Jump to content

-Poradnik dla nowych graczy-

• This topic is locked This topic is locked
80 replies to this topic

lysteria85 #61 Posted 10 March 2017 - 06:56 AM

Captain

• Players
  • 24031 battles
  • 1,307
  • [_NI_]
Nieee, jakie odejśc - ja dopiero zaczynam! Mam zamiar wymaksować wszystkie czołgi i zdobyć jak najwięcej tytułów w eventach jednocześnie utrzymująć przeżywalność i kill rate tak niskie jak tylko się da udowadniając statystykowcom, że one się nie liczą w tej grze, że można się bawić w WoT będąc gąbką na kule i zakałą drużyny - bo ogólnie rzecz biorąc nie ważne jak wysoko się wspinasz ze skillem, ile masz czołgów i wymaksowanych załóg - wciąż w randomie  może pokonać Cię taki leszczyk jak ja bo dostanie dobry MM a Ty zostaniesz wylosowany na dole, albo wyjedzie w trzech na jednego, albo akurat przypadkiem zaskoczy Cię arta kiedy ja będe w pobliżu. I wtedy za tą jedną bitwę mój WR jest większy niż Twój = statystykowiec przegrywa, jego świat się wali, cyferki się nie zgadzają, jest świetny w skillu a przegrywa!
Dziesiąty pocisk dla Jadzi, niech se Jadzia wsadzi! Ona ma siłę oraz nieleczoną anginę

Smog1942 #62 Posted 10 March 2017 - 07:06 AM

Corporal

• Players
  • 9281 battles
  • 88

Normalnie strach zakładać tematy na tym forum, albo od razu zjebka z każdej strony, badź offtopik z ostrą pyskówą. Jedyne co pozostaje to zadać jedno pytanie;

Gdzie jest [edited]moderator.

ananas1717 #63 Posted 10 March 2017 - 08:05 AM

First lieutenant

• Players
  • 35175 battles
  • 592
  • [HYPE]

View PostSmog1942, on 10 March 2017 - 07:06 AM, said:

Normalnie strach zakładać tematy na tym forum, albo od razu zjebka z każdej strony, badź offtopik z ostrą pyskówą. Jedyne co pozostaje to zadać jedno pytanie;

Gdzie jest [edited]moderator.

Jak pojawia sie bluzgi to porzadek sie zrobi jak w temacie Garsc pytan.

P.s. nikogo nie namawiam do wulgaryzmow, zawsze brzydkie slowo mozna zastapic formulka MOTYLA NOGA.

BIALY WILK 11PL #64 Posted 10 March 2017 - 12:23 PM

Corporal

• Players
  • 9673 battles
  • 849
  • [WILK]

View PostBF1942 SiWY, on 09 March 2017 - 07:44 PM, said:

Pijany w każdym poście reklamuje swój kanał YT, więc można to podciągnąć pod zarabianie. ;)

Ech. No tak. Zapomniałem że to kokosy,każdy zarobek jest dobry jeśli czegoś nie kradnę. A chyba nie kradnę reklamując kanał. Można sobie założyć kanał i zobaczyć jakie to  "łatwe" 
Sgt co do tego że nie wiem co piszę,nie mam wiedzy,przykro mi to pisać,ale łącząc bitwy z PC było by blisko 30tyś i nie wiem co i jak? Heheheh,no tak jak na każdym polskim forum.

Tengu25 #65 Posted 10 March 2017 - 01:24 PM

Staff sergeant

• Players
  • 28053 battles
  • 273

Marek jak już napisał biceps nie ma żadnego sensu rozmawiać z człowiekiem którego raz kopniesz w ryj a on poprosi o drugi strzał żeby tylko napisać: Walić powybijane zęby ważne, że ty zarysowałeś sobie buty.

Pijany a co liczba rozegranych bitew ma wspólnego z wiedzą? Wystarczy posłuchać lub poczytać o twoich rozważaniach nad "zepsutym" kamuflażem na motherlandzie czy E25 żeby zauważyć, że ilość nie zawsze idzie w parze z jakościa.

Noihcat #66 Posted 10 March 2017 - 01:33 PM

Staff sergeant

• Players
  • 2837 battles
  • 382
Chłopaki...wrzućcie już sobie na luz   :)

Pawel Broda 73 #67 Posted 10 March 2017 - 02:03 PM

Major

• Players
  • 32451 battles
  • 6,652

Zupełnie jak w polityce, nasze własne swojskie piekło.

Wystarczy włączyć telewizor żeby sobie zafundować spektakl nienawiści i grotestki.

Nawiasem mówiąc , za który od lipca będziemy obowiązkowo płacić 20zł miesięcznie.

Katastrofa.

World of Tanks to miał być azyl, hobby, relaks, przyjemność, współzawodnictwo na jasno określon6ch zasadach.

Tymczasem jest jak jest.

Dopływając do brzegu:

OvenproofCrib50 #68 Posted 10 March 2017 - 02:38 PM

Staff sergeant

• Players
  • 39873 battles
  • 404
  • [-WTH-]
Bez przesady, krótka wymiana zdań i już kilka osób płacze i lamentuje jakie to nasze forum jest złe. Tego nawet nie można nazwać gownoburzą, tylko lekką rozbieznością od tematu. Na temat wiedzy Pijanego nie chcę się wypowiadać, nie oglądam jego kanału. Ale w mojej subiektywnej opinii, jeśli ktoś rozegrał na PC tyle bitew, to po przesiadce na konsole powinnien dużo lepiej sobie radzić niż założyciel tego tematu. Oczywiście sugeruję się w tym przypadku tylko statystykami, jak gra nie wiem, nie widziałem żadnej jego bitwy i to się chyba nie zmieni. Bo po co mam oglądać kogoś kto gra gorzej ode mnie? Bez urazy.

sgtK80 #69 Posted 10 March 2017 - 03:34 PM

Major

• Beta Tester
  • 21504 battles
  • 2,193

@Biceps, @Tengu - ja się tu u pastuchów strasznie nudzę i muszę sobie wynajdywać jakieś rozrywki. Żeby nie wydać wszystkiego na wódę i dziewczyny to gram w grę i siedzę na internetach :trollface:

@Pijany, z całym szacunkiem, w poprzedniej robocie miałem kumpla który też miał 30k bitew na PC i nie miał zielonego pojęcia ani o spotowaniu, ani o taktykach na mapach, ani o modelach kolizyjnych czołgów. Jak chcesz porozmawiać na poważnie to wytłumacz mi proszę czy widzisz babola w tym co wkleiłeś, a innym wytłumacz jak jest na prawdę żeby nie trzymać ich w niewiedzy.

80% for weather maps, lol. Murica supreme intelect powered by Cola and MC Donalds. Have fun bois... 

KL3CH4 #70 Posted 10 March 2017 - 04:20 PM

Staff sergeant

• Players
  • 15443 battles
  • 376

View Postlysteria85, on 10 March 2017 - 06:56 AM, said:

Nieee, jakie odejśc - ja dopiero zaczynam! Mam zamiar wymaksować wszystkie czołgi i zdobyć jak najwięcej tytułów w eventach jednocześnie utrzymująć przeżywalność i kill rate tak niskie jak tylko się da udowadniając statystykowcom, że one się nie liczą w tej grze, że można się bawić w WoT będąc gąbką na kule i zakałą drużyny - bo ogólnie rzecz biorąc nie ważne jak wysoko się wspinasz ze skillem, ile masz czołgów i wymaksowanych załóg - wciąż w randomie  może pokonać Cię taki leszczyk jak ja bo dostanie dobry MM a Ty zostaniesz wylosowany na dole, albo wyjedzie w trzech na jednego, albo akurat przypadkiem zaskoczy Cię arta kiedy ja będe w pobliżu. I wtedy za tą jedną bitwę mój WR jest większy niż Twój = statystykowiec przegrywa, jego świat się wali, cyferki się nie zgadzają, jest świetny w skillu a przegrywa!

Jezu, ile razy to już było. Oczywiście, że "statystyki nie grajom", bo nie do tego są stworzone. Statystki mając pomóc ocenić umiejętności gracza na danej maszynie, wskazywać czy gramy dobrze czy gramy źle i gdzie powinniśmy się poprawić. I to wszystko. Nie rozumiem też pisania typu "udowodnię, że bez dobrych statystyk również można się bawić". I co tutaj chcesz udowadniać? Przecież każdy gra jak lubi. Jeden lubi wjechać lajtem w bazę wroga w pierwszych sekundach i zginąć, inny lubi wyciągać wnioski ze statystyk i szlifować swoje umiejętności. Jednocześnie zgadzam się z tym, że nawet najsłabszy gracz w tej grze może zatłuc jednym strzałem super mega hiper wymiatacza, którego statystyki są tak wywalone w kosmos, że z fioletu zmieniły się na czarne. Tyle tylko, że prawdopodobieństwo takiej egzekucji jest bardzo, ale to bardzo małe.

xx SXJ PL xx #71 Posted 11 March 2017 - 09:23 AM

Corporal

• Players
  • 28875 battles
  • 59
Norma w WoT. :) Jedni grają dla przyjemności a inni leczą kompleksy. Wczoraj odpaliłem gościa w skodzie 9 tieru jadąc łojcem na początku bitwy. Zagrał kiepsko i skończyłem go na przeładowaniu. Fala hejtu jaka się zaczęła lać w wiadomościach i obietnice że teraz już nie pogram bo "fiolety będą na mnie polować" i opisy jakiegoś grupowego stosunku analnego spowodowała że brzuch mnie ze śmiechu rozbolał. :D Jakieś nadpobudliwe dziecko mające się za guru WoTa spamowało mnie aż musiałem go zablokować bo grać nie szło.

EndarSeth #72 Posted 11 March 2017 - 11:57 AM

First lieutenant

• Players
  • 11006 battles
  • 856
Ja mam wyłączone powiadomienia w konsoli, i jak potem po graniu czytam niektóre hejty, pisane pod wpływem chwili jakąś godzinę, dwie temu, mam niezłą polewkę :)

lysteria85 #73 Posted 11 March 2017 - 12:27 PM

Captain

• Players
  • 24031 battles
  • 1,307
  • [_NI_]
Do mnie tylko raz koleś napisał "ślepy jesteś jakiś że nie widzialeś go" i ze dwa razy wyzwiska po nagłym oneshotowaniu z Pzk IV H i M4, odczytałem z 2 godziny po wysłaniu, nie wiem jaki sens ma wysyłanie komuś wiadomości z konkretnej akcji jeżeli wiadomość się nei wyświetla domyślnie w WoT tylko dopiero po wyłączeniu programu ale cóż, niech sobie odreagują... Ale nie ma takiego chamstwa jak ludzie pisali w sumie, najgorsze co jest to płaczące dzieci jakichś Rusków w tle kiedy mają włączony mikrofon TS (albo lepiej - krzyki głowy rodziny na dzieci), zawsze mam wtedy obraz leżącego w łóżku zakupkanego i głodnego niemowlęcia oraz bezrobotnego tatusia, który miał zająć się domem pod nieobceność żony ale bije statystyki w czołgi i nie ma czasu na "głupoty" :) 

Edited by lysteria85, 11 March 2017 - 12:30 PM.

Dziesiąty pocisk dla Jadzi, niech se Jadzia wsadzi! Ona ma siłę oraz nieleczoną anginę

EndarSeth #74 Posted 11 March 2017 - 10:28 PM

First lieutenant

• Players
  • 11006 battles
  • 856
Poleciało takimi stereotypami, że aż mi się nie chce odpowiadać. Powodzenia w grindowaniu WiN ratio.

hincul PL #75 Posted 11 March 2017 - 10:53 PM

Major

• WoTC Online Contributor
  • 55703 battles
  • 5,282
  • [-WTH-]
Dobry wątek nie co,nowy gracz jak zaczerpnie tej wiedzy,to chyba da sobie na luz z WOTem.

lubie piwko #76 Posted 11 March 2017 - 11:03 PM

Sergeant

• Players
  • 44269 battles
  • 231
  • [BSNJ]

View Postlysteria85, on 11 March 2017 - 12:27 PM, said:

bije statystyki w czołgi

Kolego sympatyczny jeśli mogę tak powiedzieć.

Jakieś kompleksy leczysz ciągle o tych statystkach mówiąc?

xx SXJ PL xx #77 Posted 12 March 2017 - 12:38 PM

Corporal

• Players
  • 28875 battles
  • 59

View Postlubie piwko, on 11 March 2017 - 11:03 PM, said:

Kolego sympatyczny jeśli mogę tak powiedzieć.

Jakieś kompleksy leczysz ciągle o tych statystkach mówiąc?

Te kompleksy to 400 WN8 ;)

KL3CH4 #78 Posted 12 March 2017 - 05:25 PM

Staff sergeant

• Players
  • 15443 battles
  • 376

View Postxx SXJ PL xx, on 11 March 2017 - 09:23 AM, said:

"fiolety będą na mnie polować" i opisy jakiegoś grupowego stosunku analnego

ahahaha rozwaliło mnie to :teethhappy:

Kurcze, nie wiem dlaczego nikt do mnie nie pisze. Może coś zablokowałem jak kupiłem konsolę. Muszę sprawdzić, bo chętnie bym takie teksty poczytał :)

lysteria85 #79 Posted 12 March 2017 - 07:34 PM

Captain

• Players
  • 24031 battles
  • 1,307
  • [_NI_]

View PostKL3CH4, on 12 March 2017 - 05:25 PM, said:

ahahaha rozwaliło mnie to :teethhappy:

Kurcze, nie wiem dlaczego nikt do mnie nie pisze. Może coś zablokowałem jak kupiłem konsolę. Muszę sprawdzić, bo chętnie bym takie teksty poczytał :)

Takie teksty lecą do maks 5 tieru, tam gdzie gra gimbaza, jak się gra "od zawsze" na 8-10 tierze, tam gdzie w 3/4 są tylko dorośli to raczej się nie załapie na takiego krzaczka (mi ostatnio tylko trafił się po długim pojedynku Ojczulek vs O-I (Ni? Wiecie, to wielkie ustrojstwo japońskie na 8 tierze) ale nic agresywnego, zwykłe "Goodbye GGE" (choć w innych grach za napisanie "GGE" dostaje się nawet kilkudniowe bany np. w LoL bo traktowane jest to jako cyberbulling więc może trochę ofensywne)

Czarny Kocur #80 Posted 12 March 2017 - 07:45 PM

Captain

• Players
  • 23148 battles
  • 1,779
  • [-JW-]
A ja ponad rok temu wyłączyłem sobie wiadomości i mam ciszę i spokój :) Zero zbulwersowanych fioletów, nadętych brytoli czy poprawnych germańców sapie coś do mikrofonu albo pracowicie klepie na padzie:D Do tego nie muszę wyciszać audycji radiowych i innych dźwięków graczy, bo nic nie słychać.

HUWDU - WoT XBox Clan - dowódca
Clan motto: "Takich dwóch, jak nas trzech, to nie ma ani jednego"

Garaż - Czołgowiskiem zwany:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users