Jump to content

Verze 3.6 - Všeobecná zpětná vazba

• This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

IvanaDrago WG #1 Posted 14 March 2017 - 04:35 PM

Community Manager

• Administrator
  • 0 battles
  • 199

Milí tankisté,

mamé tu novou verzi - tentokrát verzi 3.6 - a jako vždy bych vás i nyní chtěla požádat o vaši zpětnou vazbu.

Zítra budu z tohoto vlákna vybírat a odesílet první vlnu feedbacku, tak pokud narazíte na nějakou chybu či technický problém, nahlaste jej prosím sem. Obratem informaci odešlu do vývoje.
Zpětnou vazbu sem samozřejmě můžete přidávat i poté, postupně. Vlákno budu průběžně kontrolovat.

Obecně bychom rádi znali váš názor zejména na tyto prvky aktualizace:

• nová doplňková schémata ovládání
  • Horizontální stabilizace
  • Nové československé a britské kamufláže
  • Nové mapy
    • Liberty Falls
    • Himmelsdorf - Blizzard
  • Vylepšené mapy:
    • Widepark
    • Widepark - Rain
    • Ensk
    • Port - Snow

Díky :honoring:

KILLERcz32 #2 Posted 15 March 2017 - 12:19 AM

Sergeant

• Beta Tester
  • 13209 battles
  • 104
  • [XCZSK]

Tak za 1,horizontální stabilizace k čemu mi je když mě nefunguje dále u pár bitev sem měl na stříleno a naspotovano 8 ribonnu + spot damage 10 + 3 killy s Ferdou a byl sem v mínusu nepoužil sem Goldy dále pořád hráči střílí přes kameny.Domy a přes překážku dávají damage nechápu jak se vám to povedlo ale zase máte bugly update v garáži přes šipku nahoru mi po update nefunguje schování tanků se kteryma nechci hrát na novou mapu SME zase nenatrefily a himmelsdorf blizard ujde dále se nám po update stávalo ze pořád prolitavaji náboje přes tank a je úplně jedno kudy prostě proletí bez damage dále když hraju s tier 10 dávám velmi často pod damage nižším tierum ale když nižší tier vystřelí po mě dá mi nad damage to má bit podle vás far play dále stále se zasekávání podvozek při pojezdu a zastavení dále když sem pod kamufláží nebo jen stojím a domeruji velmi často tank sebou škubne dost deprimujci zážitek a děkujeme i když sem se minulé ptal proč a s jakého důvodu nerfujete bonusy na prémiových tancích stě Nerfli a mám to od několika hráčů potvrzeny tier 8 Němce jinak tento update výsměch místo úprav mám a nepoužitelných kravín co stě tam daly opraváře důležité chybí když už síto tedy musíme platit

Jo týká seto prémiové ho tanků tier 8 lose změnily stě mu bonusy děkujeme vám

Spojeno. Používej Edit. CE

BurdisCz #3 Posted 15 March 2017 - 08:13 AM

Staff sergeant

• Players
  • 11340 battles
  • 365
  • [CZ-SK]

Horizontální stabilizace funguje,ale jen na tanku který má otáčení věže rychlejší než otáčení podvozku. Mám to vyzkoušené s tankem T-34 vs Žižka. T-34 má rychlejší otáčení a tam dělo zůstane v podstatě ve stejné pozici,jen se lehce hýbe,jelikož věž není většinou na středu trupu. U žižky tomu bylo naopak,tam se věž nestíhala vracet,kvůli pomalému otáčení. Takže jsi to bud zkoušel na špatném tanku nebo jsi si to nezapnul v nastavení. 

Nová mapa je prý jen do tieru 6,protože je prý malá. Možná časem bude pro vyšší. 

Edited by BurdisCz, 15 March 2017 - 08:45 AM.

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
– Napoleon Bonaparte

smejki #4 Posted 17 March 2017 - 01:03 PM

Corporal

• Players
  • 12589 battles
  • 28
  • [PRSO]
Jak a  kdy bude vyřešen bug s přesunem posádek.Mám tři posádky na X.tieru,které nejdou použít.

BurdisCz #5 Posted 17 March 2017 - 01:46 PM

Staff sergeant

• Players
  • 11340 battles
  • 365
  • [CZ-SK]
Bug je zatím vyřešen tak,že wg rozeslalo goldy za tyto posádky a za ně si můžeš posádky vrátit. Jestli jsi nedostal vyrovnání,tak zkus napsat na podporu.

– Napoleon Bonaparte

uzivatel #6 Posted 19 March 2017 - 08:29 AM

First lieutenant

• Players
  • 14591 battles
  • 632
  • [CZSK]
6200 goldů, pěkná kompenzace ... mohlo to být víc ale i méně. Škoda, že zrovna vypadl ze store FV201, hned bych je utratil (tak asi AMX Chaffee a/nebo Pz. V/IV).

Edited by uzivatel, 19 March 2017 - 12:27 PM.

BurdisCz #7 Posted 20 March 2017 - 10:06 AM

Staff sergeant

• Players
  • 11340 battles
  • 365
  • [CZ-SK]

Nové schéma ovládání- pro mne nic důležitého,jen po minulém patchi jsem to změnil na handbrake a ten mi celkem vyhovuje. Ale určitě si to své zájemce najde,možná by nebylo od věci mít možnost si nastavit celé ovládání.

Horizontální stabilizace- sice funguje,ale využití vidím jen v pár situacích a hlavně v boji na dálku a když vezmem v potaz že to funguje jen když je otáčení věže rychlejší než otáčení podvozku,tak to asi ani tolik tanků nevyužije.

Nové kamufláže- britské nevim,ted jsem brity nejezdil,cs bílá aspoň vypadá jak zimní. 

Mapy:

Liberty falls- díky skvělé rotaci map hraná pouze jednou,ale i tak na mne udělala dojem. Těžko říct jak je to z vyvážeností,ale graficky je povedená,jen nechápu proč byla udělána jen do 6 tier bitev. Myslím,že většina bitev se hraje s tanky 6 a výš tier a na tuhle mapu se dostanete s nějakým 6 premium omezencem nebo 4 a5 tier tanky. Je chvályhodné,že máme výběr z map,ale chce se to zamyslet,ne každého baví jezdit 4 mapy stále dokola a to že se tu a tam změní počasí,to z toho nedělá jinou mapu. Ano,můžete tam někde změnit kopeček,támhle zátarasy,ale jinak je to pořád stejná mapa.

Himmelsdorf blizzard- dokonaná zkáza. Graficky mapa vypadá skvěle a opět ji kazí nesmysl změněných dohledů. To máte na ty mapy tak skvělý feedback? Já totiž většinou našel kritiku. Za mne jsou tyhle mapy se změněnými dohledy to nejhorší co přišlo.

Na zbylé mapy jsem se také nedostal,jelikož byli tak ve 2-3 mapy stále dokola,občas se na nich změnilo počasí.

Když to shrnu,update není celkově špatný,ale za mne ho sráží nesmyslná mapa bez dohledu,nesmyslná koncepce přidávání map bez jakékoliv regulace a tím už nekolik patchů pokažená rotace map. Rada ve stylu,zkuste se znova přihlásit do hry,sice funguje,ale není to moc zábava se pořád odhlašovat a znova přihlašovat. 

– Napoleon Bonaparte

uzivatel #8 Posted 20 March 2017 - 12:21 PM

First lieutenant

• Players
  • 14591 battles
  • 632
  • [CZSK]
Zrovna u Himmelsdorfu to trochu umožnilo manévrovat na prave strane a clovek není okamzite detekovany přes tri ctvrtiny mapy.

BurdisCz #9 Posted 20 March 2017 - 02:58 PM

Staff sergeant

• Players
  • 11340 battles
  • 365
  • [CZ-SK]
To sice ano,ale stále to nemění nic na tom,že to totálně degraduje posádky a celý spoting systém. Tanky které jsou závislé na dohledu jako td a dost medek se daleko častěji dostávají do situace,ze které není úniku. A zrovna na himmelsforfu čekat,až si pro vás nějaký tank přijede není to co by mě na té hře bavilo. A když už takhle,tak by měli být sníženy dohledy tak aby mne nemohl střílet jiný hráč,kterýho nemám šanci ani spotnout,jelikož mě se dohled zmenšil,ale kruh ve kterém můžu být viditelný zůstal stejný. Pak stačí že te rozsvítí jeden tank a lítá to odevšad. To je problém hlavně mapy Typhoon. A nebo ať dají do menu možnost si vybrat co chci jezdit. Na pc si take můžou vybrat které módy nechtějí jezdit,takže pak nejezdí střetnutí atd. 

– Napoleon Bonaparte

uzivatel #10 Posted 21 March 2017 - 09:13 AM

First lieutenant

• Players
  • 14591 battles
  • 632
  • [CZSK]
Od strednich tanku se asi na te mape ocekava, ze se budou snazit vyuzit mobilitu, kdy se da diky nižšímu dohledu pohybovat relativne nedetekovane. Mapa je mala, takze i se zkracenym radiem se da s TD strilet na nasvicene cile v otevrenem prostoru.

BurdisCz #11 Posted 21 March 2017 - 09:35 AM

Staff sergeant

• Players
  • 11340 battles
  • 365
  • [CZ-SK]
Souhlasím,ale jde mi o to,že pak by pak měli být menší ty dohledy,aby tohle právě nešlo. Ať ho vidí na mapě když bude v dosahu rádia,ale nesmí ho vidět ve hře kde přesně stojí. Hráč jedna mě spotne,hráč dva bude v dosahu rádia a dostane příkaz že stojim v tom a tom sektoru,ale hráč 2 nevidí ani jak vypadá ta krajina,protože je v mlze,ale vidí tank co tam stojí? To je hloupost ne?

– Napoleon Bonaparte

Ivana_Drago #12 Posted 21 March 2017 - 10:30 AM

Corporal

• Players
  • 31 battles
  • 17

Ahoj,

hlásím, že feedback byl vybrán a předán dále! Díky za komentáře ohledně updatu a nových prvků/úprav. :honoring:

uzivatel #13 Posted 21 March 2017 - 03:29 PM

First lieutenant

• Players
  • 14591 battles
  • 632
  • [CZSK]

View PostBurdisCz, on 21 March 2017 - 09:35 AM, said:

Souhlasím,ale jde mi o to,že pak by pak měli být menší ty dohledy,aby tohle právě nešlo. Ať ho vidí na mapě když bude v dosahu rádia,ale nesmí ho vidět ve hře kde přesně stojí. Hráč jedna mě spotne,hráč dva bude v dosahu rádia a dostane příkaz že stojim v tom a tom sektoru,ale hráč 2 nevidí ani jak vypadá ta krajina,protože je v mlze,ale vidí tank co tam stojí? To je hloupost ne?

​To by se mohla predelat cela hra a spotovani by bylo na ... máloco.

BurdisCz #14 Posted 21 March 2017 - 05:10 PM

Staff sergeant

• Players
  • 11340 battles
  • 365
  • [CZ-SK]
Proč celá hra? Hra je na spotu postavená a nemám s tím problém. Ale mělo by byt logický,že když na neco nemám vidět,tak rádio mi asi sotva ukáže přesné místo kde dotyčný stojí. Na normální mapě se ti tank taky neukazuje když ho máš mimo dohled a může ho svítit třeba 10 tanků. Tohle je úplně stejný,ten tank by měl být mimo dohled.

– Napoleon Bonaparte

miestny_vybrus #15 Posted 24 March 2017 - 05:34 PM

Corporal

• Players
  • 1156 battles
  • 14
  • [ARMYA]
Hra má občas lagy, to dajme tomu "musí" občas prísť, ale prečo práve v tých najnevhodnejších chvílach????? robí mi to od súčasnej verzie. akurát ked vyleziem spoza kopca scoutit na sekundu nech nasvietim a zmiznem, akurát vtedy musí prísť lag?? akurat keď mne spoza kopca takto niekto vyleze a možem ho trafiť, tak akurát v tej sekunde musí prísť lag??? keby sa to nesekalo v takých chvílach, tak neskapem a pomožem týmu, ale vďaka lagom skapem a pomožem akurát tak sebe sa vynervovať!!! nejsom velmi zástanca teoríí o tom, že hra niekomu "pomože" a niekomu "prihorší" práve takýmito prkotinami, ale toto je príliš!!! 

BurdisCz #16 Posted 28 March 2017 - 02:02 PM

Staff sergeant

• Players
  • 11340 battles
  • 365
  • [CZ-SK]
Poslední dobou mi přijde víc než otravné,když už proběhnou načítací obrazovky,tak musím zmáčknout "B" a bych se dostal do menu. Pak je bug u artyn,když mě jako artynu zabíjí,tak se ve hře ukáže zaměřovací kruh,kam jsem naposledy mířil s artynou a když jsem přepnul na jiný tank tak to stále vidím i přes objekty,jakoby se na zemi válel. Stalo se mi to když jsem byl v zaměřovacím režimu.

– Napoleon Bonaparte

BurdisCz #17 Posted 05 May 2017 - 07:38 AM

Staff sergeant

• Players
  • 11340 battles
  • 365
  • [CZ-SK]
Tak než tu bude nový post,tak jen tak na úvod. Lidi i na anglickém foru si stěžovali na otravný mačkání "B" při načítání před výběrem modu hry,reakce wg je změna na asi méně otravné "A".:medal:

– Napoleon Bonaparte

BurdisCz #18 Posted 05 May 2017 - 12:25 PM

Staff sergeant

• Players
  • 11340 battles
  • 365
  • [CZ-SK]

Nepatří to k předešlému komentu,tak to nebudu spojovat,už tu měl být nový post na update. Nové mapy thunderstorm lze označit jedním slovem [edited]. Na každém foru je na tyto mapy kritika,už od doby co přišel typhoon. No a wg je stejně bude přidávat a tím "zlepšovat" herní zážitek. Někdy je třeba si uvědomit,že čeho je moc toho je příliš. Zas na druhou stranu,není lepší věc jak lidi odradit ke konkurenci. Ono asi těžko něco vysvětlovat,když někdo není schopen pochopit,že zbytečný tlačítko se má odstranit a né dát na jiné. To mám pro vás návrh,možná by lidem s dlouhým palcem mohli vyhovovat X nebo Y. Na pc můžou být jedině rádi,že se o ně nestará takový tým,to by na jejich skvělou rotaci nadávali ještě více. Klidně udělejte všechny mapy takhle at má člověk radost že si udělá posádku na dohled a vy mu to tímhle zmrvíte a tank s malý dohledem může jít rovnou do řitě. Je to stejná blbost jako předělání artyn na pc. Kazí to celé,na čem je hra postavena a to je spot a když to spojíte ještě s urovní hráčů kteří tu hru hrají,tak je to "geniální" tah od wg. Spousta lidí nechápe základy hry,pak díky tomu lepší hráči získavají špatné hodnocení na xbox live a je to svým způsobem vaše chyba a mělo by to být ve vašem zájmu,jelikož nejste schopni do hry udělat svůj nahlašovací systém a spoléháte se na xbox. Již několikrát jsem byl takhle nahlášen,že hráč nepochopí že já ho vidím a on mě ne a nevysvětlíte jim to. 

Po pár dnešních hrách mam Wg plné zuby a jdu si v klidu zahrát ke konkurenci kde se kvůli zisku nevymýšlejí blbosti a nekašlou na českou komunitu. On ten Ivan nebude ve všem horší než Uncle Sam,jen akorát není na xboxu. Snad se dočkáme,protože konkurenci potřebujete jako sůl.

– Napoleon Bonaparte

KILLERcz32 #19 Posted 09 May 2017 - 04:19 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 13209 battles
  • 104
  • [XCZSK]
Hele WG nemá zájem tady něco komentovat pro ně je důležité vydat update a už se nestarat a pak už jen sedí u compu a sledují co tu nápisem všychny s WG co tady sou by měly dát výpověď a jít se znova zaucit vtom co tady mají správně dělat update 3.7 totální humus hlavně mapy a bufnuti nižších tier když sou ve vyšších třeba kupil heavy 113 přijela ke mě amx 13 19 a základní munici se vystříkal přímo do pancíře 113 kde na věži mám 290 5 průstřelu přímo vedle dělá ani se neobtěžoval zajet já ho 3 dingnul takže se [edited]zamyslete celé [Editováno] WG že tohle by se asi nemělo stávat aby tier 8 [Editováno] tier 10

Edited by ClearEv1L, 10 May 2017 - 08:04 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users