Jump to content

Vanquisher Sentinel AC 1

Vanquisher Sentinel AC 1

• This topic is locked This topic is locked
27 replies to this topic

lysteria85 #21 Posted 12 April 2017 - 08:02 PM

Captain

• Players
  • 20558 battles
  • 1,307

Pierwszego dnia po evencie ludzie chcieli zabijać modów WG że nie dostali obiecanego czołgu (czołgi rozdawano "w ratach" i nie każdy dostał od razu).

Drugiego dnia tych czołgów było zatrzęsienie

Teraz spotkać takiego to cud bo rzeczywiście, nawet rzucony na topce nie ogarnia tematu, szóstki to wyzwanie niemożliwe do przełknięcia. W zasadzie jedyne do czego się nadaje to do sprzedania :)

Dziesiąty pocisk dla Jadzi, niech se Jadzia wsadzi! Ona ma siłę oraz nieleczoną anginę

NickBezSensu #22 Posted 15 April 2017 - 07:57 AM

Corporal

• Players
  • 8652 battles
  • 71

View Postlysteria85, on 12 April 2017 - 08:02 PM, said:

Pierwszego dnia po evencie ludzie chcieli zabijać modów WG że nie dostali obiecanego czołgu (czołgi rozdawano "w ratach" i nie każdy dostał od razu).

Drugiego dnia tych czołgów było zatrzęsienie

Teraz spotkać takiego to cud bo rzeczywiście, nawet rzucony na topce nie ogarnia tematu, szóstki to wyzwanie niemożliwe do przełknięcia. W zasadzie jedyne do czego się nadaje to do sprzedania :)

Przepraszam, na 6 jako chyba jedyna 4 w drużynie zrobiłem nim M i byłem The Best XD

Aleeeee mapa idealna kampinówka (Malinówka) tryb spotkaniówka czyli flaga na dole przy wodzie,do tego start z górki i tutaj jego 60 przybrało prawie 70 :D, idealna w niszy na wzniesieniach pozycja plus osłonięta optyka i melepety w przeciwnej drużynie -mmmm M6 takiego posiekałem na wstępie z pożarem nawet nie wiedział co go w ten boczek kąsa.

W sumie na emeczkę cała kumulacja farta rocznego. Takie losowanie to skarb i wzorowe okoliczności przyrody.

Inaczej Jumbo M4A3E2 z trolem już na początku posłał by na przetopienie.  Od tej bitwy nie tykam "koleszki" :medal:

Edited by NickBezSensu, 15 April 2017 - 08:00 AM.

Nie ma polskiego forum, nie będzie więcej polskich pieniążków. A wydałem ich tutaj jak i na wersję PC sporo od 2010r..

End of money for deleting the Polish forum and other nationalities from Europe.

NickBezSensu #23 Posted 15 April 2017 - 08:44 AM

Corporal

• Players
  • 8652 battles
  • 71

View PostPawel Broda 73, on 12 April 2017 - 07:17 PM, said:

Słuszna racja, mimo że to parę tygodni od eventu, mimo że w drzewku brytyjskim do szkolenia załóg jest tylko III tierowa artyleria i tenże IV tierowy med a następnie V tierowy Matilda BP i Excelsior z penetracją 91mm i w cholerę niecelnym działem to Vanquisherów nie widać zbyt wielu.

Czyli znakiem tego ten pojazd graczom nie podszedł.

Po prostu, gracze zagłosowali nogami.

A armata jest taka sama w II tierowym pojeździe premium Tetrach i tam jego penetracja i zadawane obrażenia są super, szczególnie penetracja.

https://console.worl...84_Tetrarch_LL/

Trochę szkoda bo pojazd ma genialną premię do szkolenia aż +55%.

Raptem jak pisałeś posta to 6-7 dni od rozdania pojazdów było ;) więc te tygodnie to w dni się pozamieniały.

Armata nie jest taka sama ma te same obrażenia co na 2 i 3  tierze dla Tetrarcha to śmiało wystarcza na takie pojazdy.

Działo z Sentinela
QF 2-pdr Mk. X-A
Charakterystyka
40    Kaliber (mm)
88/121/23    Średnia penetracja (mm)
45/45/60    Średnie uszkodzenia
130    Waga (kg)
2,2    Reloading single shell (sec)
1.9  (2.7 po staremu z PC)   Aiming time (sec)
26,1    Szybkostrzelność (strzały/min)
0,35    Celność na 100m (m)
130    Waga (kg)

i z Tetrarcha

QF 2-pdr Mk. IX-A
Charakterystyka
40    Kaliber (mm)
64/121/23    Średnia penetracja (mm)
45/45/60    Średnie uszkodzenia
83    Waga (kg)
21,00    Szybkostrzelność (strzały/min)
0,4    Celność na 100m (m)
2,3    Czas celowania (sek)
83    Waga (kg)

Oznaczenie inne 9 i 10 rzymskimi i podstawowa pena mniejsza na tetrarchu plus gorsza celność i wolniejsze.

Ale z prawie takim samym na 6 tiery puszczać pojazd.... no k... miał ktoś fantazję w WG :facepalm:.

Edited by NickBezSensu, 15 April 2017 - 08:45 AM.

Nie ma polskiego forum, nie będzie więcej polskich pieniążków. A wydałem ich tutaj jak i na wersję PC sporo od 2010r..

End of money for deleting the Polish forum and other nationalities from Europe.

lysteria85 #24 Posted 15 April 2017 - 10:15 AM

Captain

• Players
  • 20558 battles
  • 1,307

View PostNickBezSensu, on 15 April 2017 - 07:57 AM, said:

Przepraszam, na 6 jako chyba jedyna 4 w drużynie zrobiłem nim M i byłem The Best XD

Aleeeee mapa idealna kampinówka (Malinówka) tryb spotkaniówka czyli flaga na dole przy wodzie,do tego start z górki i tutaj jego 60 przybrało prawie 70 :D, idealna w niszy na wzniesieniach pozycja plus osłonięta optyka i melepety w przeciwnej drużynie -mmmm M6 takiego posiekałem na wstępie z pożarem nawet nie wiedział co go w ten boczek kąsa.

W sumie na emeczkę cała kumulacja farta rocznego. Takie losowanie to skarb i wzorowe okoliczności przyrody.

Inaczej Jumbo M4A3E2 z trolem już na początku posłał by na przetopienie.  Od tej bitwy nie tykam "koleszki" :medal:

Dobry czołg to czołg który robi wyciąg na większości map przy większości losowań (idealny - taki który ZAWSZE robi wyciąg na KAŻDEJ mapie i nawet na +2 losowaniach) a nie taki którym można raz na ruski miesiąc wbić M "bo mapa była idealna a wrogowie byli debilami i się pod lufy pchali"
Dziesiąty pocisk dla Jadzi, niech se Jadzia wsadzi! Ona ma siłę oraz nieleczoną anginę

ananas1717 #25 Posted 15 April 2017 - 11:21 AM

First lieutenant

• Players
  • 30641 battles
  • 592
  • [HYPE]

View Postlysteria85, on 15 April 2017 - 10:15 AM, said:

Dobry czołg to czołg który robi wyciąg na większości map przy większości losowań (idealny - taki który ZAWSZE robi wyciąg na KAŻDEJ mapie i nawet na +2 losowaniach) a nie taki którym można raz na ruski miesiąc wbić M "bo mapa była idealna a wrogowie byli debilami i się pod lufy pchali"

To musze cie zmartwic kolego. Wg twojej definicji dobrego czolgu nie znajdziesz bo takiego nie ma. Zawsze potrzebna jest odrobina szczescia i pomoc mm i rng.

lysteria85 #26 Posted 15 April 2017 - 01:33 PM

Captain

• Players
  • 20558 battles
  • 1,307
Wszystkie czołgi jakie można określić mianem "OP" są właśnie takie :) Choć wiadomo - kiepski gracz nawet na OP czołgu i topie losowania nie ukręci Mki ale na pewno we wszystkoodbijającym, uberpenetrującym i snajperskim czołgu pożyje dłużej niż w tekturowym pudełku ciskającym kartoflami :)

EndarSeth #27 Posted 17 April 2017 - 08:52 AM

First lieutenant

• Players
  • 11006 battles
  • 856
I mysz dupa gdy kotów kupa

CreakyOrangePL #28 Posted 06 May 2017 - 03:40 PM

Staff sergeant

• Players
  • 20252 battles
  • 387
Od dwóch dni gram tym czołgiem i zauważyłem, że skubaniec często  punktuje w obecnym evencie. Potrafi odbić sporo pocisków, a z dosyłaczem, wiatrakiem i systemem naprowadzania robi sieczkę jak Matilda. Bardzo często ląduje w środku stawki i rzadko rzuca go na szóstki. Naprawdę jestem zaskoczony, bo dzięki niemu często można skończyć w pierwszej piątce i zdobyć punkty do eventu.

Also tagged with Vanquisher Sentinel AC 1

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users