Jump to content

Autoaim

• Please log in to reply
21 replies to this topic

Tony437 #21 Posted 06 July 2017 - 09:18 AM

Corporal

• Players
  • 7625 battles
  • 34
Hej čemu nerozumíš na tom, že máš psát k tématu? :D Stop OT :) - mimochodem z tvého příspěvku mám zánět spojivek, buď piš k tématu a nebo už nepiš pls, protože o tomto diskutovat, to nikam nevede :)
Škoda že není rok 2015, to tahle hra a komunita byla suprová a to vám řekne každý, kdo v té době hrál. Dnes? Chce se mi blejt.

BurdisCz #22 Posted 11 July 2017 - 03:15 PM

Staff sergeant

• Players
  • 11532 battles
  • 385
  • [CZ-SK]
S těmi průstřely s vámi souhlasím a je to jedna z mnoha věcí která mi tu nikdy nebyla zodpovězena. Měli jsme s kolegou z klanu podobný zážitek,kdy jsme měli 2x rhm a v soustřelu jsme nebyli schopní probít t25/2 amerického stíhače který je taky jak papír. Tahle hra by nemusela být špatná,jen ji dělají špatní lidi a ještě si to obhajují. Tohle nejde,tamto nejde a nikdo nevysvětlí proč vlastně. A at nejsme úplný off topic,tak ano autoaim bych zrušil,jenže wg to neudělá,protože potřebuje ty malé americké hamburgrožrouty,kteří jim do toho cpou asi nejvíc.,vůbec nevadí že od nich nebude feedback a hlavně když není tak je vlastně spokojenost. A jak jste už psali,dobří hráči jsou už pryč a zůstává jich jen pár co marně věří nebo jsou totální nadšenci. Teď jsem četl článek,kde nejaky šéf wg řekl,že většina hráčů je neplatících. Já nechápu čemu se diví,hra která by měla být zaměřena hlavně na 18+ se zaměřuje na děti a dle toho to na publicu vypadá. Jak jinak si vyložit třeba situaci kdy vám je zabírána base,jedete ji s posledními spoluhráči decapovat a oni se na poslední chvíli otočí a jedou obsazovat byť nebyla šance to zvládnout. Takže hra nefunguje jak má,hrajou to nymandi,lepší hráči jsou v řiti a wg se směje,protože hamburgrožrotovy rodiče pustili chlup a koupily mu nový japonský premiák. Tohle je prostě herní holywood který nemá na to aby potěšil lepší hráče. Občas projdu nějaké fórum a evidentně se do hry přidávají věci které chce wg a ne hráči a když už tak to dopadne jak teď s hlasy pro posádky,tak za co by pak chtěli platit? Poradil bych zaměstnancům kolem fora,jděte delat radši něco jiného,je mi jasný že ne vse je vaše chyba,ale vetsina zlosti se sveze po vás a za to neschopnost vašeho zamestnavatele nestojí. Támhle si amatéři nadšeně udělají češtinu do skyrymu u kterého beru to že ani českou předlohu nemá jako wot na pc,zde herní společnost ma velký problém. Ono to chce jenom chtit a vse jde.

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
– Napoleon Bonaparte

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users