Jump to content

Otázky pro WG

• Please log in to reply
128 replies to this topic

Brbann #121 Posted 13 October 2017 - 05:29 PM

Private

• Players
  • 7042 battles
  • 9
  • [CSTD]

Ono sem něco psát je zbytečné jelikož jemi jasné že odpověď nedostanu, jako na mou otazku ohledně prerku nekdy pred půl rokem, bohužel  za neaktivitu cz-sk hráčů zde můžou též  contributoři, jelikož když člověk vidí jejich přístup k nám tak sena to raději doslova EDIT. Chtělo by to aby se tu o to staral někdo kdo hraje wot pouze na consoli a není nějak vázán kpc verzi,za mne by tomohl být třeba Taťka Martin, jeho příspěvky na excalibur.cz měli narozdíl od jiných alespoň hlavu apatu.

Edited by Kampa1987, 16 October 2017 - 01:12 PM.
Vulgarismus

osky8989 #122 Posted 16 October 2017 - 06:35 AM

Corporal

• Players
  • 4130 battles
  • 69

View PostBrbann, on 13 October 2017 - 05:29 PM, said:

Ono sem něco psát je zbytečné jelikož jemi jasné že odpověď nedostanu, jako na mou otazku ohledně prerku nekdy pred půl rokem, bohužel  za neaktivitu cz-sk hráčů zde můžou též  contributoři, jelikož když člověk vidí jejich přístup k nám tak sena to raději doslova EDIT. Chtělo by to aby se tu o to staral někdo kdo hraje wot pouze na consoli a není nějak vázán kpc verzi,za mne by tomohl být třeba Taťka Martin, jeho příspěvky na excalibur.cz měli narozdíl od jiných alespoň hlavu apatu.

Máš pravdu, dělají vše pro to, aby sem lidi přestali chodit úplně....Je to už trapné, vždycky dojde někdo nový, řekne jak se tomu tady bude věnovat a to je poslední co sem ten člověk napíše....Hnus...:)

YabbaCoe #123 Posted 16 October 2017 - 04:25 PM

Corporal

• Administrator
  • 7 battles
  • 16

Tankisté!

V první řadě bych se chtěl omluvit ohledně toho data, jelikož jsem to dost zadupal. Slíbil jsem úterý, přitom mi nedošlo, že tu mezitím nebudu. Byli jsme v Česku na eventu World of Warships a v pak době, kdy já jsem tu byl tu naopak momentálně nebyly kompetentní osoby.

Nicméně konečně jsem se dostal k odpovědím!

View Postcharvat37, on 03 October 2017 - 07:43 AM, said:

Ahoj, chtěl bych se zeptat. Plánuje se i s dalším updatem už i konečně nějaká modifikace zvuků?? Některé tanky pořád zní jak plechovky a o kanónech nemluvě.:B

Díky!

Momentálně se žádná modifikace neplánuje, ale jsme si vědomi toho, že některé zvuky jsou znepokojující.

View PostPhoeBo_Clipper, on 03 October 2017 - 06:44 PM, said:

Tak hoši počínaje dnešním updatem firmwaru PS4 podporuje oficiálně češtinu. Tak kdy pak bude čeština pro WOTko alespoň na psku? Ne že by byla u této hry nutná, ale české hlasy velitele by byly dobré. Hlavně sem zvedavej zda bude odpověď... Tak a teď ještě Xbox a možná že něco českého se objeví v příští pětiletce  :D

Český dabing ve hře je od verze 4.1, ale čeština do hry se momentálně neplánuje.

View PostBurdisCz, on 03 October 2017 - 09:49 AM, said:

Zajímalo by mě třeba co wg vedlo k tomu,že dali malé mapy i pro 10 tiery?

Proč se zastavil vývoj klanů a klanových log na tanky?

Letos byly některé mapy odstraněny z rotace, nicméně stále některé vyšší tiery se objevovaly na těchto mapách. Aby se tomu zabránilo, omezení tieru bylo vyjmuto z některých map ve snaze dosáhnout větší variace map. Z tohoto důvodu se občas stane, že se desítky objeví na některé z malých map.

Na vývoji klanů a klanových log se momentálně pracuje. Konkrétní informace nejsou, ale rozhodně se plánují.

View PostDivanko, on 04 October 2017 - 09:10 AM, said:

Ahoj, chcel by som sa opýtať na alternatívne mierenie delostrelectva, prípadne ochromenie posadok, tak ako je to na PC. Myslím si, že by to artyny vrátilo trochu do hry a hru rozhýbali, najmä permanentne statických hráčov. Vďaka.

V budoucnu nějaké změny u dělostřelectva proběhnou. Jejich konkrétní podoba samozřejmě momentálně není známa a také bude záviset na specifikách jednotlivých serverů.

Ještě jednou se omlouvám za velké zpozdění s doručením odpovědí!

BurdisCz #124 Posted 17 October 2017 - 05:25 AM

Staff sergeant

• Players
  • 12094 battles
  • 431
  • [CZ-SK]
Ok,tak jen aby to nebylo jak v tomto vláknu. Tam už na tom dělali před 2 roky a stále nic.

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
– Napoleon Bonaparte

***!!!Chceme lepší vedení fóra CZ/SK komunity!!!***

Tony437 #125 Posted 17 October 2017 - 08:16 PM

Corporal

• Players
  • 8684 battles
  • 41

View PostYabbaCoe, on 16 October 2017 - 06:25 PM, said:

Letos byly některé mapy odstraněny z rotace, nicméně stále některé vyšší tiery se objevovaly na těchto mapách. Aby se tomu zabránilo, omezení tieru bylo vyjmuto z některých map ve snaze dosáhnout větší variace map. Z tohoto důvodu se občas stane, že se desítky objeví na některé z malých map.

Proč byly některé mapy odstraněny z rotace? Co se s nima děje a kdy se vrátí?

osky8989 #126 Posted Today, 07:06 AM

Corporal

• Players
  • 4130 battles
  • 69
Zeptám se už myslím potřetí....Plánujete na konzole něco jako je opevnění pro klany, jako je to u PC? Podle mě klany na konzolích nemají absolutně žádné opoctatnění... Díky za odpověď:honoring:

PhoeBo_Clipper #127 Posted Today, 07:35 AM

Corporal

• Players
  • 11017 battles
  • 76

Pokud do 26.10.2017 nedostaneš odpověď tak na tomto fóru už nikdy protože viz toto

http://forum-console...57#entry4076257

Jedině pak jen na Fb nebo TW. Samozřejmě pak můžeš využít anglického fóra které bude mít jako jediné podporu od WG. 

begbeee_svk #128 Posted Today, 08:10 AM

First lieutenant

• Players
  • 12848 battles
  • 799
  • [SVKTB]

Hra umiera. Bodka. Je to fakt. Najprv odstrihnutá mobilná appka, teraz fórum. Minimálna snaha nejak balansovať hru k lepšiemu...

Zisky klesajú, tak sa robia škrty. Zisky klesajú, lebo klesá počet hráčov, tuším 10% za posledný mesiac a nový nie sú (kto znesie ten masaker do tieru V ?). Vidno dlhodobo snahu hrotiť tie zisky predávaním raritných tankov, ktoré už vôbec nie sú raritné, predaj Rampanzera, či Typu alebo Sextona sú každú chvíľu a súťaže majú donútiť tých ľudí vrátiť sa späť ale funguje to len krátkodobo.

Armored warfare bude ďalšia veľká rana po Destiny 2. Jasné tá hra na PC je v prdeli, ale konzola môže byť nový reštart a minimálne stiahne niektorých hráčov, ktorí to budú chcieť vyskúšať. Ďalšie mp hry, ktoré sa o svojich hráčov starajú updatom prakticky každý týždeň len pribúdajú a vidím to na 7v7 MM koncom roka 2018.

Bolo to fajn, ale je koniec. Škoda, chvíľu to vyzeralo, že konzolová verzia má svetlejšiu budúcnosť ako PC.

BurdisCz #129 Posted Today, 09:32 AM

Staff sergeant

• Players
  • 12094 battles
  • 431
  • [CZ-SK]
Naprostý souhlas,jen bych poupravil ten masakr,on už je totiž na všech tierech díky hráčům. Sám nejsem žádný unicum,spíše průměr,ale co se ve hře děje je otřes a odebrání fora jen dokresluje atmosféru kolem hry. Zůstane alespon anglické,ale zas nemám znalosti na větší debaty a twitter si kvůli tomu nepořídím,stejně to bude to samé a ani na FB není nějak živo,u každého příspěvku je tam max pár lajků bez komentářů,ale dle wg je to zlepšování. Máme s klanem v plánu hrát turnaj,který dávají dohromady nějací Italové a po něm bude má aktivita u wot mizivá,ted docela paříme Fortnite,napodobeninu PUBG,které za nedlouho dorazí na xbox a to bude asi stopka pro wot. Každá hra má nějaké chyby nebo mechaniky se kterými můžem jako hráči nesouhlasit a to je tak vše,ale snaží se to dohnat jinde,což není případ zde. Největší chybou že je hra zdarma,kdyby zavedli systém jako má třeba warcraft,měsíční předplatné,tak by to mohlo pomoc. Jenže to by se pak někeří museli více snažit a do toho se nikomu nechce. Musí se brát i pohled z druhé strany,kdy nejsme mi hráči zrovna nenároční,ale je to těžké,když je předloha pc verze a vidíte ty markantní rozdíly. Nikdo vám pořádně nevysvětlí z jakého důvodu se tak děje. Beru že třeba 360 je problém,ale tak kde je problém aby pro něj udělali osekanější verzi,stejně už se to tak pomalu vyvíjí,kdy turnaje pro ně nejdou. To samé by mohlo být s klany,přeci vývoj hry nebude trpět kvůli zastaralému systému. To je to samé jak kdybych brečel že mám starý počítač ještě na diskety a nezahraju si wot. spousta hráčů 360ky by mohlo mít námitky,ale kolik takových ještě je? Prostě spousta kroků od wg mi přijde za zenitem a Fb s twitterem to opravdu nezachrání.

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
– Napoleon Bonaparte

***!!!Chceme lepší vedení fóra CZ/SK komunity!!!***

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users