze mają wpływ na politykę frakcji w grze (BGS i PP).

Od czasów grania w stare Elite szukałem jakichś zamienników, ale nigdy nic innego nie przypadło mi do gustu, włącznie z Eve :)

Edited by radekw, 27 March 2017 - 07:38 AM.

KL3CH4 #43 Posted 27 March 2017 - 08:50 AM

Staff sergeant

• Players
  • 12283 battles
  • 348

"przejęcia stacji są, duże frakcje graczy mają swoje frakcje w grze i przez sterowanie bigosem (background simulation) można przejmować nie tylko pojedyncze stacje, ale całe system"

Tak, tylko jak pisałem obecna forma mnie nie odpowiada. Przejmowanie przez "grindowanie" (bo w sumie do tego to się sprowadza), to moim zdaniem nie najlepsze rozwiązanie.

"Jak sobie wyobrażasz przejęcie stacji przez pojedynczego gracza od strony świata gry? "

Nie wyobrażam i mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie :) Pisałem raczej o zmasowanym ataku na stację i zmuszenie "okupanta" do jej opuszczenia.

"Budowanie stacji też ma miejsce poprzez community goals - robi to sam Frontier lub frakcje graczy mogą zgłaszać zapotrzebowanie na CG i wtedy pojawia się takie Community Goal. Tak powstał np. Obsydian Terminal w Maya, tak powstają teraz stacje i bazy naziemne w okolicach Colonii. (TWH ma np. własną bazę naziemną "Sobieski" w nowej kolonii (system Kopernik))."

No i to jest właśnie podstawowy problem o jakim pisałem. Możesz korzystać tylko z tego co zrobi Frontier a to gracze powinni mieć możliwość zbudowania stacji od zera lub chociaż jej rozbudowę po przejęciu - nie przez pisanie podania do Frontier tylko bezpośrednie w grze, z tego co sami wypracują.

"Znów, nie wyborażam sobie funkcjonalności budowy stacji przez pojedynczego gracza, to musi być mechanika dla frakcji z czysto fabularnego punktu widzenia."

Zgadzam się. Dla pojedynczego gracza powinno być to tak trudne zadanie, aby nikt nigdy się nie pokusił o jego realizację.

"to samo, co wyżej - rozbudowy istniejących stacji też odbywają się na drodze CG (community goals)"

Czyli gotowca, który da Frontier za (znów) bezmyślne grindowanie.

"atakowanie (blokada) stacji jest jak najbardziej możliwa, można doprowadzić do zablokowania stacji poprzez zmasowane ataki na siły bezpieczeństwa w systemie lub przez przywożenie na stację obcych artefaktów (unknown artifacts). W pierwszym przypadku blokada usług stacji jest efektem reakcji kontrolującej frakcji na zagrożenie bezpieczeństwa, w drugim doprowadzamy do fizycznych uszkodzeń stacji - żeby uratować stację przed działaniem unknown artifacts (tak zwane UA bombing) trzeba zwozić na nią meta alloys."

No i to jest jeszcze w miarę okej, choć zwożenie artefaktów i kontr artefaktów jest trochę śmieszne :)

"surowce gromadzisz w przypisanym sobie magazynie. Moduły i statki możesz gromadzić na dowolnej stacji i przesyłać między stacjam"

O surowcach nie wiedziałem. Nie widziałem opcji zrzucenia ich do magazynu na stacji. Muszę poszukać informacji na ten temat. Fajnie, że coś takiego istnieje. Co do statków to wiedziałem i nigdy mnie to nie bolało - pewnie dlatego, że latałem głównie jednym, nie jestem kolekcjonerem.

"crafting funkcjonuje w formie inżynierów i czasowych ulepszeń tworzonych z surowców"

Po wprowadzeniu inżynierów zaczął się właśnie problem, bo NPC zaczęły latać z najlepszymi zabawkami i osłony zdejmowały na 1-2 strzały a hull po kolejnych 2-3 strzałach. Wcześniej NPC musiał się namordować aby mnie wykończyć - role się odwróciły, teraz ja się muszę namordować aby przeżyć (o wygranej nawet nie myśląc - i nie piszę tutaj o podstawowych NPC). Dla tych co grają długo to pewnie dobrze, bo to jakieś wyzwanie, dla tych co grają krótko (jak ja) to jakieś nieporozumienie. Samej idei inżynierów nie neguję tylko wykonanie.

"przecież frakcje graczy są żywe, tworzą sojusze (np. Border Coalition składające się z kilku mniejszych grup graczy), walczą między sobą (wojna Dark Armada z Border Coalition), frakcje niezależne nastawione tylko na pomoc innym graczom - Fuel Rats, czy frakcje eksploracyjne, masz też narzędzia do wspierania frakcji, nazwijmy je "fabularnych" - Power Play."

Walczą i walczą i co z tego wynika? Notują na kartce kto ile zestrzelił i na koniec tygodnia wrzucają na forum podsumowanie? Power Play nawet nie skomentuję, bo nie ma czego.

"Gracze mają realny wpływ na handel - ich działania zmieniają podaż i popyt na różne towary w różnych systemach"

Realny wpływ na handel to mają gracze EVE Online. ED pod tym względem jest niestety totalną porażką - ale mają jeszcze szanse aby to zmienić.

"Od czasów grania w stare Elite szukałem jakichś zamienników, ale nigdy nic innego nie przypadło mi do gustu, włącznie z Eve"

Gdyby w świat EVE wrzucili grafikę i mechanikę lotu statkiem jaka jest w ED, to powstałaby najlepsza gra na świecie :)

radekw #44 Posted 27 March 2017 - 11:29 AM

Corporal

• Players
  • 2968 battles
  • 23
  • [BSNJ]

Magazyn na materiały wozisz ze sobą :) Prawy panel i opcje ładowni. Masz miejsce na 1000 materiałów i 500 pakietów danych.

Całkowicie rozumiem, że może Ci się gra nie podobać, ale tzw. "grind" był zawsze główną osią Elite. Pewnie to błąd projektowy, ale można grać spokojnie i kolejne statki, moduły, ulepszenia, rangi wpadają "przy okazji". W Elite 2: Frontier grałem całymi latami, a nie dochrapałem się rangi Elite, mimo, że podejrzewam, że znam grę na wylot ;)

W EVE nie przebrnąłem przez tworzenie postaci :) Jak tylko zobaczyłem jakieś rasy, klasy i inne cuda wianki to wyłączyłem grę. Jak będę chciał pograć w RPG to odpalę Baldur's Gate :P

Próbowałem jeszcze X: Beyond Frontier, ale interfejs był tak inny od Elite, że odpuściłem po tutorialu, więc dla mnie Elite: Dangerous jest grą idealną, prawie, bo oprócz braków, które Ty wymieniasz, to ma braki w stosunku do starszych gier z serii: brak lądowania na planetach z atmosferą, niezrozumiałe utrudnienia typu: zadokuj na stacji, żeby zobaczyć dostępność i ceny towarów, w starych elite dostęp do informacji o rynkach wszystkich stacji w systemie był dostępny od razu po skoku do danego systemu i na tej podstawie mogłem zadecydować, gdzie chcę wylądować. Liczę jednak na to, że coś się zacznie też zmieniać.

Nie próbowałem Star Citizena, bo trochę mnie odstraszają ceny za dostęp do tego co jest, a z tego co wiem, to jest parę nie połączonych ze sobą modułów, jeden system planetarny i ciągłe crashe. Czy coś się zmieniło?

Jeszcze Edit: wyniki starć frakcji graczy widać od razu - po wpływach ich frakcji w grze :) Nie trzeba spisywać wyników na kartce ;) (mechanicznie frakcje graczy to tzw. minor factions i i ch wpływami steruje się za pomocą BGS)

Edited by radekw, 27 March 2017 - 11:49 AM.

PanTwardowski76 #45 Posted 27 March 2017 - 12:23 PM

Major

• Players
  • 21707 battles
  • 3,664
  • [BSNJ]

Elitka wlasciwie nie ma sensownej konkurencji, poza tym to nadal jest Elite bardzo podobne do tego ktore istnialo juz ponad 20 lat temu. Ladowanie na planetach z atmosfera to duze wyzwanie jesli chce sie to zrobic dobrze. Ogromna ilosc pracy bo te planety trzeba tez czyms zapelnic. Raczej szybko nie powstanie taka mozliwisc, szkoda ze developer troche wolno rozwija gre, ale mysle ze przyspieszy gdy zwolni sily i srodki zaangazowane w wersje PS4. 

Ataki NPC juz nie sa jakims powaznym problemem, ogromna wiekszosc wygrywam, a jak sie nieda to zwiewam. Jest sporo rzeczy do ktorych mozna sie w ED przyczepic, tego nikt nie neguje.

Uklady z wieloma gwiazdami, omijam jak moge bo przelot potrafi trwac dlugo... mogli by wprowadzic opcje wyboru gwiazdy ukladu wielokrotnego przy ktorej wychodzi ske z hiperprzestrzeni. 

Bazy planetarne ubogie czesto bez sklepiku, a jesli juz to tylko nawoz sprzedaja:-)

Troche niewiele statkow, jakos brak takiego Panter Clippera i wielu innych. Malych stateczkow jest juz nawet sporo, a wlasnie brak mastodontow jak wlasnie Panter czy Puma lub Boa.

Kiedys w EF2 w mjsjach byly tez oferty na zakup szczegolnke poszukiwanego towaru jesli miales go w ladowni zysk byl fajny. 

Koszmarnie mułowaty interface w bazie, otwieranie panelu rynku, czy innych opcji bazy trwa czasem koszmarnie dlugo, to samo z mapą. 

Pomaranczowy interface mi osobiscie sie koszmarnie nie podoba bo meczy wzrok.Mogli by dac wybor koloru.

Mozolne zarabianie, ale ma to tez swoje zalety.

To nie jest gra przyjazna dla przyzwyczajonych do latwego grindu i casualowej rozrywki, to gra jak pisalem staroszkolna ale dajaca ogrlmna frajde. Na dzien dzisiejszy urobilem okolo 100 baniek wliczajac w to wartosc stateczku i modulow, i troche sie zalamalem jak zobaczylem cene najlepszej elektrowni klasy 6, czyli 51 baniek a to cena nkewiele mniejsza od calego statku, jescze ciekawsze sa ceny kadlubow. Ale coz nikt nie powiedzial ze bedzie latwo. 

Mimo to gra jest niesamowita, wlasnie dla tego ze wszystko wymaga wysilku, a nawet mozna stracic caly dorobek jesli nie stac nas na ubezpieczenie. Czyli mamy super statek, kupione moduly a na towar wydalismy ostatki kasy... i w tym momencie ktos nas ustrzeli, lub pomyla sie paluchy i strzelimy w stacji kosmicznej zamiast przyspieszyc... i witaj bankrucie:-)

Garaż: T1E6X, T7Car, Locust, Chaffee, T37, T71, M41, T49, M2 Medium, T69, Pershing, T26E4, T54E1, T14, T29, T110E5, T57HT, M8A1, T40, T67, Hellcat, T110E4, M12, Criuser II, Matilda, Crusader, Knight, Centiennial,Centurion I, Excelsior, Caernarvon, AT2, CharioteerSexton I, FV304, Crusarder SP, Pz 38H, Pz. IID, Sp.PzIc, Pz.S35, T25, Pz IV, VK 30.01P, E50M, Pz.B2 740(f),KW1CapturedHammer, E75, E100, Hidden, JgPanter, E25, Rhm.-B.WT, WT auf E100, JgTiger, GwPanter, GWTiger P,AMX ELC, AMX Chaffee, AMX 13 90, CDCBatChat25t, AMX50 100, AMX50B, FCM36P40, FCM50T, AC Mle.48, AMX50F155, Bat.Chat 155.55,  Valentine II, LLTB, T54 ltwt, T34-88, Ob.416, Motherland T54, Obiect 140T62A,  KW1, KW1S, T150,  Churchill III, KW4, KW5, IS3, IS4IS7SU76iSU-122-44, Object 704,  Obiect 268, Obiect263, Su5,  WZ131, Type 59, Chi-He,  Chi-Nu-KaiKaiju

:coin:   XBOX ONE

KL3CH4 #46 Posted 27 March 2017 - 12:29 PM

Staff sergeant

• Players
  • 12283 battles
  • 348

Magazyn na materiały wozisz ze sobą :) Prawy panel i opcje ładowni. Masz miejsce na 1000 materiałów i 500 pakietów danych.

No to się nie zrozumieliśmy, bo ja mam na myśli magazyn na stacji gdzie mogę zrzucić swoje graty. Po Twoim poście poszperałem w necie i znalazłem informację, że w którymś tam paczu (ale nie wiem czy na XO również) mają dodać super, hiper, rozwiązanie, po prostu niesamowite i rewelacyjne - możliwość gromadzenia ograniczonej ilości modułów. Podkreślam modułów a nie np. urobku ze skałek itp. Masakra jakaś. Nie wiem jak to możliwe w ogóle, że nie ma magazynów i trzeba się rypać x czasu z prostymi zadaniami.

W EVE nie przebrnąłem przez tworzenie postaci :) Jak tylko zobaczyłem jakieś rasy, klasy i inne cuda wianki to wyłączyłem grę. Jak będę chciał pograć w RPG to odpalę Baldur's Gate

EVE to nie RPG. Wybór rasy i postaci nie ma wpływu na grę, określa jedynie jak będziesz wyglądał i osadza Cię w jakiejś tam fabule świata EVE, która również nie ma wpływu na rozgrywkę.

Widzę, że na pewno w jednym jesteśmy zgodni, liczmy na to, że coś zacznie się zmieniać aby uatrakcyjnić rozrywkę.

PanTwardowski76 #47 Posted 27 March 2017 - 01:13 PM

Major

• Players
  • 21707 battles
  • 3,664
  • [BSNJ]

Przeciez jest magazyn na moduly plus szybka dostawa kurierem:-)

Fajnie by bylo gdyby dalo sie ustawic "port macierzysty i swoj hangar" ale trzymanie towaru w magazynie? Raczej malo przydatne, owszem zdaza sie cos kupic okazyjnie, ale trzymac towar by czekac na koniunkture? 

Co do zadan potwornie mnie wkurza wiadomosc ze zmiana miejsca docelowego, potwornie upierdliwe

Co do misji to z czasem sa coraz lepiej platne srednio kolo pol banieczki, ale zdaza sie i sporo wiecej. Pisze o zwyklych misjach transportowych, choc zdazalo sie juz robic planetarne jak i zabojstwa. Dzisiaj ugralem z 10 baniek moze nieco mniej ale cos kolo tego, wiec zle nie jest. Caly czas pytonem, bo najlepszy jest do misji. Ladunek sie zmiesci i zdarza sie po kilka misji na raz robic. Nie ma ograniczen w ladowaniu, bo wymaga sredniego doku, a walczyc tez umie. 

Garaż: T1E6X, T7Car, Locust, Chaffee, T37, T71, M41, T49, M2 Medium, T69, Pershing, T26E4, T54E1, T14, T29, T110E5, T57HT, M8A1, T40, T67, Hellcat, T110E4, M12, Criuser II, Matilda, Crusader, Knight, Centiennial,Centurion I, Excelsior, Caernarvon, AT2, CharioteerSexton I, FV304, Crusarder SP, Pz 38H, Pz. IID, Sp.PzIc, Pz.S35, T25, Pz IV, VK 30.01P, E50M, Pz.B2 740(f),KW1CapturedHammer, E75, E100, Hidden, JgPanter, E25, Rhm.-B.WT, WT auf E100, JgTiger, GwPanter, GWTiger P,AMX ELC, AMX Chaffee, AMX 13 90, CDCBatChat25t, AMX50 100, AMX50B, FCM36P40, FCM50T, AC Mle.48, AMX50F155, Bat.Chat 155.55,  Valentine II, LLTB, T54 ltwt, T34-88, Ob.416, Motherland T54, Obiect 140T62A,  KW1, KW1S, T150,  Churchill III, KW4, KW5, IS3, IS4IS7SU76iSU-122-44, Object 704,  Obiect 268, Obiect263, Su5,  WZ131, Type 59, Chi-He,  Chi-Nu-KaiKaiju

PanTwardowski76 #48 Posted 12 April 2017 - 07:10 AM

Major

• Players
  • 21707 battles
  • 3,664
  • [BSNJ]

Sorry za duble posta, ale mysle ze warto.

Mamy łate 2.3 a w niej troche zmian.

Grafika nieco poprawiona zwlaszcza planety przy ladowaniu.

Mozemy pobawic sie edytorem facjaty, to dla milosnikow The Sims, ale wydaje sie ze naprawde mozna sie pobawic i wykreowac małpoluda calkiem urodziwego, ilosc opcji i tym podobnych godna wspomnianych simsow.

Przeprojektowane kabiny, zdecydowanie fajniejsze.

Dodali nowy statek delfin czylk pasazerska orka dla ubogich:-) fajna gra słow.

Megastatki i nowe rodzaje baz

Poprawiono wczytywanie mapy, marketu i innych uslug stacji

Pokombinowali z misjami.

Ogolnie gra chodzi fajniej i plynniej, jakby ladniejsza, co do wieloosobowych zalog nie sprawdzalem. Na razie to tak na szybko.

Chyba sobie kupie anaconde bo juz uciulalem, aktualizacja moze nie wnosi jakis strasznych cudow ale jest duzo poprawek, wyjdzie w praniu co i jak

PanTwardowski76 #49 Posted 19 April 2017 - 08:55 AM

Major

• Players
  • 21707 battles
  • 3,664
  • [BSNJ]

Triple post:-)

Widze ze kilka osob z forum sprobowalo Elitki, juz troche wylatalem wiec moge podzielic sie swoja skromna wiedza. Dorobilem sie Anakondy i sprzedalem, zbyt wczesnie kupilem i trzeba pozarabiac by statek mial pazur, wiec kupilem T9 i koszmar, wolne latwe do przechwycenia, w dodatku mozna sie przyblokowac we wrotavh stacji i byc kilka grubych baniek w plecy. Na tej krowie stracilem kupe kasy, raz mie ustrzelili jak kaczora, drugi raz wlasnie zablokowanie w bramie stacji i tez odparowalo z ladunkiem. Wiec wrkcilem do Pytąga czyli Pytona, bardzo przyjemny stateczek uniwersalny i taki w sam raz, nawet gornictwa na nim probowalem.  Nadaje sie do wszystkiego, walka, handel, gornictwo, misje najslabiej ecploracja i dlugie trasy, da sie i owszem ale tankowac trzeba czesto a zbieranie wachy z gwiazd to niezbyt bezpieczny sport. Owszem da sie ale akurat tutaj jest kiepsko. Do walki spokojnie pogoni ot taki zloty srodek. Na handel tez sie nadaje kokosow nie zarobi ale mozna zyc, natomiast do robienia misji idealny. Bezpieczna inwestycja na trudne czasy:-) jesli jakies pytania to zapraszam, choc radekw lepiej ogarnia temat ale gdy go nie ma to troche pomoge.

sccorp84 #50 Posted 18 May 2017 - 11:54 AM

Staff sergeant

• Players
  • 8846 battles
  • 357
  • [-BWP-]

http://www.ppe.pl/ne...ystation-4.html

Stało się, ED na konsolach.

Garage: X - Waffentrager auf E100, IS-4; IX - ST-1; VIII - M6A2E1, Rhm.-Borsig Waffentrager, Fatherland IS-3A, Jagdtiger 8.8, T-32, Centennial T95VII - T29, Champion Panther/M10, T71E1 Lycan, Tiger 131; VI - Hellcat, T-34-85 RUDY, T-150, Sherman Fury; V - Bogatyr KV220-2Pz.Kpfw. V/IV, Churchill III, KV-1; IV - Vanquisher Sentinel AC1, Valentine II, Marder 38T; III - Pz.Kpfw. S35 739 (f), Sexton I, Raseiniai BT-7A, FCM 36Pak40, Blitzen MTLS, Grosstraktor-Krupp, M22 Locust-PS; II - T1E6-PS

Conrdd #51 Posted 22 May 2017 - 08:22 AM

Staff sergeant

• Players
  • 6332 battles
  • 283

Zmiany po patchu - m.in. pokombinowali w statkach. Np. Diamonback Explorer wreszcie stał się godny tego miana i po inżynierach spokojnie dobija do 50LY zasięgu - a do tego dołożyli mu jedno dodatkowe miejsce na moduł przez co stał się funkcjonalny. Menu na stacjach - na XO - wreszcie przestało się mulić. Podobnie mapa gwiezdna nie wczytuje się już godzinę.

PS

Wszystko pięknie - ED na PS4 - ale jeśli nadal nie będzie prawdziwej wspólnej rozgrywki międzyplatformowej to gracze na PS4 przez pierwsze pół roku nikogo zywego w przestrzeni nie zobaczą. Sami npc.

Edited by Conrdd, 22 May 2017 - 08:25 AM.

Eric Schwartz - Amiga

by Eric Schwartz

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users