Jump to content

Tier VIII: T28 Prototype

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

lugburza #1 Posted 23 March 2017 - 07:39 AM

Captain

• Players
  • 21758 battles
  • 1,797
  • [-WTH-]

Wątek poświęcony amerykańskiemu niszczycielowi czołgów T28 Prototype.

Statystyki:

Posted Image

Z wyposażenia polecam

- dosyłacz,

- osłoniętą optykę,

- wentylację.

Według mnie jest to najlepsza opcja jeśli chodzi o wyposażenie. Gdy do tego zestawu dodamy też BiA, DPM oraz zasięg widzenia prezentują się całkiem nieźle.

Statystyki czołgu po założeniu modułów (bez BiA):

Spoiler

Największe zalety:

- szybkie celowanie (niecałe 2 sekundy),

- wysoka penetracja,

- bardzo dobry RoF

- całkiem nie najgorszy pancerz,

- depresja armaty po za niewielką częścią z przodu wynosi -10 stopni,

- pokaźne zasoby amunicji.

Największe wady:

- tragiczna mobilność,

- absolutny brak pancerza w innej niż frontowa części.

- tragiczna mobilność,

- tak jak reszta TD, tak i ten prawie nie ma zycia, 3 strzały z armaty kalibru 120mm i jesteśmy w garażu,

- tragiczna mobilność.

Jak tym grać? Zrobiłem sobie sesję masochistyczną i postanowiłem wbić na tym wynalazku M'kę. Wyszedłem z założenia, że jest to czołg ciężki z niewielką ilością HP i brakiem mobilności. Za każdym razem gdy jesteście na topce - pierwsza linia. Chcecie być jak najbliżej przeciwników aby móc cokolwiek strzelić. Jeśli ustawicie się do snajpienia, to cała zabawa albo Was ominie, albo wrogowie przyjadą po Was jak do siebie i skończycie bitwę z dwoma strzałami. Jeśli nie jesteście na topce, to druga linia, lub tuż za pierwszą. Z racji braku mobilności, wyboru wielkiego nie macie, jeśli podejmiecie złą decyzję jeśli chodzi o flankę - nie uciekniecie z niej. 

Czołg może być zabawny gdy jest na topce, 6 i 7 frontalnie nie mają żadnych szans, albo zjadasz je DPM'em, albo się od Ciebie odbijają. Czołg aktualnie dla masochostów. Póki nie dostanie buffa do mobilności jest pozycją która się przechodzi i sprzedaje.

A tutaj trafiły się idealne dla mnie drużyny (i idealny MM), moja nie ogarniała, wroga nie chciała zbytnio atakować. M'ka wbita, czołg sprzedany.

Spoiler
Spoiler

Szukasz dobrego klanu na XO? Napisz do mnie.

Twitch

Grisza2000 #2 Posted 23 March 2017 - 08:21 AM

Major

• Players
  • 18624 battles
  • 2,487
Właśnie się z nim męczę na jednym z pierwszych pakietów. Wyposażenie się sprawdza, choć mam lornetkę zamiast optyki - jak jestem z przodu, to i tak widzę, a jak jestem z tyłu (bo np. nie dojadę), to jednak lorneta daje przewagę.

Shame on you WG for what you did to EU-Forums!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users