Jump to content

-Poradnik dla nowych graczy-

• This topic is locked This topic is locked
80 replies to this topic

ZYKLOP PL #81 Posted 13 March 2017 - 10:23 AM

First lieutenant

• Players
  • 47904 battles
  • 778

View Postlysteria85, on 12 March 2017 - 07:34 PM, said:

Takie teksty lecą do maks 5 tieru, tam gdzie gra gimbaza, jak się gra "od zawsze" na 8-10 tierze, tam gdzie w 3/4 są tylko dorośli to raczej się nie załapie na takiego krzaczka (mi ostatnio tylko trafił się po długim pojedynku Ojczulek vs O-I (Ni? Wiecie, to wielkie ustrojstwo japońskie na 8 tierze) ale nic agresywnego, zwykłe "Goodbye GGE" (choć w innych grach za napisanie "GGE" dostaje się nawet kilkudniowe bany np. w LoL bo traktowane jest to jako cyberbulling więc może trochę ofensywne)

Grając na X prawie codziennie dostaję jakieś bluzgi- za to, że spotuję- (więc jestem noob camperem), za to że  kitram się z tyłu waflem (bo przecież wafel jest stworzony do solowegej szarży), albo często zdarza się grając batmobilem że wystrzelam wszystkie pestki i zostaję sam przeciw paru czerwonym, to jestem noob do kwadratu, no bo jak to tak...

I siedzi taki pro mistrzu, ( który zginął w pierwszej minucie bitwy, bo myślał że sam wystrzela połowę czerwonych jak szybko dotrze do połowy mapy, a po pierwszej bułce napieprza sos, dobra gra itp) który zamiast kulturarnie siedzieć cicho albo jeszcze bardziej kulturalnie w#/(?!@/@ć do garażu, to drze się w mikrofon, albo molestuje komunikatami "uwaga na kwadrat..."

Faktem jest, że na wyższych tierach jest mniej rodzinnych odgłosów, za to więcej jest nadętych, zakompleksionych miszczów, którzy czują się zobowiązani podzielić się swoimi mądrościami.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users