Jump to content

Jagdtiger

Jagdtiger

• This topic is locked This topic is locked
43 replies to this topic

SkudoV #21 Posted 24 September 2016 - 11:46 AM

Staff sergeant

• Players
  • 15698 battles
  • 383
  • [PAZIE]

View PostSkudoV, on 22 September 2016 - 08:51 PM, said:

A jak sprawdza się Ferdinand ze stockową armatą 8,8cm?

Wiem że na Jagdpanther II odrazu można odblokować pierwszy zestaw z 10,5cm, zaś na Ferdku trzeba do tego nabić chyba 15 tysięcy exp. 

Mój błąd, nie 15 tysięcy expa, tylko 25k.:-) 

hincul PL #22 Posted 21 March 2017 - 06:13 PM

Major

• WoTC Online Contributor
  • 55607 battles
  • 5,282
  • [-WTH-]

Sony238 #23 Posted 21 March 2017 - 08:59 PM

Sergeant

• Players
  • 7894 battles
  • 118
  • [13HTB]
Bardzo polecam ten czołg, świetny TD'ek mający wspaniałe działo i pancerz. Każde losowanie dla nas to czysta przyjemność :) gdyby dalej jarała mnie gra TD'kami z miłą chęcią bym go odkupił

Geniusz Zla41 #24 Posted 26 June 2017 - 03:11 PM

Corporal

• Players
  • 23301 battles
  • 34
  • [ORLIK]

Po wspaniałym czołgu jakim był Ferdinand, Jagtiger okazał się dla mnie rozczarowaniem jest naprawde trudny do opanowania.:angry:

Medy robią z nim co chcą, jak mam dobre miejsce to biją z golda i w moment jestem w garażu. Wielu ludzi chwali go za działo natomiast mój lubi sadzić kartofle jak szalony (pewnie wina małpy/rng). Ktoś z was też miał takie problemy? Czy Jg.Pz.E100 jest lepszy od Jagtigera?  

TomekK1974 #25 Posted 26 June 2017 - 03:16 PM

Sergeant

• Players
  • 50943 battles
  • 219
  • [-P7S-]
Jak dla mnie, to najlepszy pojazd w linii. "10" jest dużo trudniejsza w grze. Według mnie sytuacja jest bliźniacza jak w linii do E100 - najlepszy jest E75. Ale każdy ma swoje gusta i preferencje.

hincul PL #26 Posted 26 June 2017 - 03:20 PM

Major

• WoTC Online Contributor
  • 55607 battles
  • 5,282
  • [-WTH-]

View PostGeniusz Zla41, on 26 June 2017 - 03:11 PM, said:

Po wspaniałym czołgu jakim był Ferdinand, Jagtiger okazał się dla mnie rozczarowaniem jest naprawde trudny do opanowania.:angry:

Medy robią z nim co chcą, jak mam dobre miejsce to biją z golda i w moment jestem w garażu. Wielu ludzi chwali go za działo natomiast mój lubi sadzić kartofle jak szalony (pewnie wina małpy/rng). Ktoś z was też miał takie problemy? Czy Jg.Pz.E100 jest lepszy od Jagtigera?  

Pobaw się z wyposażeniem,moze zamontuj skupiaczkę i daj racje żywnościowe,no i nie wyrywaj do przodu,co do X tieru :) to sam zobaczysz,ale przeładunek masz długi  i niby pena super a walisz i ding dong :) i znowu czekasz az załaduje,cierpliwości życzę.

Sony238 #27 Posted 28 June 2017 - 07:39 PM

Sergeant

• Players
  • 7894 battles
  • 118
  • [13HTB]

View PostGeniusz Zla41, on 26 June 2017 - 03:11 PM, said:

Osobiście bardzo miło wspominam ten czołg. Trzeba go na prawdę wyczuć i bardzo dużo kątować kadłub, ponieważ przód praktycznie zawsze przyjmuje ;) nie staraj się tym czołgiem byc blisko drużyny. Ukrywaj się za ich plecami, daleko, w zaroślach. Wtedy docenisz tego wyśmienitego snipera ;)

SkudoV #28 Posted 10 October 2017 - 06:31 PM

Staff sergeant

• Players
  • 15698 battles
  • 383
  • [PAZIE]

View PostSony238, on 28 June 2017 - 08:39 PM, said:

Osobiście bardzo miło wspominam ten czołg. Trzeba go na prawdę wyczuć i bardzo dużo kątować kadłub, ponieważ przód praktycznie zawsze przyjmuje ;) nie staraj się tym czołgiem byc blisko drużyny. Ukrywaj się za ich plecami, daleko, w zaroślach. Wtedy docenisz tego wyśmienitego snipera ;)

W pierwszej linii Jagdtiger też może grać.

lysteria85 #29 Posted 10 October 2017 - 07:07 PM

Captain

• Players
  • 24031 battles
  • 1,307
  • [_NI_]
Stanie z tyłu Jagdtigerem to trochę marnowanie potencjału pancerza tego świetnego TDka, pilnować krzaków w trzeciej linii to sobie mogą Wafle, Grile i te inne tałatajstwa z papierem śniadaniowym zamiast pancerza, Jagdtiger powinien, mniej lub bardziej, przecierać pierwszą linię tylko wtedy będzie wykorzystany w 100%
Dziesiąty pocisk dla Jadzi, niech se Jadzia wsadzi! Ona ma siłę oraz nieleczoną anginę

Tengu25 #30 Posted 10 October 2017 - 07:30 PM

Staff sergeant

• Players
  • 28053 battles
  • 273

View Postlysteria85, on 10 October 2017 - 07:07 PM, said:

Stanie z tyłu Jagdtigerem to trochę marnowanie potencjału pancerza tego świetnego TDka, pilnować krzaków w trzeciej linii to sobie mogą Wafle, Grile i te inne tałatajstwa z papierem śniadaniowym zamiast pancerza, Jagdtiger powinien, mniej lub bardziej, przecierać pierwszą linię tylko wtedy będzie wykorzystany w 100%

Najpierw sam się naucz grać a dopiero później dawaj innym rady.

Czarny Kocur #31 Posted 10 October 2017 - 07:40 PM

Captain

• Players
  • 23117 battles
  • 1,779
  • [-JW-]

View Postlysteria85, on 10 October 2017 - 08:07 PM, said:

Czytam mądrość :) z ciekawości patrzę na statystyki przedmówcy i widzę, że nie posiada JT... hmm skąd ta wiedza więc? Z poligonu? Z single playera? Z tankopedii? Ze szklanej kuli albo fusów? Dodatkowo widzę, że jest w statystykach Marder II z III tieru i potem Ferdek. Wnioskuję pójście linią przez HT, czyli znikoma (żeby nie powiedzieć żadna) wiedza o niemieckich bezwieżowych TDkach i grą nimi. Ale można klepać teorie na temat JT i ciśnięciem nim na I linię.

HUWDU - WoT XBox Clan - dowódca
Clan motto: "Takich dwóch, jak nas trzech, to nie ma ani jednego"

Garaż - Czołgowiskiem zwany:

Sony238 #32 Posted 11 October 2017 - 05:03 AM

Sergeant

• Players
  • 7894 battles
  • 118
  • [13HTB]

View Postlysteria85, on 10 October 2017 - 07:07 PM, said:

​Polecam grać Jagtigerem w pierwszej linii. W 100% gracze wykorzystają wszystkie weak spoty... Jadzka ma fajny pancerz, ale działa on na większą odległość :)

lysteria85 #33 Posted 11 October 2017 - 05:50 AM

Captain

• Players
  • 24031 battles
  • 1,307
  • [_NI_]

View PostCzarny Kocur, on 10 October 2017 - 07:40 PM, said:

Czytam mądrość :) z ciekawości patrzę na statystyki przedmówcy i widzę, że nie posiada JT... hmm skąd ta wiedza więc? Z poligonu? Z single playera? Z tankopedii? Ze szklanej kuli albo fusów? Dodatkowo widzę, że jest w statystykach Marder II z III tieru i potem Ferdek. Wnioskuję pójście linią przez HT, czyli znikoma (żeby nie powiedzieć żadna) wiedza o niemieckich bezwieżowych TDkach i grą nimi. Ale można klepać teorie na temat JT i ciśnięciem nim na I linię.

Czyli że przez całą grę, przez całe 14 tysięcy bitew nigdy nie spotkałem w walce Jagdtigera i nie widziałem nigdy kiedy robił największe spustoszenie a kiedy okazywał się bezużyteczny bo stał z tyłu, czekał aż pierwsza linia się wykrwawi a potem był wyspotowany, objechany i zniszczony nie oddawszy ani jednego strzału - tak wygląda w 90% granie Jagdtigerem na campie (pozostałe 10% to bycie wyspotowanym przypadkiem przez zagubionego lighta i ubicie przez artę). Obejrzycie sobie filmiki z epickich wyciągów Jadzią, 99% z nich to kolesie którzy, może nie byli w pierwszej linii, ale na pewno nie byli też w drugiej - cała magia grania tym pojazdem to znaleźć ten "sweet  spot" pomiędzy liniami walki kiedy już nie jesteśmy w centrum zinteresowania ognia wroga a jeszcze nie jesteśmy za daleko żeby nadganiać walkę (bo do pościgów Jadzia się zbytnio nie nadaje, oj nie :) 
Dziesiąty pocisk dla Jadzi, niech se Jadzia wsadzi! Ona ma siłę oraz nieleczoną anginę

Tengu25 #34 Posted 11 October 2017 - 06:14 AM

Staff sergeant

• Players
  • 28053 battles
  • 273

View Postlysteria85, on 11 October 2017 - 05:50 AM, said:

Czyli że przez całą grę, przez całe 14 tysięcy bitew nigdy nie spotkałem w walce Jagdtigera i nie widziałem nigdy kiedy robił największe spustoszenie a kiedy okazywał się bezużyteczny bo stał z tyłu, czekał aż pierwsza linia się wykrwawi a potem był wyspotowany, objechany i zniszczony nie oddawszy ani jednego strzału - tak wygląda w 90% granie Jagdtigerem na campie (pozostałe 10% to bycie wyspotowanym przypadkiem przez zagubionego lighta i ubicie przez artę). Obejrzycie sobie filmiki z epickich wyciągów Jadzią, 99% z nich to kolesie którzy, może nie byli w pierwszej linii, ale na pewno nie byli też w drugiej - cała magia grania tym pojazdem to znaleźć ten "sweet  spot" pomiędzy liniami walki kiedy już nie jesteśmy w centrum zinteresowania ognia wroga a jeszcze nie jesteśmy za daleko żeby nadganiać walkę (bo do pościgów Jadzia się zbytnio nie nadaje, oj nie :) 

Ja też oglądałem filmiki o pieczeniu chleba a piekarz ze mnie marny. Co mi dadzą filmiki z epickich wyciągów? Takie wyniki zdobywasz jak zostaje spełnionych sporo warunków (mapa, losowanie, pozostałe czołgi) a po drugiej stronie zostali sami słabi gracze i pozwalają tobie na popełnianie większej liczby błędów, których sami nie potrafią wykorzystać. Zresztą nie wiem po co dyskutować skoro najpierw piszesz, że Jadzia to czołg pierwszej lini po czym w następnym poscie zaprzeczasz swoim twierdzeniom, powołując sie na wyniki epickie w których jak sam zauważyłeś 99%( notabene zastanawiające jak ty zawsze wszystko przeliczasz z taką precyzją na te procenty)  graczy nie grało w pierwszej linii. Zdecyduj się która wersja jest prawidłowa. 

TomekK1974 #35 Posted 11 October 2017 - 07:27 AM

Sergeant

• Players
  • 50943 battles
  • 219
  • [-P7S-]
Napoleon zapytał kiedyś żołnierzy dlaczego nie strzelają z armat. Mówią: nie mamy armat, nie mamy, kul, pogoda kiepska, ładunki się skończyły, wiatr nie w tą stronę, wróg się schował.. Nie macie armat - wystarczy, odpowiedział Napoleon. Jak pojawia się ten mędrzec - wystarczy. 

SkudoV #36 Posted 14 October 2017 - 08:03 PM

Staff sergeant

• Players
  • 15698 battles
  • 383
  • [PAZIE]

View PostCzarny Kocur, on 10 October 2017 - 08:40 PM, said:

Kiedy tylko mogę chować dolną płytę, to zawsze jestem w pierwszej linii Jagtigerem i jeżeli tylko mam wsparcie przynajmniej dwóch członków drużyny, to tym pojazdem można zrobić bardzo dużo.

lysteria85 #37 Posted 15 October 2017 - 08:03 AM

Captain

• Players
  • 24031 battles
  • 1,307
  • [_NI_]

View PostTengu25, on 11 October 2017 - 06:14 AM, said:

Ja też oglądałem filmiki o pieczeniu chleba a piekarz ze mnie marny. Co mi dadzą filmiki z epickich wyciągów? Takie wyniki zdobywasz jak zostaje spełnionych sporo warunków (mapa, losowanie, pozostałe czołgi) a po drugiej stronie zostali sami słabi gracze i pozwalają tobie na popełnianie większej liczby błędów, których sami nie potrafią wykorzystać. Zresztą nie wiem po co dyskutować skoro najpierw piszesz, że Jadzia to czołg pierwszej lini po czym w następnym poscie zaprzeczasz swoim twierdzeniom, powołując sie na wyniki epickie w których jak sam zauważyłeś 99%( notabene zastanawiające jak ty zawsze wszystko przeliczasz z taką precyzją na te procenty)  graczy nie grało w pierwszej linii. Zdecyduj się która wersja jest prawidłowa. 

Jezeli obejrzysz 100 filmików o pieczeniu chleba to prawdopodbnie będziesz wiedział WSZYSTKO o pieczeniu i będziesz mogł śmiało zakładać swoją piekarnie. Nie święci garnki lepią, w większości nawet najtrudniejszych zawodów wystarczy opanować jakąś listę tajników zawodu i zostaje się mistrzem. Napisałem wyraźnie, że trzeba znaleźć to magiczne miejsce między pierwszą linią a drugą, nie jest to już druga linia ale też nie jest to pierwsza bo sam czubek szpicy natarcia to nie jest dobre miejsce dla Jadzi.

Grisza2000 #38 Posted 15 October 2017 - 08:06 AM

Major

• Players
  • 18624 battles
  • 2,487

View Postlysteria85, on 15 October 2017 - 09:03 AM, said:

Jezeli obejrzysz 100 filmików o pieczeniu chleba to prawdopodbnie będziesz wiedział WSZYSTKO o pieczeniu i będziesz mogł śmiało zakładać swoją piekarnie. Nie święci garnki lepią, w większości nawet najtrudniejszych zawodów wystarczy opanować jakąś listę tajników zawodu i zostaje się mistrzem. Napisałem wyraźnie, że trzeba znaleźć to magiczne miejsce między pierwszą linią a drugą, nie jest to już druga linia ale też nie jest to pierwsza bo sam czubek szpicy natarcia to nie jest dobre miejsce dla Jadzi.

Ponownie rzekł specjalista, co Jadźką zasadniczo nie jeździł.....

Shame on you WG for what you did to EU-Forums!

ZYKLOP PL #39 Posted 15 October 2017 - 08:24 AM

First lieutenant

• Players
  • 47904 battles
  • 778

View Postlysteria85, on 15 October 2017 - 10:03 AM, said:

Jezeli obejrzysz 100 filmików o pieczeniu chleba to prawdopodbnie będziesz wiedział WSZYSTKO o pieczeniu i będziesz mogł śmiało zakładać swoją piekarnie.

:teethhappy::facepalm:

A czytając często biblię możesz stać się Bogiem.

100 razy obejrzysz "Titanica" to będziesz piękny jak Leonardo.

No i wystarczy 100 razy wejść do banku, żeby być bogatym.

lysteria85 #40 Posted 15 October 2017 - 09:23 AM

Captain

• Players
  • 24031 battles
  • 1,307
  • [_NI_]
Doprowadzacie moje słowa do zbyt daleko idących uproszczeń - lub mówiąc prościej: robicie panią negocjowalnego afektu z logiki, ale to nie wystawia Waszej inteligencji najlepszej cenzurki, ludzie zrozumieli o co mi chodzi

Also tagged with Jagdtiger

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users