Jump to content

Autoaim

• Please log in to reply
21 replies to this topic

Tony437 #1 Posted 14 May 2017 - 10:18 PM

Corporal

• Players
  • 7642 battles
  • 34
Zdravím.. Už nějakou dobu mě trápí problém s autoaimem. Problém je v tom, že je úplně broken. Expím Stuga III G, mám topové dělo, které má úžasné vlastnosti co se týče aim timu a přesnosti a přijde mi divné, když chci dorazit KV-1 a to je to tank velký jako kráva, plně nechám doměřít a stejně to letí dopryč. Není to trochu divné? 
Škoda že není rok 2015, to tahle hra a komunita byla suprová a to vám řekne každý, kdo v té době hrál. Dnes? Chce se mi blejt.

tatka Martin #2 Posted 15 May 2017 - 06:07 AM

Staff sergeant

• Players
  • 46205 battles
  • 364
  • [CZ3SK]

:trollface:RNG! :angry:

... s tím se nedá nic dělat musíš si zvyknout, to je normální, to je základní vlastnost hry ...

Master Tanker / Senior Technical Engineer

My WOT videos on YouTube

Tony437 #3 Posted 15 May 2017 - 01:07 PM

Corporal

• Players
  • 7642 battles
  • 34
Nevím no.. Nechci tu nic zpochybňovat, ale stává se mi to skoro pokaždé . Když vidím záběry z PC verze, jak tam týpek s T-10 ''snajpý'' s autoaimem tank na přibližně stejnou vzdálenost jako já, tak nevěřím svým očím .
Škoda že není rok 2015, to tahle hra a komunita byla suprová a to vám řekne každý, kdo v té době hrál. Dnes? Chce se mi blejt.

tatka Martin #4 Posted 17 May 2017 - 05:29 AM

Staff sergeant

• Players
  • 46205 battles
  • 364
  • [CZ3SK]
Jenomže na tom YT máš hlavně ty případy, kdy se to povedlo. Tím jak mu to 10x nevyšlo se nikdo nechlubí, maximálně když si chce postěžovat, tak to ukáže.

Master Tanker / Senior Technical Engineer

My WOT videos on YouTube

BurdisCz #5 Posted 19 May 2017 - 04:57 PM

Staff sergeant

• Players
  • 11570 battles
  • 385
  • [CZ-SK]

Tak autoaim na tanku bez věže je takový jalový,ale zkus střílet bez plného doměření,hlavně teda první ránu když ti kanon rychle nabíjí,na druhou ránu už budeš mít rychleji doměřeno. Jinak RNG je jen výmluva aby se bylo jak vymluvit na chyby hry,protože když mi tank přečuhuje přes zaměřovač musím ho trefit,když ne je to chyba hry a né rng které je 25%,rána prostě nemůže jít mimo kruh ale stává se to běžně. Nebo když pak s Rhm Borsig neprobiješ papírový 6 tier tank,tak je taky něco špatně. Prostě ta hra nefunguje jak má. Někdo má hold více štěstí a takové věci se mu nedějí,já to hrál skoro 2 roky a takových poznatků mám více. Neříkám že wg někoho záměrně poškozuje,ale ne všichni mají stejné podmínky v bitvě,je to vidět i na průběhu hry kdy trvá třeba 5 minut a výsledek je 15:0 a podobně. Asi to nebude tím že by druhý tým byl plný noobu,ale bud to budou tanky řízené počítačem nebo hra dopředu rozhodne který tým vyhraje,kdo bude probíjet a kdo bude probíjený. A jestli je to tým plný noobů,tak je to hodně velká náhoda která se hodně často opakuje. Si vem jenom jak je o hráče postaráno,občas dají akce na tanky,tím všem zalepí hubu jak jsou hodní,ale vůbec se nevěnují opravám hry,je přidávají nesmysly které se většině nelíbí,jako jsou ty mapy bez dohledů. stačí se podívat na anglické forum kdyby jste chtěli argumenty. Až se tu bude někdo lidem věnovat a začnou se alespon trochu dělat věci co lidi chtějí,tak to bude jiná,ale dokud se na nás bude kašlat zde na forum nemám důvod si myslet že i ostatní je v pořádku a dle věcí co se mi ve hře stávali,vím že to v pořádku není. Zde se možná někdy dozvíš že feedback byl poslán,ale nic víc a v dalším updatu se stejně nic nezmění. Ono to chce trochu otevřít oči a né že když se mi trochu víc daří tak zbytek přehlédnu. 

Ps: Jen abych doložil jak na nás ve Wg kašlou,tak jak jsem tu psal že jsem plánoval soutěž zde na forum,tak za měsíc nebyl nikdo schopný odpovědět natož si tu zprávu alespon přečíst. Skvělá práce!!!

Edited by BurdisCz, 19 May 2017 - 05:26 PM.

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
– Napoleon Bonaparte

ClearEv1L #6 Posted 20 May 2017 - 07:55 AM

Corporal

• Moderators
  • 0 battles
  • 70

View PostBurdisCz, on 19 May 2017 - 05:57 PM, said:

Ps: Jen abych doložil jak na nás ve Wg kašlou,tak jak jsem tu psal že jsem plánoval soutěž zde na forum,tak za měsíc nebyl nikdo schopný odpovědět natož si tu zprávu alespon přečíst. Skvělá práce!!!

Pokud sleduješ dění, tak jistě víš, že momentálně nemáme komunitní tým. Je tu pouze komunitní manager IvanaDrago WG a ta byla navíc asi 14 dní nemocná, takže má na všech fórech asi dost nevyřízené pošty.

Lilka - operace dopadla dobře - přejeme brzké uzdravení 

Pokud píši červeně, tak jste něco provedli. Pokud píši černě, tak píši sám za sebe.

Podpora

Pravidla fóra Přečti, dodržuj, nebreč, když nedodržíš.

Info

Jak to tu chodí?

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

Tony437 #7 Posted 20 May 2017 - 11:20 AM

Corporal

• Players
  • 7642 battles
  • 34

View PostBurdisCz, on 19 May 2017 - 04:57 PM, said:

Tak autoaim na tanku bez věže je takový jalový,ale zkus střílet bez plného doměření,hlavně teda první ránu když ti kanon rychle nabíjí,na druhou ránu už budeš mít rychleji doměřeno. Jinak RNG je jen výmluva aby se bylo jak vymluvit na chyby hry,protože když mi tank přečuhuje přes zaměřovač musím ho trefit,když ne je to chyba hry a né rng které je 25%,rána prostě nemůže jít mimo kruh ale stává se to běžně. Nebo když pak s Rhm Borsig neprobiješ papírový 6 tier tank,tak je taky něco špatně. Prostě ta hra nefunguje jak má. Někdo má hold více štěstí a takové věci se mu nedějí,já to hrál skoro 2 roky a takových poznatků mám více. Neříkám že wg někoho záměrně poškozuje,ale ne všichni mají stejné podmínky v bitvě,je to vidět i na průběhu hry kdy trvá třeba 5 minut a výsledek je 15:0 a podobně. Asi to nebude tím že by druhý tým byl plný noobu,ale bud to budou tanky řízené počítačem nebo hra dopředu rozhodne který tým vyhraje,kdo bude probíjet a kdo bude probíjený. A jestli je to tým plný noobů,tak je to hodně velká náhoda která se hodně často opakuje. 

Něco na tom opravdu bude.. Hraju jen tak z nudy americké artyny a jeden match trefuju vše a ve druhém zase vůbec nic.. Zajímavé...

Edited by tonik437, 20 May 2017 - 11:20 AM.

BurdisCz #8 Posted 20 May 2017 - 05:31 PM

Staff sergeant

• Players
  • 11570 battles
  • 385
  • [CZ-SK]

View PostClearEv1L, on 20 May 2017 - 08:55 AM, said:

Pokud sleduješ dění, tak jistě víš, že momentálně nemáme komunitní tým. Je tu pouze komunitní manager IvanaDrago WG a ta byla navíc asi 14 dní nemocná, takže má na všech fórech asi dost nevyřízené pošty.

Bohužel dění sleduji,ale pro upřesnění. Soutěž už se takhle domlouvala skoro měsíc a teď mám čekat další na odpověď? Vy si tu opravdu děláte z lidí blázny. Už takhle mi psala ke konci pracovní doby a na další odpoved sem si musel počkat i nekolik dní,prostě bez snahy aby se to domluvilo včas. Ale to už je jedno,teď už nic pořádat nechci,jelikož sám nehraju a to z důvodu absolutní neschopnosti naslouchat lidem na forum když jasně píšou,že se jim nelíbí nové mapy jako vichřice,blizzard atd a věci které měli co do sebe se nepovažují za podstatné. Pak akorát lžete lidem jak se na tom dělá a ve finále skutek utek. Místo toho přijdou změny o které se nikdo neprosil. To si pak říkám,že někdo neco vymyslí a ani to nevyzkoušel a pustí to na server. Ono třeba ne každý má tv s dvoumetrovou obrazovkou aby ty malý písmena přečetl,ty miniatury taky žádná sláva,na mapy se nadává atd. No přijde další update a co v něm bude,další debilni mapa a to nemluvím o rotaci která je timto počtem map totálně v řiti. Nekdy si k tomu sednete at vidíte co vydavate. Ale co vám budu vysvětlovat,stejně mi tak akorát napíšete argumenty proti,které stejně nepodlozite. Tady to opravdu nemá smysl.

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
– Napoleon Bonaparte

Kamenik322 #9 Posted 01 June 2017 - 09:52 AM

Corporal

• Players
  • 2631 battles
  • 27

Lidi co blázníte,:)

hrál jsem WoT na pc od vydání a veškeré změny pocelou dobu vedly jen k tomu aby wargaming vydělával víc a víc peněz.

na lidi kašlou vše omlouvaj systémem hry balance teamů v random mluti je dělanej tak aby ste neustále měli win/lose +- 50% znám 100 lidí co to tak maj

to že jeden team dostane o 5 tX víc než druhej je jen snaha srazit vítezné řady. to že dvě Is4(já a brácha) mimochodem nemůžeme dorazit 1 Kv4 s 50Hp ani po 5 vystřelech na zadek  a kv4 nás trefuje zapaluje atd .

zcela normalní.  to že v jedné hře netrefíte s plným aim ani mamuta 5 metru od vas 6x za sebou a ve druhé hře při rychlosti 50km/h trefujete vse co se objeví a ještě critujete zcela normál.

konverze free expu je jen na prachy opet přece se neoberou za konverzy se plati goldem a gold je za Penízky proč by dělali super věc pro hráče a dovolili jim jako na pc  tuto exp dávat do posádky.

to nemluvím ani otom kdž těd na konzoly koupíte tank s 50% hahahahah brutálně nehratelné oproti PC netrefíte nic nejezdíto  většinou si ani neškrtnete a proč aby donutili lidi kupovat za G 100% která je bez perku stejne něco jako 50% při spusteni hry na pc.na veškeré připomínky postřehy o totalní neferovosti hry odpovídal wargaming jen je to systém hry vše je nahodné. hahahahahah pěkně lžou prostě když mám aim 100% na cíly penetraci 5x větší než je max armor tanku tak ho prostřelím 3x za sebou jen ve wot je možné ho 4x minout když střela letí totalně mimo aim.a je toho o moc víc.třeba mám pomalej internet hahahahah tak vidímn cíl jinde než skutečne je jsem se také dozvěděl od supportu.

je_voistout #10 Posted 11 June 2017 - 02:15 PM

Corporal

• Players
  • 3451 battles
  • 13

ziadna shooter hra nema mat autoaim a vobec ziadna hra vseobecne, je to aimbot pomocka pre debilkov s krivymi rucickami - mamlasov (noobs) 

ziadna seriozna mp hra nema autoaim napr. ako Battlefield

WoT je znama ako total pro-noob hra, ktora ubija dobrych hracov a podporuje mamlasov, typicke slovanske rozmyslanie - ak si dobry, ubijeme ta do priemeru aby sedi blbeckovia nemali komplexy, ze si v niecom lepsi

WoT je garbage, a ak sa chvalis a este k tomu verejne, ze pouzivas autoaim a este sa stazujes, ze bez neho nevies hrat, tak to ta teda dost lutujem a mal by si prestat game-ovat a ist radsej pomahat mamicke poumyvat riady 

Edited by je_voistout, 11 June 2017 - 02:17 PM.

TheMoonIsaHoax #11 Posted 18 June 2017 - 11:30 AM

Sergeant

• Players
  • 16543 battles
  • 177

View PostKamenik322, on 01 June 2017 - 09:52 AM, said:

Lidi co blázníte,:)

hrál jsem WoT na pc od vydání a veškeré změny pocelou dobu vedly jen k tomu aby wargaming vydělával víc a víc peněz.

na lidi kašlou vše omlouvaj systémem hry balance teamů v random mluti je dělanej tak aby ste neustále měli win/lose +- 50% znám 100 lidí co to tak maj

to že jeden team dostane o 5 tX víc než druhej je jen snaha srazit vítezné řady. to že dvě Is4(já a brácha) mimochodem nemůžeme dorazit 1 Kv4 s 50Hp ani po 5 vystřelech na zadek  a kv4 nás trefuje zapaluje atd .

zcela normalní.  to že v jedné hře netrefíte s plným aim ani mamuta 5 metru od vas 6x za sebou a ve druhé hře při rychlosti 50km/h trefujete vse co se objeví a ještě critujete zcela normál.

konverze free expu je jen na prachy opet přece se neoberou za konverzy se plati goldem a gold je za Penízky proč by dělali super věc pro hráče a dovolili jim jako na pc  tuto exp dávat do posádky.

to nemluvím ani otom kdž těd na konzoly koupíte tank s 50% hahahahah brutálně nehratelné oproti PC netrefíte nic nejezdíto  většinou si ani neškrtnete a proč aby donutili lidi kupovat za G 100% která je bez perku stejne něco jako 50% při spusteni hry na pc.na veškeré připomínky postřehy o totalní neferovosti hry odpovídal wargaming jen je to systém hry vše je nahodné. hahahahahah pěkně lžou prostě když mám aim 100% na cíly penetraci 5x větší než je max armor tanku tak ho prostřelím 3x za sebou jen ve wot je možné ho 4x minout když střela letí totalně mimo aim.a je toho o moc víc.třeba mám pomalej internet hahahahah tak vidímn cíl jinde než skutečne je jsem se také dozvěděl od supportu.

tak to je presne co v tejto odpadkovej hre je bezne, tanky ktore maju malo HP odrazaju vsetko (tyka sa to hlavne tankov, ktore maju 1-10 HP), nemyslim si, ze je normalne aby niekomu zostalo 1 HP a tato akoze hra absolutne neguje kde mieris, tento ubohy multiplayer pouziva nieco ako aimbot, ktory je zabudovany v samotnej hre, kde sa strely doslova "lepia" na ciele, zazil som mnoho krat ako tank ktory ma nevidel (pouzivam the 6th sense perk) ma triafal z 400 metrov presne na kriticke hity a ja som jeho videl a ani raz neprerazil napriek delu tier X, ze striela akoze na "shells" je absolutny nonsense, v skutocnosti nic take nie je mozne strielat na vystrely a je to absolutne trapna dekompenzacia pre noobov, ktori nevedia ako si vyvinut perky, zazil som viac krat, ze strela z dialky ma trafili s falsou/zakrivenim a to ked som bol v pohybe - nieco ako missile, ktora sa "prilepi" a ide za tebou - toto je najviac viditelne pri vystreloch artillerie

este lepsi priklad: mieril som na tank, ktory bol v dialke, strela absolutne nesla tam kde som mieril, sla velmi neprirodzene ponad zacieleny tank a znicila "neobjaveneho/neviditelneho" nepriatela o ktorom som ani netusil, ze tam je  (nepouzivam autoaim, ktory je vlastne len dalsim aimbotom)

WoT je najubohejsi multiplayer aky som kedy hral, tato hra je totalne nedorobena plna bugov a glitchov a to velmi neprijemnych, pytam sa "KTO CHCE HRAT HRU, KTORA OFICIALNE POUZIVA AIMBOT ???"

WoT je neskutocne slaba hra a je to jediny mp, kde viete uz pri pohlade na tie nevybalancovane timy, ktore tato hra robi stale, ze prehrajete (napr. pred chvilou som bol v bitke kde timy boli taketo - Lepoard 1, FV 215b 183, Foch 155 vs. Chieftain, E100, T110E5, IS7, je jasne ze bitka skoncila velmi rychlo - 4 super tazke tanky tier X na 1 stredny tank tier X - priklad ako tato hra smrdi)

neviem kto investuje peniaze do tohto nepodarku ale normalny a lucidny clovek by to nikdy neurobil nakolko tato hra je nastavena aby o******la dobrich hracov a podporovala noobov - dobri hraci si nepotrebuju kupovat premium, cez svoje skilly si vyvinu akykolvek tank a vcelku rychlo, kdezto noobovia, ktori nevedia ubit ani T-34 s Tiger 1 su nuteni si kupovat premium a gold aby mali free XP lebo postup z Tiger 1 na Tiger B v ich pripade je 1 - 1,5 roka, preto tato hra nenavidi skilled hracov a miluje noobov lebo prave tito potrebuju investovat do tejto hry

zaverecne hodnotenie: WoT je stokou gamingu

Edited by TheMoonIsaHoax, 18 June 2017 - 11:31 AM.

Tony437 #12 Posted 20 June 2017 - 08:03 AM

Corporal

• Players
  • 7642 battles
  • 34

View Postje_voistout, on 11 June 2017 - 02:15 PM, said:

ziadna shooter hra nema mat autoaim a vobec ziadna hra vseobecne, je to aimbot pomocka pre debilkov s krivymi rucickami - mamlasov (noobs) 

ziadna seriozna mp hra nema autoaim napr. ako Battlefield

WoT je znama ako total pro-noob hra, ktora ubija dobrych hracov a podporuje mamlasov, typicke slovanske rozmyslanie - ak si dobry, ubijeme ta do priemeru aby sedi blbeckovia nemali komplexy, ze si v niecom lepsi

WoT je garbage, a ak sa chvalis a este k tomu verejne, ze pouzivas autoaim a este sa stazujes, ze bez neho nevies hrat, tak to ta teda dost lutujem a mal by si prestat game-ovat a ist radsej pomahat mamicke poumyvat riady 

Meleš hovadiny :) Nevím co je na tom, že občas dorážím tanky, které s jistotou prorazím (Bat Chat, Lorrka, Leopard atd...) autoaimem, který ne vždy funguje správně a přitom používám Lea PTA v topu. To že bez autoaimu neumím hrát je tvůj výplod. Nic takového jsem tu nenapsal. Napsal jsem jen, že když občas použiju autoaim, tak většinou nefunguje jak má. Takovou [Editováno] mi nebude říkat hráč, který má rozjeté dvě linie :) http://www.wotinfo.n...9780&server=PS4 Až budeš mít nahráno to co já, pak si na mě otvírej hubu :). Jdi si hrát CoDko čtrnáctko :).

Edited by ClearEv1L, 21 June 2017 - 08:01 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

je_voistout #13 Posted 25 June 2017 - 11:30 AM

Corporal

• Players
  • 3451 battles
  • 13

1. ty obcas pouzivas autoaim ked dorazas tanky? - to si mame vysvetlit tak, ze v uprotred prestrelky ides do options a zapinas si/vypinas si autoaim :D ??? vacsiu sprostost som necital akoze nikde a ty len potvrdzujes co sa vseobecne hovori o WoT komunite

2. ziaden dobry hrac nepouziva a nechce pouzivat autoaim pretoze je to jednoducho cheat pomocka pre mamlasov (noobs) a v ziadnej serioznej hre autoaim nema co hladat, mierit mas ty, mas sa naucit co je to vektorova strelba a to za teba nema robit autoaim a.k.a  aimbot

3. ja dorazam tanky bez autoaim-u bud AP alebo ak frag laguje a zacne vsetko odrazat tak ho dorazam sabotom ale nikdy nepouzivam autoaim 

4. je mi z teba zle nubku

Kamenik322 #14 Posted 25 June 2017 - 05:58 PM

Corporal

• Players
  • 2631 battles
  • 27

zkus trefit autoaimem s TD T28 bat chata hahahah autoiam funguje jen že zameří nepočíta s rychlostí protivníka a pohybem  je to jen po vůli hry která si děla co chce. cheatuje podle libosti

más moc vyher v kuse udělame mm Nepřitelk 3x arty m53/55 my 1x m53/55 nepřítel 5x t10 my 2x t10 normální ?? asi ano toto byl muj poslední match

PS: zkus trefit bat chat atd. s manual mířením s ps4 ovladačem když kolem tebe krouží hahahahahahhahaha total immpossible

Edited by Kamenik322, 25 June 2017 - 05:59 PM.

Tony437 #15 Posted 26 June 2017 - 09:03 PM

Corporal

• Players
  • 7642 battles
  • 34

View Postje_voistout, on 25 June 2017 - 11:30 AM, said:

1. ty obcas pouzivas autoaim ked dorazas tanky? - to si mame vysvetlit tak, ze v uprotred prestrelky ides do options a zapinas si/vypinas si autoaim :D ??? vacsiu sprostost som necital akoze nikde a ty len potvrdzujes co sa vseobecne hovori o WoT komunite

2. ziaden dobry hrac nepouziva a nechce pouzivat autoaim pretoze je to jednoducho cheat pomocka pre mamlasov (noobs) a v ziadnej serioznej hre autoaim nema co hladat, mierit mas ty, mas sa naucit co je to vektorova strelba a to za teba nema robit autoaim a.k.a  aimbot

3. ja dorazam tanky bez autoaim-u bud AP alebo ak frag laguje a zacne vsetko odrazat tak ho dorazam sabotom ale nikdy nepouzivam autoaim 

4. je mi z teba zle nubku

1. Autoaim se zapíná stisknutím RB ty vole :'D Když je WoT komunita tak špatná, že se ani s hráči pomalu nedá hrát, tak tu hru odinstaluj a táhni si hrát BF4, BF1 ;) Jenže to ty nepůjdeš, protože tam dostáváš na držku a proto tu teď prudíš svými h***y co z tebe lezou :)

2. Jj takže podle tebe Autoaim = Aimbot? xDDD Jsi mimo kámo :) Autoaim ve WoT míří do středu tanku zatímco Aimbot (kdysi krátce to byl údajně hack na PC verzi) míří rovnou na slabá místa :'DD

3. To je tvůj styl hraní, vůbec mě to nezajímá, každý hraje jinak ;):) A není to SABOT, ale APCR, tady nejsi na Battlefield fóru.

4. Nebreč :)

je_voistout #16 Posted 01 July 2017 - 03:55 PM

Corporal

• Players
  • 3451 battles
  • 13

autoaim je aimbot v tom najlepsom to ti povie kazdy normalny hrac, je to aimbot jak vysity, ktory automaticky mieri alebo sa nalepi na tank bez toho aby si ty co len pohol prstom - to nema s gamingom v shoooter hrach co hladat a vobec nezalezi na tom ci autoaim mieri na penetraciu alebo nie, dalej autoaim pomaha pri pohybe tvojho tanku byt stale namiereny na ciely - je to cheat - tuto proceduru mas robit ty a nie software - prave aj toto je jeden z mnohych dovodov preco je WoT medzi gamermi povazovany ako vysloveny odpad

ja WoT neberiem vazne, hrajem to len povrchne, nie som ziadny WoT tryhard a mam skore 3.6 KD ratio a 2.8 damage, tato hra je neskutocne lahka a velmi primitivna na hranie, software robi za teba v podstate vsetko - vyhladava ciele, ukazuje ti ci a kde ich mozes trafit, dokonca ukazuje aj kondiciu nepriatelskeho tanku takze "picker-ri" maju v tejto primitivnej hre hody, hra obsahuje aimbot, ktory zasahuje a penetruje neobjavene tanky z 500 metrov (toto je absolutny nezmysel, aky som este v ziadnej hre nevidel), artilleria striela v neexistujucich balistickych krivkach - skoro az v 90º uhlu dopadu a tanky miznu à la David Copperfield 100 metrov pre tebou - WoT je troll hra absolutna a nekonecna sprostost od bieloruskych a cyperskych "tvorcov" a tento fakt asi hovori za vsetko

dalsi zaujimava vec hodna povsimnutia, ze aj na WoT threadoch sa docitas, ze v ziadnom multiplayer-i nenajdes tak masivnych blbcov ako vo WoT, hrajuc WoT a citajuc tvoje nazory, davam tomuto za uplnu pravdu :D WoT je nastaveny pre 7 rocne RUSKE deti a aj napriek tomu vacsina hracov ma 0.9 KD ratio (a to sa stale hra proti o dve triedy horsim tankom) LOL

sabot a APCR je skoro ta ista identiticka vec len APCR je vyrobeny z makksieho kovu nez armour piercing discarding sabot

btw. v Battlefield-e mam podobne statistiky ako vo WoT, len s tym "malym" rozdielom, ze Battlefield je Premier League zatial co WoT kope regionalnu dedinsku ligu

maj sa pekne nubku a nezabudni si zapnut aimbot - teda autoaim, pa pa pepiku ;D

Edited by je_voistout, 01 July 2017 - 04:50 PM.

Tony437 #17 Posted 05 July 2017 - 06:16 PM

Corporal

• Players
  • 7642 battles
  • 34

View Postje_voistout, on 01 July 2017 - 03:55 PM, said

citajuc tvoje nazory, davam tomuto za uplnu pravdu :D WoT je nastaveny pre 7 rocne RUSKE deti a aj napriek tomu vacsina hracov ma 0.9 KD ratio (a to sa stale hra proti o dve triedy horsim tankom) LOL

sabot a APCR je skoro ta ista identiticka vec len APCR je vyrobeny z makksieho kovu nez armour piercing discarding sabot

btw. v Battlefield-e mam podobne statistiky ako vo WoT, len s tym "malym" rozdielom, ze Battlefield je Premier League zatial co WoT kope regionalnu dedinsku ligu

maj sa pekne nubku a nezabudni si zapnut aimbot - teda autoaim, pa pa pepiku ;D

Ha ha ha pán je vtipálek :). Bolí mě bránice z tebe... A jen tak mimochodem, jaktože máš ve WoT podobné staty jako v BF? :D Přece tu meleš jak je WoTko primitivní hra, tak předpokládám, že budeš mít oproti BF mnohem lepší výsledky :D. Ale asi je to tak primitivní hra pro tebe, že "nečekaně" dostáváš přes hubu. Tak honem šup, utíkej si hrát BF sopláku a přestaň tu brečet, jak moc primitivní tato hra a komunita je :). Ahóóój a nepiš sem už pls, [Editováno] už tu je od tebe dost :)

Edited by ClearEv1L, 08 July 2017 - 08:53 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

TheMoonIsaHoax #18 Posted 05 July 2017 - 08:58 PM

Sergeant

• Players
  • 16543 battles
  • 177

View Posttonik437, on 05 July 2017 - 06:16 PM, said:

Ha ha ha pán je vtipálek :). Bolí mě bránice z tebe... A jen tak mimochodem, jaktože máš ve WoT podobné staty jako v BF? :D Přece tu meleš jak je WoTko primitivní hra, tak předpokládám, že budeš mít oproti BF mnohem lepší výsledky :D. Ale asi je to tak primitivní hra pro tebe, že "nečekaně" dostáváš přes hubu. Tak honem šup, utíkej si hrát BF sopláku a přestaň tu brečet, jak moc primitivní tato hra a komunita je :). Ahóóój a nepiš sem už pls, [Editováno] už tu je od tebe dost :)

On napisal, ze vo WoT sa nijak nesnazi a ma podobne statistiky ako v Battlefielde ktory je asi tazsi na hranie a ktory asi berie vaznejsie a hra to asi s vacsim nasadenim ako world of tanks.

Toto ti nejako asi uslo, ale pisat niekomu, ze si "[Editováno]" je ozaj ubohe, moznoze ty mas "[Editováno]" v hlave ked pises take ubohosti inym ludom. Mal by si sa zamysliet nad sebou.

Edited by ClearEv1L, 08 July 2017 - 08:54 AM.

Tony437 #19 Posted 05 July 2017 - 09:37 PM

Corporal

• Players
  • 7642 battles
  • 34

View PostTheMoonIsaHoax, on 05 July 2017 - 08:58 PM, said:

On napisal, ze vo WoT sa nijak nesnazi a ma podobne statistiky ako v Battlefielde ktory je asi tazsi na hranie a ktory asi berie vaznejsie a hra to asi s vacsim nasadenim ako world of tanks.

Toto ti nejako asi uslo, ale pisat niekomu, ze si "cancer" je ozaj ubohe, moznoze ty mas "[Editováno]" v hlave ked pises take ubohosti inym ludom. Mal by si sa zamysliet nad sebou.

Zalez tvl xD Vyčítáš mi a poučuješ mě o tom, jaké ubohosti zde píšu a vzápětí mi napíšeš, že mám možno já [Editováno] v hlavě. Dobře ty - tlesk, tlesk, It makes sense. Ty se nejdřív zamysli nad tím co vypustíš na net za krávovinu a pak někoho poučuj ;) Áno? Rozumíme si? Jestli ne, přečti si tuto část postu znovu. Za další: To je úplně jedno jestli jede tryhard nebo ne. Statistiky má jaké má a tečka. Když je tak skvělý hráč a považuje tuto hru za primitivní, nejede tryhard, tak proč má staty podobné BF?. Dobrý hráč přece nepotřebuje tryhard, tu hru má zmáknutou, takže v klidu hraje, chilluje a staty má skvělé. Což on určitě nemá - a ani já. Příště piš k tématu, zbytečné ot. Čus

Edited by ClearEv1L, 08 July 2017 - 08:55 AM.

TheMoonIsaHoax #20 Posted 05 July 2017 - 10:39 PM

Sergeant

• Players
  • 16543 battles
  • 177

View Posttonik437, on 05 July 2017 - 09:37 PM, said:

Zalez tvl xD Vyčítáš mi a poučuješ mě o tom, jaké ubohosti zde píšu a vzápětí mi napíšeš, že mám možno já [Editováno] v hlavě. Dobře ty - tlesk, tlesk, It makes sense. Ty se nejdřív zamysli nad tím co vypustíš na net za krávovinu a pak někoho poučuj ;) Áno? Rozumíme si? Jestli ne, přečti si tuto část postu znovu. Za další: To je úplně jedno jestli jede tryhard nebo ne. Statistiky má jaké má a tečka. Když je tak skvělý hráč a považuje tuto hru za primitivní, nejede tryhard, tak proč má staty podobné BF?. Dobrý hráč přece nepotřebuje tryhard, tu hru má zmáknutou, takže v klidu hraje, chilluje a staty má skvělé. Což on určitě nemá - a ani já. Příště piš k tématu, zbytečné ot. Čus

Ty pises, ze ma slabe statistiky? Ved napisal, ze ma 4 zabitia na jedno jeho znicenie (neviem, ci pise pravdu) to je 4:1 a to teda vobec nie su zle statistiky. A asi je velky rozdiel mat rovnake statistiky v hre kde sa nesnazi a v dalsej hre ktora je vseobecne znama ako vysoko kompetetivna s dorazom na schopnosti, reakcie a team-work. Myslim, ze ti nedoslo o com ti pisal.

Edited by ClearEv1L, 08 July 2017 - 08:55 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users