Jump to content

Autoaim

• Please log in to reply
7 replies to this topic

tonik437 #1 Posted 14 May 2017 - 10:18 PM

Private

• Players
  • 6423 battles
  • 6
Zdravím.. Už nějakou dobu mě trápí problém s autoaimem. Problém je v tom, že je úplně broken. Expím Stuga III G, mám topové dělo, které má úžasné vlastnosti co se týče aim timu a přesnosti a přijde mi divné, když chci dorazit KV-1 a to je to tank velký jako kráva, plně nechám doměřít a stejně to letí dopryč. Není to trochu divné? 

tatka Martin #2 Posted 15 May 2017 - 06:07 AM

Staff sergeant

• Players
  • 43913 battles
  • 354
  • [CZ3SK]

:trollface:RNG! :angry:

... s tím se nedá nic dělat musíš si zvyknout, to je normální, to je základní vlastnost hry ...

"Master Tanker" - Destroy at least one of every type of enemy vehicle currently available in the game.
"Senior Technical Engineer" - Research all vehicles in all Tech Trees.

My WOT videos on YouTube

tonik437 #3 Posted 15 May 2017 - 01:07 PM

Private

• Players
  • 6423 battles
  • 6
Nevím no.. Nechci tu nic zpochybňovat, ale stává se mi to skoro pokaždé . Když vidím záběry z PC verze, jak tam týpek s T-10 ''snajpý'' s autoaimem tank na přibližně stejnou vzdálenost jako já, tak nevěřím svým očím .

tatka Martin #4 Posted 17 May 2017 - 05:29 AM

Staff sergeant

• Players
  • 43913 battles
  • 354
  • [CZ3SK]
Jenomže na tom YT máš hlavně ty případy, kdy se to povedlo. Tím jak mu to 10x nevyšlo se nikdo nechlubí, maximálně když si chce postěžovat, tak to ukáže.

"Master Tanker" - Destroy at least one of every type of enemy vehicle currently available in the game.
"Senior Technical Engineer" - Research all vehicles in all Tech Trees.

My WOT videos on YouTube

BurdisCz #5 Posted 19 May 2017 - 04:57 PM

Staff sergeant

• Players
  • 11336 battles
  • 364
  • [CZ-SK]

Tak autoaim na tanku bez věže je takový jalový,ale zkus střílet bez plného doměření,hlavně teda první ránu když ti kanon rychle nabíjí,na druhou ránu už budeš mít rychleji doměřeno. Jinak RNG je jen výmluva aby se bylo jak vymluvit na chyby hry,protože když mi tank přečuhuje přes zaměřovač musím ho trefit,když ne je to chyba hry a né rng které je 25%,rána prostě nemůže jít mimo kruh ale stává se to běžně. Nebo když pak s Rhm Borsig neprobiješ papírový 6 tier tank,tak je taky něco špatně. Prostě ta hra nefunguje jak má. Někdo má hold více štěstí a takové věci se mu nedějí,já to hrál skoro 2 roky a takových poznatků mám více. Neříkám že wg někoho záměrně poškozuje,ale ne všichni mají stejné podmínky v bitvě,je to vidět i na průběhu hry kdy trvá třeba 5 minut a výsledek je 15:0 a podobně. Asi to nebude tím že by druhý tým byl plný noobu,ale bud to budou tanky řízené počítačem nebo hra dopředu rozhodne který tým vyhraje,kdo bude probíjet a kdo bude probíjený. A jestli je to tým plný noobů,tak je to hodně velká náhoda která se hodně často opakuje. Si vem jenom jak je o hráče postaráno,občas dají akce na tanky,tím všem zalepí hubu jak jsou hodní,ale vůbec se nevěnují opravám hry,je přidávají nesmysly které se většině nelíbí,jako jsou ty mapy bez dohledů. stačí se podívat na anglické forum kdyby jste chtěli argumenty. Až se tu bude někdo lidem věnovat a začnou se alespon trochu dělat věci co lidi chtějí,tak to bude jiná,ale dokud se na nás bude kašlat zde na forum nemám důvod si myslet že i ostatní je v pořádku a dle věcí co se mi ve hře stávali,vím že to v pořádku není. Zde se možná někdy dozvíš že feedback byl poslán,ale nic víc a v dalším updatu se stejně nic nezmění. Ono to chce trochu otevřít oči a né že když se mi trochu víc daří tak zbytek přehlédnu. 

Ps: Jen abych doložil jak na nás ve Wg kašlou,tak jak jsem tu psal že jsem plánoval soutěž zde na forum,tak za měsíc nebyl nikdo schopný odpovědět natož si tu zprávu alespon přečíst. Skvělá práce!!!

Edited by BurdisCz, 19 May 2017 - 05:26 PM.

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
– Napoleon Bonaparte

ClearEv1L #6 Posted 20 May 2017 - 07:55 AM

Corporal

• Moderators
  • 0 battles
  • 62

View PostBurdisCz, on 19 May 2017 - 05:57 PM, said:

Ps: Jen abych doložil jak na nás ve Wg kašlou,tak jak jsem tu psal že jsem plánoval soutěž zde na forum,tak za měsíc nebyl nikdo schopný odpovědět natož si tu zprávu alespon přečíst. Skvělá práce!!!

Pokud sleduješ dění, tak jistě víš, že momentálně nemáme komunitní tým. Je tu pouze komunitní manager IvanaDrago WG a ta byla navíc asi 14 dní nemocná, takže má na všech fórech asi dost nevyřízené pošty.

Lilka - operace dopadla dobře - přejeme brzké uzdravení 

Pokud píši červeně, tak jste něco provedli. Pokud píši černě, tak píši sám za sebe.

Podpora

Pravidla fóra Přečti, dodržuj, nebreč, když nedodržíš.

Info

Jak to tu chodí?

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

tonik437 #7 Posted 20 May 2017 - 11:20 AM

Private

• Players
  • 6423 battles
  • 6

View PostBurdisCz, on 19 May 2017 - 04:57 PM, said:

Tak autoaim na tanku bez věže je takový jalový,ale zkus střílet bez plného doměření,hlavně teda první ránu když ti kanon rychle nabíjí,na druhou ránu už budeš mít rychleji doměřeno. Jinak RNG je jen výmluva aby se bylo jak vymluvit na chyby hry,protože když mi tank přečuhuje přes zaměřovač musím ho trefit,když ne je to chyba hry a né rng které je 25%,rána prostě nemůže jít mimo kruh ale stává se to běžně. Nebo když pak s Rhm Borsig neprobiješ papírový 6 tier tank,tak je taky něco špatně. Prostě ta hra nefunguje jak má. Někdo má hold více štěstí a takové věci se mu nedějí,já to hrál skoro 2 roky a takových poznatků mám více. Neříkám že wg někoho záměrně poškozuje,ale ne všichni mají stejné podmínky v bitvě,je to vidět i na průběhu hry kdy trvá třeba 5 minut a výsledek je 15:0 a podobně. Asi to nebude tím že by druhý tým byl plný noobu,ale bud to budou tanky řízené počítačem nebo hra dopředu rozhodne který tým vyhraje,kdo bude probíjet a kdo bude probíjený. A jestli je to tým plný noobů,tak je to hodně velká náhoda která se hodně často opakuje. 

Něco na tom opravdu bude.. Hraju jen tak z nudy americké artyny a jeden match trefuju vše a ve druhém zase vůbec nic.. Zajímavé...

Edited by tonik437, 20 May 2017 - 11:20 AM.

BurdisCz #8 Posted 20 May 2017 - 05:31 PM

Staff sergeant

• Players
  • 11336 battles
  • 364
  • [CZ-SK]

View PostClearEv1L, on 20 May 2017 - 08:55 AM, said:

Pokud sleduješ dění, tak jistě víš, že momentálně nemáme komunitní tým. Je tu pouze komunitní manager IvanaDrago WG a ta byla navíc asi 14 dní nemocná, takže má na všech fórech asi dost nevyřízené pošty.

Bohužel dění sleduji,ale pro upřesnění. Soutěž už se takhle domlouvala skoro měsíc a teď mám čekat další na odpověď? Vy si tu opravdu děláte z lidí blázny. Už takhle mi psala ke konci pracovní doby a na další odpoved sem si musel počkat i nekolik dní,prostě bez snahy aby se to domluvilo včas. Ale to už je jedno,teď už nic pořádat nechci,jelikož sám nehraju a to z důvodu absolutní neschopnosti naslouchat lidem na forum když jasně píšou,že se jim nelíbí nové mapy jako vichřice,blizzard atd a věci které měli co do sebe se nepovažují za podstatné. Pak akorát lžete lidem jak se na tom dělá a ve finále skutek utek. Místo toho přijdou změny o které se nikdo neprosil. To si pak říkám,že někdo neco vymyslí a ani to nevyzkoušel a pustí to na server. Ono třeba ne každý má tv s dvoumetrovou obrazovkou aby ty malý písmena přečetl,ty miniatury taky žádná sláva,na mapy se nadává atd. No přijde další update a co v něm bude,další debilni mapa a to nemluvím o rotaci která je timto počtem map totálně v řiti. Nekdy si k tomu sednete at vidíte co vydavate. Ale co vám budu vysvětlovat,stejně mi tak akorát napíšete argumenty proti,které stejně nepodlozite. Tady to opravdu nemá smysl.

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
– Napoleon Bonaparte

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users