Jump to content

O-Ho

O-Ho

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

hincul PL #1 Posted 14 October 2016 - 07:10 PM

Major

• WoTC Online Contributor
  • 56217 battles
  • 5,282
  • [-WTH-]

ho ho ho 

JanarPL #2 Posted 17 November 2016 - 07:24 PM

Sergeant

• Players
  • 14960 battles
  • 117

Fajny filmik, dobra prezentacja pojazdu.

Co mnie jedynie zawsze rozwala w twoich filmach to... "Nie strzeląć!" aby hincul zrobił specjalistę. Może od razu im sypnij "nie strzelać!" na początku bitwy abyś zrobił Pool`a...

hincul PL #3 Posted 17 November 2016 - 07:57 PM

Major

• 56217 battles
  • 5,282
  • [-WTH-]

View PostJanarPL, on 17 November 2016 - 07:24 PM, said:

Fajny filmik, dobra prezentacja pojazdu.

Co mnie jedynie zawsze rozwala w twoich filmach to... "Nie strzeląć!" aby hincul zrobił specjalistę. Może od razu im sypnij "nie strzelać!" na początku bitwy abyś zrobił Pool`a...

PO to sa komendy aby ich używać :),choc i tak na nie nikt nie zwraca uwagi,mam na mysli tych kadetów,których w jajkach rozsadza.

BIALY WILK 11PL #4 Posted 09 January 2017 - 07:30 AM

Corporal

• Players
  • 9673 battles
  • 849
  • [WILK]
Może ktoś odpowie bo irytuje mnie pewna rzecz. Obecnie kończę O-Ho. Napotykając na swej drodze O-Ho nie mogę go przebić w żaden punkt,w cyce,pod cyce,kadłub,wieża totalnie nic,a gość do mnie łoi i wchodzi wszystko. Wczoraj walczę z 2 motherlandami i ani jeden ani drugi mnie nie przebił,oddali oboje z 8-10 strzałów od frontu,na następnej bitwie spotykam motherlanda i wchodzi we mnie wszystko nawet w dolną płytę o co chodzi bo nie rozumiem tego totalnie. Grając innymi pojazdami również nie mogę go przebić nawet z golda.

SatelitePL #5 Posted 09 January 2017 - 08:13 AM

Corporal

• Players
  • 17395 battles
  • 20
Masz zbyt małą penetrację na dziale i celujesz w złe miejsca. To nie magia ;-)

hincul PL #6 Posted 09 January 2017 - 08:21 AM

Major

• 56217 battles
  • 5,282
  • [-WTH-]

View PostPijanyCzolgista, on 09 January 2017 - 07:30 AM, said:

Może ktoś odpowie bo irytuje mnie pewna rzecz. Obecnie kończę O-Ho. Napotykając na swej drodze O-Ho nie mogę go przebić w żaden punkt,w cyce,pod cyce,kadłub,wieża totalnie nic,a gość do mnie łoi i wchodzi wszystko. Wczoraj walczę z 2 motherlandami i ani jeden ani drugi mnie nie przebił,oddali oboje z 8-10 strzałów od frontu,na następnej bitwie spotykam motherlanda i wchodzi we mnie wszystko nawet w dolną płytę o co chodzi bo nie rozumiem tego totalnie. Grając innymi pojazdami również nie mogę go przebić nawet z golda.

Sprawdź na treningowej mapce,mogę pomóc a jak nie to 

Sony238 #7 Posted 08 April 2017 - 09:36 PM

Sergeant

• Players
  • 7894 battles
  • 118
  • [POL-2]

Cóż by można rzec o tej maszynie... Fenomenalna ! Gra się nim niezwykle przyjemnie. Jagdtiger był dotychczas dla mnie najprzyjemniejszym czołgiem jaki mogłem prowadzić, pałeczkę teraz przejęło O-ho.

1. Pancerz: Będąc z kątowanym w niektórych momentach nawet i X dingują.

2. Działa: Stockowe działo jest tragedią, dlatego polecam od razu zaopatrzyć się w 15 cm. Jedno z najbardziej trollowatych dział jakie widziałem. Po przełączeniu się na HE, przebijamy dosłownie wszystko ze średnim damage na poziomie 325-350. Problemem jest jego celność(mogliby ja polepszyć :D albo chociaż zwiększyć penetrację). Późniejsze 10 cm również jest niesamowite lecz momentami mam wrażenie jakby zamiast pocisków ładowali kartofle bądź ryż. Pociski lecą tak, jakby momentalnie grawitacja była 2-3x wyższa..

Mimo to czołg sprawia mi niesamowitą przyjemność, nawet gdy się nie ma dnia - potrafi wybaczyć wiele błędów.

aktualnie z niecierpliwością czekam na Type'a 4 :D:hiding::izmena:

Also tagged with O-Ho

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users