Jump to content

Verze 3.7 - Zpětná vazba

• This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

IvanaDrago WG #1 Posted 10 May 2017 - 02:24 PM

Community Manager

• Administrator
  • 0 battles
  • 203

Milí tankisté,

do tohoto vlákna můžete psát svou zpětnou vazbu ohledně aktuální verze 3.7.

Zajímá nás hlavně váš názor na tyto prvky:

CoOp PvE mód

Nová ocenění a trofeje 

Nové mapy:
- Windstorm
- Thiepval Ridge - Thunderstorm
- Ghost Town - Thunderstorm

Vylepšené mapy:
- Port    

Hlášení chyb, pokud se s nějakými během hraní této verze setkáte.

Díky za spolupráci :honoring:

P.S. Omouvám se, že vlákno nebylo založeno dříve, stalo se tak z důvodu absence způsobené nemocí.

tatka Martin #2 Posted 11 May 2017 - 06:24 AM

Staff sergeant

• Players
  • 45506 battles
  • 361
  • [CZ3SK]
Ty jo a není to moc brzo! Jen 8 dní po aktualizaci. To už jste mohli počkat na další - 3.8 v červnu.

Master Tanker / Senior Technical Engineer

My WOT videos on YouTube

BurdisCz #3 Posted 11 May 2017 - 07:34 AM

Staff sergeant

• Players
  • 11383 battles
  • 374
  • [CZ-SK]

Ono je celkem jedno kdy se to tu postne,zpětný feedback stejně nemá váhu,dokazují to i nové mapy bez dohledu. Jediné co se wg touto aktualizací povedlo,že tanky nehraju. Odehrál jsem +/- 30 bitev a to mi celkem stačilo. 

Ps: ted jsem si pročetl anglické fórum a moc chvály tam není,spíše naopak. Jen to ukazuje jak se na fóra kašle. Nikdo se neprosil o tak razantní změny v garáži,hra má více jiných problémů,ale to nikoho nezajímá. Jestli je pravda,že bude další update,tak tomu dávám šanci do updatu. Po něm asi kašlu na celou hru,kde si neváží ani platících hráčů. Mě tam ted vyprchava 30 dní premia ,to si nechte pro vývojáře na svačinu,kterou si sice za tento paskvil nezaslouží,ale to ve wg nikdo. S tímhle přístupem,jste si tuto hru měli nechat na pc. S touhle hrou je to jak s americkým filmem,krásný obal nášlapaný nádhernými efekty,jen průběh je totální slátanina. Je to takové Fury na xboxu a wg jednou skončí jak ten sherman na konci,sám zdecimovany uprostřed cesty. Prostě to co vytváří americké studio s touto verzí hry,je horší než pc předloha a to i po zmrvení lightů a artyn. Proběhla spousta návrhů do hry,ať už to byly bary s hp nad tanky,nějaké klanové záležitosti atd. A reakce wg je,pomyslně vztyčený prostředníček se vzkazem nechtějte po nás nic,my si to stejně uděláme po svém. 

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
– Napoleon Bonaparte

jkrosster #4 Posted 14 May 2017 - 04:24 PM

Corporal

• Players
  • 3786 battles
  • 21
Bude v patchi 3.8 vymena za Ivanu Drago? Clovek ktery tu na to **** a ani hru nehraje nema v  takove pozici co delat

KILLERcz32 #5 Posted 16 May 2017 - 07:56 AM

Sergeant

• Beta Tester
  • 13841 battles
  • 107
  • [XCZSK]

View Postjkrosster, on 14 May 2017 - 04:24 PM, said:

Bude v patchi 3.8 vymena za Ivanu Drago? Clovek ktery tu na to **** a ani hru nehraje nema v  takove pozici co delat

​stimhle souhlasim i s burdis cz hra v tomhle stavu nehratelna nove mody pocasi humus mechanika hry na bodu 0 v bitvach 8 nemaji co delat o 3 az 2 nizsi tanky ktere sou uprednostneny jak v rng tak ve vysledku bitvy to same plati v bitvach tier 10 hra se abnormalne seka furt lagu tanky poskakuji kdyz zastavim poskoci dale kdyz jedu stankem manualne nebo v automatu pasy se bud otaci opacnym smerem nebo se nehybou tank jen klouze dale spoting system nahrava nizsim tankum v bitvach dale nesmyslne dingam s 8.9.10 tanky 5.6.7 tahle hra mi pripada jak beta a ne polna verze wot hraji od bety na x 360 ted na x one vswem wg bych dal povine hrat tuhle hru 

BurdisCz #6 Posted 16 May 2017 - 04:57 PM

Staff sergeant

• Players
  • 11383 battles
  • 374
  • [CZ-SK]
No oni to dokonce mají v povinnostech,ale kašlou na to,protože od toho mají jiný lid,sám to řekl Kayi4ek na streamu u Martyho. To je možná ještě varianta u pc,tady na to kašlou úplně. Vidět to bylo v tom asijským modu,který ještě ten den stáhly. Jedině blbec tohle mohl pustit na server,dělají z nás idioty,do hry přidávají nesmysly a na forum se kašle totálně. Že by třeba opravily špatný znak na československém prémiáku? To ne,na to jim asi mozkový závity nestačí,ale vymýšlet nesmysly jim jde dokonale. Plánoval jsem soutěž na  květen,už byla skoro dohodnutá,jenže v kanceláři mají asi tolik práce,že nestíhali víc jak jednu odpověd za den a byl velký problém odepsat,takže soutěž padla a já už se zde nebudu snažit absolutně o nic. Tímhle mi zaměstnanci wg dali jasně najevo kde nás mají. Hlavně že nás strašně rádi podpoří. Celé je to jen velká lež,ještě by tu šlo dohledat,když jsem psal jak by šli udělat klany aby byly více použitelné,sám kayi4ek mi napsal,jak se na všem co jsem zmínil už pracuje. Výsledek? Nic,to samé čeština,prostě nám jen lžou a tahají nás za nos. Pochopím,že je na to Ivana sama,ale tohle už je totální ignorace. Nejlepší je tuhle hru brát jako většina hráčů a to že na fora nechodí,odehrají si pár bitev jako kdyby to byl singplayer a jdou pryč,to jsou totiž hráči které má WG nejradši,protože oni nehledají chyby a když je najdou tak nad tím mávnou rukou. Takhle to dopadá když si jednu hru na více platforem rozdělí rus a amík,dva nejvíce arogantní národy,ti si do toho nenechají kecat a jen jejich cesta je správná. At si to myslí dál,snad se jednou dočkáme třeba War Thunderu,který sice má své mouchy,ale hra není tak depresivní. Prachy,prachy,prachy nic víc. Wg děkujeme,odejděte.

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
– Napoleon Bonaparte

Tibor_84 #7 Posted 18 May 2017 - 12:21 PM

Private

• Players
  • 6289 battles
  • 9
  • [NOOBS]
Ahojte nová aktualizácia je úplne na [edited]tie mapy nechápem thunderstorm taký onaky furt dookola to iste načo to robili ? Koľko tam je máp 30 ? Mám pocit ako by ich tam bolo 5 už keď vidím nejaký thunderstrom tak mi je zle ! Tanky sa správajú jak na monstertracku úplne neovládateľné s light tankom ! Prúžky na nemeckých tankoch mi zmizli (damage standing ) už ma to prestáva baviť zo začiatku super hra ale s tými ďalšími aktualizáciami ste to len zhoršili čím viac tým horšie spravte s tým niečo lebo veľa ľudí sa Vám nato vyprdne !!!

tonik437 #8 Posted 18 May 2017 - 03:08 PM

Corporal

• Players
  • 7117 battles
  • 32

View PostBurdisCz, on 11 May 2017 - 07:34 AM, said:

Ono je celkem jedno kdy se to tu postne,zpětný feedback stejně nemá váhu,dokazují to i nové mapy bez dohledu. Jediné co se wg touto aktualizací povedlo,že tanky nehraju. Odehrál jsem +/- 30 bitev a to mi celkem stačilo. 

Ps: ted jsem si pročetl anglické fórum a moc chvály tam není,spíše naopak. Jen to ukazuje jak se na fóra kašle. Nikdo se neprosil o tak razantní změny v garáži,hra má více jiných problémů,ale to nikoho nezajímá. Jestli je pravda,že bude další update,tak tomu dávám šanci do updatu. Po něm asi kašlu na celou hru,kde si neváží ani platících hráčů. Mě tam ted vyprchava 30 dní premia ,to si nechte pro vývojáře na svačinu,kterou si sice za tento paskvil nezaslouží,ale to ve wg nikdo. S tímhle přístupem,jste si tuto hru měli nechat na pc. S touhle hrou je to jak s americkým filmem,krásný obal nášlapaný nádhernými efekty,jen průběh je totální slátanina. Je to takové Fury na xboxu a wg jednou skončí jak ten sherman na konci,sám zdecimovany uprostřed cesty. Prostě to co vytváří americké studio s touto verzí hry,je horší než pc předloha a to i po zmrvení lightů a artyn. Proběhla spousta návrhů do hry,ať už to byly bary s hp nad tanky,nějaké klanové záležitosti atd. A reakce wg je,pomyslně vztyčený prostředníček se vzkazem nechtějte po nás nic,my si to stejně uděláme po svém. 

Souhlasím s tebou ve všem. Chtěl bych jen dodat pár slov o finančním systému WoT (příjmy a výdaje). V této hře bez prémka nebo prém. tanku vyděláte úplné [Editováno]. Chápu, že chtějí mít zisk, ale naoplátku očekávám nějakou kvalitu, viz citace. V každé jiné hře např. v GTA V si člověk dokáže slušně vydělat (heisty, mise, byznys atd..) a nebo pokud je někdo líný, tak si koupí Shark karty (nejedná se o propagaci WG :) ) a navíc k tomu všemu dostane kvalitu. WG? Jenom z lidí žďímá prachy, člověk si bez vrážení peněz do hry pořádně nevydělá, prém. tanky na vyšším tieru jsou drahé (T34), slevy na stálé prém. tanky jsou jednou za uherský rok + ke všemu tomu dostanete RNG. Proč bych měl do takové hry vrážet, tak nekřesťanské peníze? Za co? Na Tier 10 tank si bez prémka prostě nevyděláte. Tak proč bych měl WG podporovat? Ještě než nějaký chytrák napíše blábol o tom, že je to free hra a že chod serverů, plat zaměstnanců něco stojí, tak ať si uvědomí, kolik WG vydělává za své předražené produkty a jaké kvality se nám dostávají. Ještě chci dodat, že po tomhle patchi, se mi hra často z ničeho nic zasekne, napíše to "WoT services are not available" a hra spadne :) Nevím přes jakou [Editováno] ten signál vedete (asi po celé Evropě, mám internet od UPC), ale je to dosti otravné ;) Tony out.

Edited by ClearEv1L, 31 May 2017 - 11:44 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Zapnul jsem hru po pěti dnech, první hra a tým opět jako vždy nedělá to co má :D . Jdi do ku**y WoT komunito a vem si s sebou i tuhle deb***í, dobré hráče utlačující hru. Narvěte si všichni RNG do chřtánu a hrajte si dál buzeranti. Mám vás dost, hlavně malých 10 letých smradů s maminčinou kreditkou. Škoda že není rok 2015, to tahle hra a komunita byla suprová a to vám řekne každý, kdo v té době hrál. Dnes? Chce se mi blejt.

radinko245 #9 Posted 18 May 2017 - 10:35 PM

Sergeant

• Players
  • 8557 battles
  • 249
  • [BEARD]

Zdar,

1. Port: Vylepšená Port mapa je super, konečne sa dá plnohodnotne využiť celá mapa. WG túto mapu naozaj vylepšil.

2. Thunderstorm mapy: Nemám ich rád a uvítal by som možnosť voľby či na týchto mapách hrať a či nie

3. Windstorm: Dobrá mapa, je vyvážená nie ako Heilbron

4. PvE: Zbytočný mód, nevidím dôvod hrať. 

3MoE: Tier VII: T25/2, T20, T25 AT, Jagdpanther Tier VI: M36 Jackson, M18 Hellcat, VK30.01D, Pz. Kpfw. IV Schmalturm, Jagdpanzer IV, T34-85 Tier V: T67, M10 Wolverine, M4, M7, Pz.Kpfw III/IV, Pz.Kpfw IV H, GuP, SU-85, T-34, Skoda T-24, The Hidden StuG III, StuG III Auf. G

PhoeBo_Clipper #10 Posted 01 June 2017 - 01:47 PM

Corporal

• Players
  • 9513 battles
  • 58
A už tu máme 3.8 wake up! :teethhappy:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users