Jump to content

Pancerne szaleństwo trwa: Japonia kontra Czechosłowacja

• Please log in to reply
26 replies to this topic

LuckyLukeGdz #21 Posted 22 March 2017 - 01:15 AM

Private

• Players
  • 4615 battles
  • 1
Wydaje mi się, że wyjedzie sporo ojczulków oraz wszelkiej maści innych pojazdów radzieckich i to one zdominują kolejny weekend. Zresztą niemiaszki wygrały tankbowl więc ile można;-)

Czarny Kocur #22 Posted 22 March 2017 - 06:29 AM

Captain

• Players
  • 17353 battles
  • 1,583
  • [HUWDU]
Nie byłbym taki pewien co do wygrania ruskich. Duża ilość wcale nie zagwarantuje zwycięstwa to raz. Dwa czym więcej np. Fatherlandów będzie w grze tym system losujący będzie je ciągnął wyżej (na X). Nawet to, że w bitwie będzie 70% ruskich wcale nie znaczy, że opanują topkę. Wystarczy popatrzeć co było w starciu Pepiki/Japsy. Peany zachwytu: Czesi najlepsze medy, pewniaki, itp. A dostali baty aż miło. Co po najlepszy medzie z najlepszym działem, jak jeszcze musi znaleźć się na topce, żeby zdobyć punkt. Ja stawiam na Niemców, na niskich tierach mają wg. mnie lepiej, potem jest darmowy Hammer, których będzie pełno. A tiery VIII-X to będzie raptem odsetek bitew. Do tego na obu amerykańskich serwerach będzie pewnie przewaga Niemców.

HUWDU - WoT XBox Clan - dowódca
Clan motto: "Takich dwóch, jak nas trzech, to nie ma ani jednego"

Garaż - Czołgowiskiem zwany:

bebul691 #23 Posted 22 March 2017 - 07:29 AM

Corporal

• Players
  • 5225 battles
  • 51
  • [303]

View PostCzarny Kocur, on 22 March 2017 - 06:29 AM, said:

Nie byłbym taki pewien co do wygrania ruskich. Duża ilość wcale nie zagwarantuje zwycięstwa to raz. Dwa czym więcej np. Fatherlandów będzie w grze tym system losujący będzie je ciągnął wyżej (na X). Nawet to, że w bitwie będzie 70% ruskich wcale nie znaczy, że opanują topkę. Wystarczy popatrzeć co było w starciu Pepiki/Japsy. Peany zachwytu: Czesi najlepsze medy, pewniaki, itp. A dostali baty aż miło. Co po najlepszy medzie z najlepszym działem, jak jeszcze musi znaleźć się na topce, żeby zdobyć punkt. Ja stawiam na Niemców, na niskich tierach mają wg. mnie lepiej, potem jest darmowy Hammer, których będzie pełno. A tiery VIII-X to będzie raptem odsetek bitew. Do tego na obu amerykańskich serwerach będzie pewnie przewaga Niemców.

Dobrze gada polać mu  :teethhappy: ja głównie w ten weekend będe zarabiać kasę Hammerem i KV-1 Capture

EndarSeth #24 Posted 22 March 2017 - 10:39 AM

First lieutenant

• Players
  • 8206 battles
  • 826
  • [-BWP-]
B2, Tiger 131, Hammer, jagoda 8.8, V/IV jak będzie,  i parę innych czołgów też :) sam wygram Niemcom ten weekend :)

Smog1942 #25 Posted 22 March 2017 - 11:43 AM

Corporal

• Players
  • 5165 battles
  • 65
Może w końcu się przekonam do Waffentrager auf Pz.IV bo kompletnie mi nim nie idzie, a jak nie to Nashornem rozdupie fatherlandy właśnie w ten sposób:bush:

. IV

Waffenträger auf Pz. IV

kamil_dobiegniew #26 Posted 22 March 2017 - 11:52 AM

Corporal

• Players
  • 13398 battles
  • 13

Witam.

Ja też nie mogłem przekonać się do Wt Auf PzIV, ale jak już załapałem, że wyjeżdżać trzeba tyłem i już nie myliły mi się kierunki ucieczki, tzn, gałka do przodu, a nie tyłu, aby uciec to i M wpadło i Tank pozostał w garażu w oczekiwaniu w drzewku na Grille.

Thra5her 90 #27 Posted 22 March 2017 - 01:18 PM

First lieutenant

• Players
  • 8736 battles
  • 560
Nie liczy sie ilosc a jakosc i wyszkolenie czolgistow. Np. na Przeleczy Dukielskiej walczylo ze soba ok. 300 niem. maszyn przeciwko 1000 radz. Wygraly szwaby. Mysle ze to samo bedzie w ten weekend. Poza tym na wysokich poziomach III Rzesza ma lepsze pojazdy np. VK 45.02 B ktora sprawny czolgista moze krecic niezle wyniki dzieki wysokiej alphie i bdb pancerzu - jednym z najlepszych w grze. Do tego dodajmy celniejsze dziala, szybciej celujace (bardziej uniwersalne) ktorymi nawet sredni gracz moze cos zdzialac

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users