Jump to content

Nie idźcie tą drogą

• This topic is locked This topic is locked
62 replies to this topic

Czarny Kocur #21 Posted 19 June 2017 - 05:09 AM

Captain

• Players
  • 17787 battles
  • 1,622
  • [HUWDU]

Czyli jednym słowem utwierdza to w tym jaką wiochą jest WG. Admini/moderatorzy czy opiekuni forum (i ile istnieją i nie są mityczni jak Nessie) to pewnie ludzi odpisujący na tickety do supportu i czasem tłumaczący newsy, a forum muszą mieć od czasu do czasu za karę. Kij im w gąski za taką "pasję" i chęć do roboty. Wątpię, żeby to było faworyzowanie Hincula, a raczej wrzucanie filmików dla samego filmiku. Raz na tydzień Hincul coś nakręci to mają idealną zapychajkę na FB (pod nią zawsze falę hejtu, ale co tam, ważne że się gada, post się promuje, dobrze jest.). CC odwalają za nich brudną robotę, bo są pasjonatami. Wymyślaliście konkursy, odwalając ich zakres obowiązków. Chociaż nie, nie mają oni obowiązków oni tylko są. Wymyślacie też dziwne konkursy, na ilość expa na dmg - nie idziecie z duchem czasu w WG. Dajcie konkurs kto najszybciej złoży klocki cobi, namaluje laurkę z czołgiem z jakiejś okazji, czy tam kto ma wszystkie piny z czołgiem ze sklepu po "zehn ojro za sztuken" ten dostanie czołga II tieru :) A patrząc na konta z przedrostkiem WG_, wystarczy popatrzeć ile mają bitew. I  bez gadania, że na PC mają tysiące bitew :) Nie działa to. Niech idą na forum o PC. Przypominają sobie jak robi się cisza na FB i wymyślają wtedy stream z adminem: pogra parę bitew, pokaleczy i gotowe. Stream był, ze dwa filmy były, z 5 newsów było -> plan kwartalny wykonany -> wracamy do kawy i bagietki. Kto będzie brał udział w streamach czy konkursach jak ludzie też chcą nagród konkretnych, a kody to cały czas te same ochłapy (PAKa, M2 Light czy PzS35, od święta Excelsior) - pewnie musieliście się prosić jeszcze o nie. A tam stado "managierów-pomiagierów" i "derehtorów", głowiło się czy dać czy nie dać "łoj panie, to wyjdzie ze 20 euro, to są dla nas straty, pan wie po ile jest prąd na cyprze". Po co to komu, przecież i tak dzieci prędzej czy później zagrają. Wydadzą trochę kieszonkowego. A o to tu chodzi.

Rozwiązania są trzy.

a) ludzie powoli będą odchodzić, wielu czeka na alternatywą wota, albo po prostu oleje z czasem i odpuści granie, nie mówiąc już o udzielaniu;

b) ktoś w wg pójdzie po rozum do głowy i zmieni tego pajaca na górze, który nas karmi genialnymi zmianami;

c) w wota i tak cały czas będzie przybywało graczy o kilku więcej niż ubywało, więc dalej będą nas mieli w dupie;

Niestety bramka "C" jest najbardziej prawdopodobna.

HUWDU - WoT XBox Clan - dowódca
Clan motto: "Takich dwóch, jak nas trzech, to nie ma ani jednego"

Garaż - Czołgowiskiem zwany:

T HOUND T #22 Posted 19 June 2017 - 06:18 AM

Community Contributor

• Community Contributor
  • 7710 battles
  • 572
  • [DDBW]
Już odeszło wiele osób, mówię tu o starych graczach którzy na forum się udzielali, ci którzy się udzielali kiedyś i mało też nie grają. Starzy powoli będą "wymierać" a nowi będą przychodzić, ale też bez szału bo jeśli chodzi o graczy jest to ograniczone, nie tak jak na pc gdzie rotacja jest potężna.

QuaczoR #23 Posted 19 June 2017 - 07:16 AM

Corporal

• Players
  • 5974 battles
  • 30
  • [BSNJ]

View PostZYKLOP PL, on 18 June 2017 - 07:13 PM, said:

Ja już wcześniej chciałem odnieść się do "profesjonalności" moda daroo- chodzi mi o ten topic

http://forum-console...tosc-konta-wot/

W skrócie- założyciel tematu zapytał o szacunkową wartość swojego konta. Mod zamknął go, powołując się na regulamin http://forum.worldof...egulamin-forum/

Konkretnie na pkt 5 który w całości brzmi tak:

Tylko w tym regulaminie nie ma nic na temat tego, że zakazanym czynem jest dyskusja o wartości konta. Niestety dyskusja o inteligencji modów jest niezgodna z regulaminem, tak samo dyskusja o ich decyzjach :sceptic:

Z jakiej łapanki biorą takich modów?

Jest też coś ciekawego w tym regulaminie:

Tylko że klikająć w link do skargi na moda wyskakuje takie coś: Sorry, you don't have permission for that!

:teethhappy:

Wszystkie twoje wątpliwości rozwieje paragraf 22 - regulamin. Po prostu nie doczytałeś :teethhappy:

KL3CH4 #24 Posted 19 June 2017 - 08:02 AM

Staff sergeant

• Players
  • 12169 battles
  • 339

Z jakiej łapanki biorą takich modów?

Z tej samej co CC, czyli rzeszy fanów, którzy chętnie poświęcą swój czas aby jako wolontariusz wspierać ich firmę. No i mamy później większe czy mniejsze kwiatki jak Daroo.

View PostT HOUND T, on 18 June 2017 - 09:09 PM, said:

[............]

Po prostu Hincul robi to lepiej niż Ty, ot co cała tajemnica.

Edited by Falathi, 19 June 2017 - 09:01 AM.

T HOUND T #25 Posted 19 June 2017 - 08:22 AM

Community Contributor

• Community Contributor
  • 7710 battles
  • 572
  • [DDBW]

No ja wiem klecha, gra lepiej :D

Edited by T HOUND T, 19 June 2017 - 08:22 AM.

Falathi #26 Posted 19 June 2017 - 09:03 AM

Community Coordinator

• Administrator
  • 176 battles
  • 314

Hej, 

dzięki za opinie. Serio, dobrze wiedzieć nie tylko co Wam jako graczom się podoba, ale też - co się nie podoba i dlaczego. 

QuaczoR #27 Posted 19 June 2017 - 09:36 AM

Corporal

• Players
  • 5974 battles
  • 30
  • [BSNJ]

View PostCzarny Kocur, on 19 June 2017 - 05:09 AM, said:

Czyli jednym słowem utwierdza to w tym jaką wiochą jest WG. Admini/moderatorzy czy opiekuni forum (i ile istnieją i nie są mityczni jak Nessie) to pewnie ludzi odpisujący na tickety do supportu i czasem tłumaczący newsy, a forum muszą mieć od czasu do czasu za karę. Kij im w gąski za taką "pasję" i chęć do roboty. Wątpię, żeby to było faworyzowanie Hincula, a raczej wrzucanie filmików dla samego filmiku. Raz na tydzień Hincul coś nakręci to mają idealną zapychajkę na FB (pod nią zawsze falę hejtu, ale co tam, ważne że się gada, post się promuje, dobrze jest.). CC odwalają za nich brudną robotę, bo są pasjonatami. Wymyślaliście konkursy, odwalając ich zakres obowiązków. Chociaż nie, nie mają oni obowiązków oni tylko są. Wymyślacie też dziwne konkursy, na ilość expa na dmg - nie idziecie z duchem czasu w WG. Dajcie konkurs kto najszybciej złoży klocki cobi, namaluje laurkę z czołgiem z jakiejś okazji, czy tam kto ma wszystkie piny z czołgiem ze sklepu po "zehn ojro za sztuken" ten dostanie czołga II tieru :) A patrząc na konta z przedrostkiem WG_, wystarczy popatrzeć ile mają bitew. I  bez gadania, że na PC mają tysiące bitew :) Nie działa to. Niech idą na forum o PC. Przypominają sobie jak robi się cisza na FB i wymyślają wtedy stream z adminem: pogra parę bitew, pokaleczy i gotowe. Stream był, ze dwa filmy były, z 5 newsów było -> plan kwartalny wykonany -> wracamy do kawy i bagietki. Kto będzie brał udział w streamach czy konkursach jak ludzie też chcą nagród konkretnych, a kody to cały czas te same ochłapy (PAKa, M2 Light czy PzS35, od święta Excelsior) - pewnie musieliście się prosić jeszcze o nie. A tam stado "managierów-pomiagierów" i "derehtorów", głowiło się czy dać czy nie dać "łoj panie, to wyjdzie ze 20 euro, to są dla nas straty, pan wie po ile jest prąd na cyprze". Po co to komu, przecież i tak dzieci prędzej czy później zagrają. Wydadzą trochę kieszonkowego. A o to tu chodzi.

Rozwiązania są trzy.

a) ludzie powoli będą odchodzić, wielu czeka na alternatywą wota, albo po prostu oleje z czasem i odpuści granie, nie mówiąc już o udzielaniu;

b) ktoś w wg pójdzie po rozum do głowy i zmieni tego pajaca na górze, który nas karmi genialnymi zmianami;

c) w wota i tak cały czas będzie przybywało graczy o kilku więcej niż ubywało, więc dalej będą nas mieli w dupie;

Na naukowo:

Gdzieś kiedyś na jakimś szkoleniu miałem o etapach rozwoju firmy. Pokopałem trochę i mam - cykl życia organizacji Greinera.

Jak dla mnie to WG jest na etapie kryzysu biurokratycznego, którego rozwiązaniem jest wzrost przez współpracę. Jeśli nie współpracują z klientami to tym bardziej ze sobą. Wiadomo ryba psuje się od głowy.

Staff jest na bank z łapanki za grosze albo studenci na stażach bo szkoda kasy. Jak już ktoś ma etat to pewnie płacą mu z jakiejś popieprzonej tabelki np. za ilość postów. Dlatego kiedy się nawinie taki patogen co bredzi non-stop coś tam bez sensu to fajnie bo licznik się kręci. Jest też opcja, że mają tam już taki bajzel ze względu na tony procedur i mega rotację, że nikt nie jest w stanie nad tym zapanować.

Na filozoficznie (ale tak podwórkowo, żeby nie było):

Z dołu do góry, z góry na dół 

Z ciemności w słońce, z ciszy w krzyk 

Falowanie i spadanie, falowanie i spadanie 

Ruch, magnetyczny ruch, ściana przy ścianie

Falowanie i spadanie, falowanie i spadanie 

Ruch, magnetyczny ruch, ściana przy ścianie

Miraż tworzenia, złuda istnienia 

Im wyżej skaczesz, tym bliżej dna 

Refren

W końcu zmęczony, bez sił i ochoty

Bez domu i imienia, w kanale zapomnienia 

Refren

Pasuje, co nie? Szczególnie w czasach tak dynamicznych rynków. Mają głąby wirtualny produkt a ich głównym kapitałem są klienci, których ostentacyjnie lekceważą. Jak można było położyć Nokię to co dopiero taką wydmuszkę. Ciekawe kiedy się zorientują, pewnie jak będzie po wszystkim.

Na wesoło:

Co wyjdzie jak skrzyżujemy małpę z brzytwą i szatniarza z Misia?

A na poważnie to może by założyć alternatywne/rownolegle forum co by normalnie pogadać bez gówniarstwa, rożnej maści patafianów i bezmyślnych siłowników. Na produkt jak widać nie mamy wpływu ale fajnie by było się chociaż móc się z tego pośmiać.

QuaczoR #28 Posted 19 June 2017 - 10:15 AM

Corporal

• Players
  • 5974 battles
  • 30
  • [BSNJ]

View PostFalathi, on 19 June 2017 - 09:03 AM, said:

Hej, 

dzięki za opinie. Serio, dobrze wiedzieć nie tylko co Wam jako graczom się podoba, ale też - co się nie podoba i dlaczego. 

No hej, a jednak ktoś tam pracuje :P

Otóż w tym moim spożywczym WSS-ie jest codziennie świeże pieczywo. To znaczy, ono jest teoretycznie świeże. Któregoś dnia nieco się zdenerwowałem, poprosiłem o książkę życzeń i zażaleń i napisałem: "Dlaczego nie ma nigdy świeżego pieczywa", podałem imię, nazwisko, adres i następnego dnia otrzymałem pismo takiej treści: "W odpowiedzi na skargę - protest obywatela - niepotrzebne skreślić, kierownictwo naszej placówki handlowej informuje, że personel został odpowiednio poinstruowany i pouczony na okoliczność zażalenia. Dziękując za cenne uwagi zapraszamy do dalszego korzystania z usług naszej placówki". Data, kierownik, pieczątka podpis.

List ten uznałem za zwycięstwo ducha nad materią i następnego dnia udałem się znowu do tego spożywczego WSS-u, by kupić sera w kawałku jaki będzie. Ser był a obok ekspedientka pod silnym tapirem i rozwiązywała krzyżówkę, przez co była niesłychanie umysłowo aktywna pod tym właśnie tapirem, a ołówek do krzyżówki trzymała w dziurce od sera. Ser od tego ołówka był siny, ja czerwony, ekspedientka ruda. Wyjąłem ołówek z sera, poprosiłem o książkę życzeń i zażaleń i wszystko tam dokładnie zapisałem i następnego dnia otrzymałem kartkę takiej treści: "W odpowiedzi na skargę - protest obywatela - niepotrzebne skreślić, kierownictwo naszej placówki ... ... ... personel odpowiednio poinstruowany ... ... ... prosimy o dalsze uwagi" 

Ogolnie super, że piszesz ale czy w akcie dobrej woli mógłbyś przenieść z powrotem wątek tam gdzie został założony - bo chyba jednak jest jakiś topic. 

Z góry dzięki za pomoc, z poważaniem, etc.

Lukasz_K1981 #29 Posted 19 June 2017 - 10:39 AM

Private

• Players
  • 8798 battles
  • 5

View PostQuaczoR, on 19 June 2017 - 10:15 AM, said:

No hej, a jedna ktoś tam pracuje :P

Otóż w tym moim spożywczym WSS-ie jest codziennie świeże pieczywo. To znaczy, ono jest teoretycznie świeże. Któregoś dnia nieco się zdenerwowałem, poprosiłem o książkę życzeń i zażaleń i napisałem: "Dlaczego nie ma nigdy świeżego pieczywa", podałem imię, nazwisko, adres i następnego dnia otrzymałem pismo takiej treści: "W odpowiedzi na skargę - protest obywatela - niepotrzebne skreślić, kierownictwo naszej placówki handlowej informuje, że personel został odpowiednio poinstruowany i pouczony na okoliczność zażalenia. Dziękując za cenne uwagi zapraszamy do dalszego korzystania z usług naszej placówki". Data, kierownik, pieczątka podpis.

List ten uznałem za zwycięstwo ducha nad materią i następnego dnia udałem się znowu do tego spożywczego WSS-u, by kupić sera w kawałku jaki będzie. Ser był a obok ekspedientka pod silnym tapirem i rozwiązywała krzyżówkę, przez co była niesłychanie umysłowo aktywna pod tym właśnie tapirem, a ołówek do krzyżówki trzymała w dziurce od sera. Ser od tego ołówka był siny, ja czerwony, ekspedientka ruda. Wyjąłem ołówek z sera, poprosiłem o książkę życzeń i zażaleń i wszystko tam dokładnie zapisałem i następnego dnia otrzymałem kartkę takiej treści: "W odpowiedzi na skargę - protest obywatela - niepotrzebne skreślić, kierownictwo naszej placówki ... ... ... personel odpowiednio poinstruowany ... ... ... prosimy o dalsze uwagi" 

Ogolnie super, że piszesz ale czy w akcie dobrej woli mógłbyś przenieść z powrotem wątek tam gdzie został założony - bo chyba jednak jest jakiś topic. 

Z góry dzięki za pomoc, z poważaniem, etc.

Rewelacyjny skecz, rewelacyjny kabaret. Dzięki QuaczoR za jego przypomnienie.:teethhappy:

ps. Trafnie dobrany do sytuacji.

hincul PL #30 Posted 19 June 2017 - 11:33 AM

Major

• Community Contributor
  • 35166 battles
  • 4,673
  • [PTA]

View PostCzarny Kocur, on 19 June 2017 - 05:09 AM, said:

Rozwiązania są trzy.

Ładnie to tak o mnie beze mnie?:trollface:

I MoLaR I #31 Posted 19 June 2017 - 11:59 AM

Sergeant

• Players
  • 21931 battles
  • 110
  • [4F]
Brawo! Pokłony do samych butów dla ludzi, którzy kłócą się za pomocą forum. Jeżeli macie sobie coś do powiedzenia, to zaproście się do grup i powiedzcie co o sobie myślicie.. dajcie na luz z tym forum.. to już robi się nudne

lugburza #32 Posted 19 June 2017 - 12:02 PM

Captain

• Players
  • 19487 battles
  • 1,617
  • [-WTH-]

Powodzenia w zapraszaniu stażysty czy Falathiego do grupy :trollface:

Zresztą po to jest forum, aby wyrazić swoją opinię i dyskutować z innymi. Nie podoba się? Nie czytaj, nikt nie zmusza.

Szukasz dobrego klanu na XO? Napisz do mnie.

Twitch

hincul PL #33 Posted 19 June 2017 - 12:49 PM

Major

• Community Contributor
  • 35166 battles
  • 4,673
  • [PTA]

View Postlugburza, on 19 June 2017 - 12:02 PM, said:

Powodzenia w zapraszaniu stażysty czy Falathiego do grupy :trollface:

Zresztą po to jest forum, aby wyrazić swoją opinię i dyskutować z innymi. Nie podoba się? Nie czytaj, nikt nie zmusza.

Wojtek czy moge cie zaprosić do grupy?:teethhappy:bo już wiem co o Tobie myślę:girl:

QuaczoR #34 Posted 19 June 2017 - 01:40 PM

Corporal

• Players
  • 5974 battles
  • 30
  • [BSNJ]

View PostFalathi, on 19 June 2017 - 09:03 AM, said:

Hej, 

A jeszcze jedno, licznik wyświetleń tego wątku się wam zepsuł :trollface:

Czarny Kocur #35 Posted 19 June 2017 - 08:49 PM

Captain

• Players
  • 17787 battles
  • 1,622
  • [HUWDU]

View PostQuaczoR, on 19 June 2017 - 02:40 PM, said:

Sam się pewnie nie popsuł. Jakiś stażysta pewnie go zepsuł, albo siedzi biedny na nocce i licznik zeruje...

HUWDU - WoT XBox Clan - dowódca
Clan motto: "Takich dwóch, jak nas trzech, to nie ma ani jednego"

Garaż - Czołgowiskiem zwany:

Falathi #36 Posted 20 June 2017 - 08:42 AM

Community Coordinator

• Administrator
  • 176 battles
  • 314

View PostQuaczoR, on 19 June 2017 - 01:40 PM, said:

Licznik wariuje jak zmienia się liczba postów albo dzieje się coś dziwnego z wątkiem. 

Ewentualnie można zaryzykować twierdzenie: jaka dyskusja, taki licznik ;) 

A teraz serio: forum służy do dyskusji i z tym nie powinno być żadnego problemu, tak długo, jak długo wszyscy zachowują się kulturalnie. 

QuaczoR #37 Posted 20 June 2017 - 04:34 PM

Corporal

• Players
  • 5974 battles
  • 30
  • [BSNJ]

View PostFalathi, on 20 June 2017 - 08:42 AM, said:

Licznik wariuje jak zmienia się liczba postów albo dzieje się coś dziwnego z wątkiem. 

Ewentualnie można zaryzykować twierdzenie: jaka dyskusja, taki licznik ;) 

A teraz serio: forum służy do dyskusji i z tym nie powinno być żadnego problemu, tak długo, jak długo wszyscy zachowują się kulturalnie. 

No tak nie dość, że głupio gadają to na dodatek nie na temat (off topic :P). Nawet licznik się na nich poznał :trollface:

lysteria85 #38 Posted 20 June 2017 - 07:20 PM

Staff sergeant

• Players
  • 9852 battles
  • 488

Konkretnie na pkt 5 który w całości brzmi tak:

Tylko w tym regulaminie nie ma nic na temat tego, że zakazanym czynem jest dyskusja o wartości konta. Niestety dyskusja o inteligencji modów jest niezgodna z regulaminem, tak samo dyskusja o ich decyzjach :sceptic:

Skoro konta nie da się sprzedać na wolnym rynku bo nie jest własnością gracza to bezcelowa jest dyskusja o jego wartości, jeżeli tego nie rozumiesz to jesteś albo totalnym nieogarem albo pieniaczem który próbuje zrobić burzę w szklance wody. Przypomina mi to "dyskusję" jednego kolesia na innym forum który założył sobie TEORETYCZNY temat na zasadzie zbliżonej do opowiadań fan-fiction na którym wpisywał co zamierza zrobić z córką sąsiada (a zamierzał dużo min. tortury, gwałt, morderstwo) i zachęcał innych do wpisywania swoich fantazji, wszystko oczywiście TEORETYCZNIE a potem prowadził długie tyrady z modami i adminem "dlaczego mój post został zamkniety a ja zbanowany, przecież nie łamałem regulaminu". Każdy widział, że łamał nie tylko regulamin ale też prawo polskie (wiele z tych szczegółowych opisów mozna było podciągnąć pod przygotowanie sprawcze i pomocnictwo) i zwykłą ludzką przyzwoitość (nawet na forach z ostrym BDSM ludzie tak nie piszą w pierwszej osobie opowiadań) ale koleś się upierał na nieskończenie długie odwołania i żale, chyba w myśl zasady "jeżeli będe pisał odpowiednio długo to mnie odbanują na odczepnego".   

Edited by lysteria85, 20 June 2017 - 07:21 PM.

Dziesiąty pocisk dla Jadzi, niech se Jadzia wsadzi! Ona ma siłę oraz nieleczoną anginę

sccorp84 #39 Posted 20 June 2017 - 09:59 PM

Staff sergeant

• Players
  • 8735 battles
  • 352
  • [-BWP-]

View Postlysteria85, on 20 June 2017 - 07:20 PM, said:

Skoro konta nie da się sprzedać na wolnym rynku bo nie jest własnością gracza to bezcelowa jest dyskusja o jego wartości, jeżeli tego nie rozumiesz to jesteś albo totalnym nieogarem albo pieniaczem który próbuje zrobić burzę w szklance wody. Przypomina mi to "dyskusję" jednego kolesia na innym forum który założył sobie TEORETYCZNY temat na zasadzie zbliżonej do opowiadań fan-fiction na którym wpisywał co zamierza zrobić z córką sąsiada (a zamierzał dużo min. tortury, gwałt, morderstwo) i zachęcał innych do wpisywania swoich fantazji, wszystko oczywiście TEORETYCZNIE a potem prowadził długie tyrady z modami i adminem "dlaczego mój post został zamkniety a ja zbanowany, przecież nie łamałem regulaminu". Każdy widział, że łamał nie tylko regulamin ale też prawo polskie (wiele z tych szczegółowych opisów mozna było podciągnąć pod przygotowanie sprawcze i pomocnictwo) i zwykłą ludzką przyzwoitość (nawet na forach z ostrym BDSM ludzie tak nie piszą w pierwszej osobie opowiadań) ale koleś się upierał na nieskończenie długie odwołania i żale, chyba w myśl zasady "jeżeli będe pisał odpowiednio długo to mnie odbanują na odczepnego".   

Nie wyzywaj ludzi od pieniaczy i nieogarów. 

A najlepiej zajmij się czymś pozyteczniejszym niż sianiem na forum wielce merytorycznych postów, z których lwia część nadaje się na...ba, do niczego się nie nadaje. 

Garage: X - Waffentrager auf E100, IS-4; IX - ST-1; VIII - M6A2E1, Rhm.-Borsig Waffentrager, Fatherland IS-3A, Jagdtiger 8.8, T-32, Centennial T95VII - T29, Champion Panther/M10, T71E1 Lycan, Tiger 131; VI - Hellcat, T-34-85 RUDY, T-150, Sherman Fury; V - Bogatyr KV220-2Pz.Kpfw. V/IV, Churchill III, KV-1; IV - Vanquisher Sentinel AC1, Valentine II, Marder 38T; III - Pz.Kpfw. S35 739 (f), Sexton I, Raseiniai BT-7A, FCM 36Pak40, Blitzen MTLS, Grosstraktor-Krupp, M22 Locust-PS; II - T1E6-PS

QuaczoR #40 Posted 20 June 2017 - 10:17 PM

Corporal

• Players
  • 5974 battles
  • 30
  • [BSNJ]

View Postlysteria85, on 20 June 2017 - 07:20 PM, said:

Wraszczie gadasz z sensem. Zapisz się na forum BDSM i idź ich tam DRĘCZYĆ swoim bełkotem. Pewnie im się spodoba w końcu jubią ten sport :trollface:

A tak czysto teoretycznie to jak coś jeszcze raz nabazgrzesz w tym wątku to pójdę po muchzol extra i packę. Tak się skończy babci sr...nie. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users