Jump to content

Aktualizace 3.9 - Všeobecná zpětná vazba

• Please log in to reply
18 replies to this topic

IvanaDrago WG #1 Posted 06 July 2017 - 03:33 PM

Community Manager

• Administrator
  • 0 battles
  • 203

Tankisté,

máme tady verzi 3.9 a rádi bychom znali vaši zpětnou vazbu.

Zajímá nás zejména váš názor na tyto prvky:

• konverze XP na Crew XP
  • personalizace posádky
  • Nová mapa
    • Caen
  • Chyby a bugy, pokud jste na nějaké během hraní narazili

Děkujeme :honoring:

Xgily #2 Posted 07 July 2017 - 09:04 AM

Corporal

• Players
  • 7523 battles
  • 40

Dobrý den,

jsem tady, abych se sem šel vybrečet jak malý kluk na konverzi XP na posádku. Je sice hezké, že jste sem dali takovou možnost, ale sakra k čemu to je. Mám 1000 volný XP. Na STA-2 mám celý jeden milion XP. Nechápu, proč to nemůžete dát na XP z toho určitého tanku. K čemu mi to je. FAKT LOGIKA. Další jsou hlasy posádky. Je sakra super, že tam je Italština a Korejština, ale zatím žádný takový tanky tady nejsou. A to hlavní, co tam není, NENÍ TAM SAKRA HLAS ČESKÝCH POSÁDEK. Já nevím, co naši hoši běloruští dělají, ale asi to je trochu nelogický. Když mám ve hře český tanky, tak asi dám do hry i český hlasy. Tomu se říká inteligence. FAKT. Mapa dobrá no, ale to tak vše. WG si udělalo velké mínus. Jak už někteří psali, rozmýšlím se, jestli hru neodinstaluji. Protože to je kentus, co se tady děje. Děkuji za pochopení a ono je to jedno, kdo si tady brečí, hlavně když jsou spokojení Angláni a Rusáci. :(:(

BurdisCz #3 Posted 07 July 2017 - 11:35 AM

Staff sergeant

• Players
  • 11383 battles
  • 374
  • [CZ-SK]

Caen je možná jediný počin tohoto patche,kdy je něco dobře. Jak už je psáno výše,výmysl s free xp je excelentní,nechápu že vám někdo tyhle rádoby akce ještě žere,free xp si většina hráčů utratí na dokoupení modulů nebo když mu chybí vyjezdit pár xp na nový tank a vy přidáte skvělou možnost si free xp dát do posádek,kde je asi vezmou? No půjdou si koupit goldy,převedou xp z tanků na free,hráč než mu to dojde jak ste sním vyorali bude mít radost jak je wg skvělí že mu tohle povolili. To samé hlasy posádek,myslím že spousta lidí se smířilo s tím,že čeština ve hře nebude,tak se alespon těšili na české hlášky na posádkách a ejhle,WG přijde s unikátním řešením a opět se zaměří jen na jazyky které jsou v podpoře,jenže zde už se nemůžete vymlouvat,text ještě pochopim že je podle konzole,ale hlášky jsou součástí hry samotné a ty by neměly mít nic společného z jazykovou knihovnou xboxu,přeci jen text a zvuk je něco jiného. Já chápu,že třeba v ČR je hodně asiatů,ale nemám potřebu si je cpát i do tanků,jestli hraje třeba Miloš Zeman nebo Jarda Tvrdík tanky a těší se na čínské hlášky v cs tanku nebo i něméckém,tak já rozhodně ne a nechápu tuhle  [Editováno]co jste předvedli. Chápete vůbec pojem národních hlasů posádek? Myslíte že český tankista měl za velitele čínana nebo itala? Tak tomu [Editováno] co to dělal vzkažte že ne,maximálně tam byl slovák. Wg je opravdu firma plná [Editováno]. Vy jste takový Hoolywood mezi herníma společnostma,kdy se to nacpe efektama,adrenalin z toho stříká,ale jen asi ve vašich očích,on film Fury na první pohled taky vypadá skvěle,ale v mnoha ohledech je to americká hovadina bez reálie. Pak si udělejte třeba 1000 reklam o tom,jak nejdůležitější je pro vás hráč,to zde sálá úplně odevšad....!!!!

Chyby a bugy jsou někde u chicaga nebo kde to vaše slavné studio sídlí. Prosím zeptejte se toho studia co kouří za modely,tohle bych chtěl taky. je mi zcela jasné že se s tím stejně nic neudělá,protože mi budem jen zlomkem,většina co hru hraje,tam své hlášky má,tak proč by si stěžovali že u cs tanku chybí cs hlasy,je to perfektní způsob jak vyorat z komunitou,protože jich bude tak málo,že to nemá zase smysl,většina je přece spokojená. Děkujeme,odejděte.:honoring:

Edited by ClearEv1L, 08 July 2017 - 08:47 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
– Napoleon Bonaparte

STANO SVK #4 Posted 08 July 2017 - 07:12 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 9552 battles
  • 10
  • [CZ-SK]
Otázka číslo 1 - chcete spätnú väzbu? alebo len máme chváliť niektoré somariny čo podsuvate? Otázka číslo 2 - keď ste sa rozhodli dať do hry hlášky posadok, kde sú československé hlášky keďže v hre je československý technologický strom. Otázka číslo 3 - kde je španielsky, turecký či portugalský technologický strom keď hlášky už máme? Otázka číslo 4 - prečo dávate Ban ľuďom ktorí vyjadria svoj názor? Ak vám ho podajú slušne máte ich na háku a keď sa trochu vytočia hneď stopka.  Predpokladám že odpovede sa nedočkam ale aspoň takto vyjadrujem svoju podporu Tomášovi Burdovi s ktorým v tomto úplne súhlasím.

tonik437 #5 Posted 08 July 2017 - 10:56 PM

Corporal

• Players
  • 7156 battles
  • 32

View PostBurdisCz, on 07 July 2017 - 01:35 PM, said:

Caen je možná jediný počin tohoto patche,kdy je něco dobře. Jak už je psáno výše,výmysl s free xp je excelentní,nechápu že vám někdo tyhle rádoby akce ještě žere,free xp si většina hráčů utratí na dokoupení modulů nebo když mu chybí vyjezdit pár xp na nový tank a vy přidáte skvělou možnost si free xp dát do posádek,kde je asi vezmou? No půjdou si koupit goldy,převedou xp z tanků na free,hráč než mu to dojde jak ste sním vyorali bude mít radost jak je wg skvělí že mu tohle povolili. To samé hlasy posádek,myslím že spousta lidí se smířilo s tím,že čeština ve hře nebude,tak se alespon těšili na české hlášky na posádkách a ejhle,WG přijde s unikátním řešením a opět se zaměří jen na jazyky které jsou v podpoře,jenže zde už se nemůžete vymlouvat,text ještě pochopim že je podle konzole,ale hlášky jsou součástí hry samotné a ty by neměly mít nic společného z jazykovou knihovnou xboxu,přeci jen text a zvuk je něco jiného. Já chápu,že třeba v ČR je hodně asiatů,ale nemám potřebu si je cpát i do tanků,jestli hraje třeba Miloš Zeman nebo Jarda Tvrdík tanky a těší se na čínské hlášky v cs tanku nebo i něméckém,tak já rozhodně ne a nechápu tuhle  [Editováno]co jste předvedli. Chápete vůbec pojem národních hlasů posádek? Myslíte že český tankista měl za velitele čínana nebo itala? Tak tomu [Editováno] co to dělal vzkažte že ne,maximálně tam byl slovák. Wg je opravdu firma plná [Editováno]. Vy jste takový Hoolywood mezi herníma společnostma,kdy se to nacpe efektama,adrenalin z toho stříká,ale jen asi ve vašich očích,on film Fury na první pohled taky vypadá skvěle,ale v mnoha ohledech je to americká hovadina bez reálie. Pak si udělejte třeba 1000 reklam o tom,jak nejdůležitější je pro vás hráč,to zde sálá úplně odevšad....!!!!

Chyby a bugy jsou někde u chicaga nebo kde to vaše slavné studio sídlí. Prosím zeptejte se toho studia co kouří za modely,tohle bych chtěl taky. je mi zcela jasné že se s tím stejně nic neudělá,protože mi budem jen zlomkem,většina co hru hraje,tam své hlášky má,tak proč by si stěžovali že u cs tanku chybí cs hlasy,je to perfektní způsob jak vyorat z komunitou,protože jich bude tak málo,že to nemá zase smysl,většina je přece spokojená. Děkujeme,odejděte.:honoring:

​Nic ve zlém, ale že tě to pořád baví [Editováno], jak něco stojí za [Editováno]:) . Mají tebe a nás ostatní na háku, akorát tě mají prostě v paži a smějou se ti. S nima nehneš ani kdyby jsi se na hlavu postavil. Myslíš, že za celou tu dobu co tu visí mé vlákno na téma Autoaim, Zvuky z PC verze, se někdo z WG k tomu vyjádřil?? Ne a dám ruku do ohně za to, že si to ani nepřečetli ;) Jó takové je WG a zvlášť celý komunitní tým pro CZ/SK fórum, který stojí za [Editováno] - nezapomeňte mi dát ban, já zapomněl že jste hrozné chudinky, kterým někdo "neoprávněně" nadává a přitom má pravdu :( To oni nesnesou pravdu bez servítek, nejraději koukají na to, jak jim skáčou prachy na účet za premiáky, které si kupují malé děti, co mají přístup ke kreditce rodičů. Ale aby opravili MM, neustálé ghost shelly (nebojte se ve WG videodokumentace mám a jednoho dne je sestříhám, vydám a potopím vás), upravili RNG to už prostě neudělají. Rok a půl zpátky byla úplně jiná herní komunita. Většinou hráči byli dobří a dělali co měli. Dnes? Samá lopata v týmu. Zůstala tu jen hrstka dobrých hráčů + spousta rajčat, zbytek se sebral a šel do [Editováno] a ani se jim nedivím. Ještě chvíli mě budou [Editováno] a celou hru pověsím na hřebík. To už můžu udělat rovnou, nic se nikdy nezmění. 

Edited by ClearEv1L, 09 July 2017 - 02:49 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Zapnul jsem hru po pěti dnech, první hra a tým opět jako vždy nedělá to co má :D . Jdi do ku**y WoT komunito a vem si s sebou i tuhle deb***í, dobré hráče utlačující hru. Narvěte si všichni RNG do chřtánu a hrajte si dál buzeranti. Mám vás dost, hlavně malých 10 letých smradů s maminčinou kreditkou. Škoda že není rok 2015, to tahle hra a komunita byla suprová a to vám řekne každý, kdo v té době hrál. Dnes? Chce se mi blejt.

uzivatel #6 Posted 09 July 2017 - 09:15 PM

First lieutenant

• Players
  • 14934 battles
  • 646
  • [CZSK]

Teda, to muselo dát příšernou práci.

Zatím jsem zkusil jen britské hlasy po jedné posádce a zbývající britské posádky nechám na americké verzi. Československé portréty jsou celkem za trest.

Konverze na crew XP není špatný nápad pro nové národy, kde to chce aspoň třeba žárovku do začátku, ale free XP si osobně nechávám, aby mě Wargaming zas nevypekl jako s Aufkl.

View PostSTANO SVK, on 08 July 2017 - 07:12 PM, said:

Otázka číslo 2 - keď ste sa rozhodli dať do hry hlášky posadok, kde sú československé hlášky keďže v hre je československý technologický strom. Otázka číslo 3 - kde je španielsky, turecký či portugalský technologický strom keď hlášky už máme?

​Hlasy zřejmě vychází z dostupných lokalizací a ne z tanků ve hře.

Edited by uzivatel, 09 July 2017 - 09:25 PM.

STANO SVK #7 Posted 10 July 2017 - 08:48 AM

Corporal

• Beta Tester
  • 9552 battles
  • 10
  • [CZ-SK]
Pokiaľ sa nemýlim a to dúfam že nie, hlášky posadok súvisia priamo s hrou a obsahom v nej a nie s lokalizaciou konzoly. Už sa tu toľko nevyhovarajte na všetko možné i nemožné. Je veľa hier ktoré sú na Xbox majú češtinu bez ohľadu na to aká je lokalizácia konzoly. A okrem iného WOT češtinu má síce iba na PC ale má takže určite to nemôže byť až taký problém už len s toho dôvodu že hranie pc-verzie je zadarmo a Xbox+ Playstation verzia je podmienená zaplatením gold účtu ??????

uzivatel #8 Posted 10 July 2017 - 03:22 PM

First lieutenant

• Players
  • 14934 battles
  • 646
  • [CZSK]

Jo, s lokalizací hry a WoT na konzolích lokalizovaný snad není.

Prachy z Gold a Plus hrabou spíš Microsoft a Sony.

BurdisCz #9 Posted 11 July 2017 - 01:05 PM

Staff sergeant

• Players
  • 11383 battles
  • 374
  • [CZ-SK]

View Postuzivatel, on 10 July 2017 - 04:22 PM, said:

Jo, s lokalizací hry a WoT na konzolích lokalizovaný snad není.

Prachy z Gold a Plus hrabou spíš Microsoft a Sony.

Jenže to je od samého začátku ten problém,wg to mělo vydat lokalizovaný a mohl být svatý klid. A to co jsme dostali do hry a nazývají národními hlasy,není nic jiného než rozšířená lokalizace pro již podporované jazyky s jedinou změnou,že každý velitel může mluvit jinak,jen český se asi stydí za svůj rodný jazyk a je multikulti. Zvuk je pořád ve stejném formátu a je jedno jestli je to mluvené slovo nebo třeba zvuk traktoru,obojí by mělo být součástí hry a tudíž je blbost aby to spadalo pod lokalizaci konzole. To by nám taky mohli dát třeba na škodovku zvuk trabantu,protože německé zvuky podporují a české ne. Ale wg má svojí pravdu a té si klidně věřte,tady už bylo slibů a nic z toho,jen řeči okolo. Prostě v tomhle wg nevěřim.

– Napoleon Bonaparte

BurdisCz #10 Posted 11 July 2017 - 03:48 PM

Staff sergeant

• Players
  • 11383 battles
  • 374
  • [CZ-SK]

View Posttonik437, on 08 July 2017 - 11:56 PM, said:

​Nic ve zlém, ale že tě to pořád baví [Editováno], jak něco stojí za [Editováno]:) . Mají tebe a nás ostatní na háku, akorát tě mají prostě v paži a smějou se ti. S nima nehneš ani kdyby jsi se na hlavu postavil. Myslíš, že za celou tu dobu co tu visí mé vlákno na téma Autoaim, Zvuky z PC verze, se někdo z WG k tomu vyjádřil?? Ne a dám ruku do ohně za to, že si to ani nepřečetli ;) Jó takové je WG a zvlášť celý komunitní tým pro CZ/SK fórum, který stojí za [Editováno] - nezapomeňte mi dát ban, já zapomněl že jste hrozné chudinky, kterým někdo "neoprávněně" nadává a přitom má pravdu :( To oni nesnesou pravdu bez servítek, nejraději koukají na to, jak jim skáčou prachy na účet za premiáky, které si kupují malé děti, co mají přístup ke kreditce rodičů. Ale aby opravili MM, neustálé ghost shelly (nebojte se ve WG videodokumentace mám a jednoho dne je sestříhám, vydám a potopím vás), upravili RNG to už prostě neudělají. Rok a půl zpátky byla úplně jiná herní komunita. Většinou hráči byli dobří a dělali co měli. Dnes? Samá lopata v týmu. Zůstala tu jen hrstka dobrých hráčů + spousta rajčat, zbytek se sebral a šel do [Editováno] a ani se jim nedivím. Ještě chvíli mě budou [Editováno] a celou hru pověsím na hřebík. To už můžu udělat rovnou, nic se nikdy nezmění. 

Nebavi mě to,jen chci aby ostatní nebyli natolik hloupí a nevěřili všemu co jim wg řekne. Nejde jen o češtinu,ale třeba o klanové věci které jsou pro wg strašný problém. Jedná se třeba o blbá klanová loga,kdy je pár online her,třeba neverwinter,kde s tim problém není a urcite je to daleko složitější hra než wot. Na ty samé věci se apeluje i na jiných fórech a stejně se pak najde někdo koho to ani nezajímá,ale bude oponovat. Byl bych rád kdyby více lidí otevřelo oči a udelali si obrázek podle jinych her co je možný a co ne. http://www.lidovky.cz/oslavujeme-tanky-jako-technicke-perly-rika-sef-nejoblibenejsi-tankove-hry-1tk-/lide.aspx?c=A170703_171133_lide_msk tento článek o něčem vypovídá i kdyz je o pc verzi: 

– Napoleon Bonaparte

IvanaDrago WG #11 Posted 11 July 2017 - 04:46 PM

Community Manager

• Administrator
  • 0 battles
  • 203

Ahoj,

díky za komentáře, ve kterých bylo cokoli, co se týkalo posledního updatu. Zpětnou vazbu, která byla věcná jsme vybrala a odeslala.

Odešla informace ohledně vaší nespokojenosti se systémem konverze zkušeností i návrh, jak by se systém mohl vylepšit.

Co se týče problematiky hlasů posádky, tak jsme na stejný dotaz odpovídali včera na naší FB stránce - české hlasy posádek nejsou ve hře momentálně k dispozici proto, že hlasy, které jsou nyní dostupné korespondují s jazyky, které jsou podporovány ze strany Sony a MS.

Čeština bohužel (podobně jako např. švédština) ze strany MS a Sony podporovaná není a proto není možné ji v tuto chvíli mezi jazyky posádek přidat. Naši vývojáři o zájmu o české hlasy vědí (zpětná vazba byla přeposlána i z našeho fóra, kde se komentáře na toto téma také objevují ) a hledají způsob, jak by bylo možné tuto situaci řešit.

tonik437 #12 Posted 11 July 2017 - 07:05 PM

Corporal

• Players
  • 7156 battles
  • 32
To je blbost, že to nejde ;)
Zapnul jsem hru po pěti dnech, první hra a tým opět jako vždy nedělá to co má :D . Jdi do ku**y WoT komunito a vem si s sebou i tuhle deb***í, dobré hráče utlačující hru. Narvěte si všichni RNG do chřtánu a hrajte si dál buzeranti. Mám vás dost, hlavně malých 10 letých smradů s maminčinou kreditkou. Škoda že není rok 2015, to tahle hra a komunita byla suprová a to vám řekne každý, kdo v té době hrál. Dnes? Chce se mi blejt.

KILLERcz32 #13 Posted 13 July 2017 - 08:25 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 13856 battles
  • 107
  • [XCZSK]
Nazdar zajímalo by mě proč mě i známému nejdou kupovat Goldy ve store ve hře po update co teď byl zapl sem hru Xbox one samozřejmě najel sem na store wot ve hře chtěl jsem koupit Goldy jen Mito problikne ani se neukáže karta kreditní karty nic nejde kupovat Goldy ale u známého když to udělal taky muto jen probliklo restartoval hru tak jak já já mám ve store wot všechny balíčky s Goldy a známý tam má jen první 3 balíčky s Goldy zítra začíná soutěž a rád bych si koupil Goldy + new premiak charriote co zítra vyjde co stim uděláte dík za info a rád bych vaši odpověď co nejdřív dik

AnomalousElf924 #14 Posted 14 July 2017 - 02:04 PM

Private

• Players
  • 10646 battles
  • 9

Zdravím,

vyzkoušel jsem možnost přeměnit volný XP na skill posádky, měl jsem těžce vydřených cca.19.000 free xp , ale stačilo to k mému úžasu ani ne na 93 % skillu (maskování;).Kolik je prosím potřeba volných XP na jeden 100% skill nebo perk?  Ptám se proto že vzhledem  k tomu, že se najde asi dost bláznů, kteří si teď místo počtem a kvalitou odehraných bitev budou chtít posádky zrychleně ,,vylepšit'' skillama za goldy .  Kolik si máme tedy připravit Kč na takovou  slušnou 3 skillovou posádku, ať to nemusíme  počítat ?

Díky za odpověd

S pozdravem

Petr

uzivatel #15 Posted 15 July 2017 - 09:44 AM

First lieutenant

• Players
  • 14934 battles
  • 646
  • [CZSK]

View PostAnomalousElf924, on 14 July 2017 - 02:04 PM, said:

Zdravím,

vyzkoušel jsem možnost přeměnit volný XP na skill posádky, měl jsem těžce vydřených cca.19.000 free xp , ale stačilo to k mému úžasu ani ne na 93 % skillu (maskování;).Kolik je prosím potřeba volných XP na jeden 100% skill nebo perk?  Ptám se proto že vzhledem  k tomu, že se najde asi dost bláznů, kteří si teď místo počtem a kvalitou odehraných bitev budou chtít posádky zrychleně ,,vylepšit'' skillama za goldy .  Kolik si máme tedy připravit Kč na takovou  slušnou 3 skillovou posádku, ať to nemusíme  počítat ?

Díky za odpověd

S pozdravem

Petr

​Hodně, někdo to vypsal na anglickém fóru - cenu v Goldu uvádí za 25 skillů, ale dá se to dopočítat i pro méně - posádka se třemi skilly, která začíná na 75 procentech mi podle toho vychází na asi 181397 free XP (to bych dal ze zásob, hurá?), což by při plné konverzi z tank XP bylo 7256 Goldů?

Podle mého to má reálně smysl, pokud někdo třeba nechce hrát novou posádku bez žárovky, tak sáhne do nastřádaných volných. Ale jestli do toho někdo nasype skutečné peníze, tak za mně díky moc  :trollface:

View PostIvanaDrago WG, on 11 July 2017 - 04:46 PM, said:

Co se týče problematiky hlasů posádky, tak jsme na stejný dotaz odpovídali včera na naší FB stránce - české hlasy posádek nejsou ve hře momentálně k dispozici proto, že hlasy, které jsou nyní dostupné korespondují s jazyky, které jsou podporovány ze strany Sony a MS.

Čeština bohužel (podobně jako např. švédština) ze strany MS a Sony podporovaná není a proto není možné ji v tuto chvíli mezi jazyky posádek přidat. Naši vývojáři o zájmu o české hlasy vědí (zpětná vazba byla přeposlána i z našeho fóra, kde se komentáře na toto téma také objevují ) a hledají způsob, jak by bylo možné tuto situaci řešit.

Nevím, jak to chápat, protože na všech třech konzolích jsou hry, které mají českou lokalizaci.

BurdisCz #16 Posted 15 July 2017 - 12:07 PM

Staff sergeant

• Players
  • 11383 battles
  • 374
  • [CZ-SK]

Tak za 7256 goldů si radši kup prémiák a skilly si vyjezdi,protože tohle je ukrutná pálka a free xp ti budou chybět třeba na nějaký modul. Jako když není někomu líto peněz,je to jeho věc,ale investovat do tohoto je nesmysl. Na prémiovém tanku máš ty skilly relativně zachvíli,ale nesmí být člověk líný. Reálně potřebuješ na tanku hlavně žárovku,zbytek sice pomůže ale určitě to nestojí za tolik goldů. Hlavně se stačí kouknout na pc,tam mají u tanků které jsou elitní(máš vyexpený všechny moduly a i následující tank) možnost dát zrychlený výcvik,tedy místo expů pro tank dostáváš zkušenosti pro posádku a ZDARMA!!! A my si máme platit převod? To samé změna profilu posádky,na pc máš změnu jednoho člena za 50 goldů,zde máš 250 a v podstatě také za jednoho člena. Ale dobře,ten zastupuje celou posádku,jenže cena 250g je za 5 členů a né každý tank má 5 členů. Jak jsem psal,když někomu nevadí vrazit sem tam nějaký peníz,je to fajn,jen chce popřemýšlet co se ti za tvé peníze vyplatí a když vezmem že o proti pc hrajem poloviční hru,protože na pc ta hra nabízí prostě víc,tak platíme víc jak pc hráči a dokud se to bude podporovat,tak s námi budou orat.

Ps: samozřejmě jsou hry s cz lokalizací,ale zde je problém že wot takto nevydali a nechali to Microsoftu,tudíž hra používá jen jazyky které jsou na konzolích. Těžko říct zda to šlo vydat v cz lokalizaci,já si myslím že ano,WG tvrdí opak,takže je to jedno. Prostě čeština nebude,budem rádi jestli nám dají alespon hlasy pro posádku či alespon opraví špatný znak na našem jediném prémiáku,ta kamufláž je příšerná jako všechny tyto speciální nátěry. Alespon je vidět jak se wg snaží,nešlo tam dát nějakou vojenskou maskovačku,musí na tom být československá vlajka a spíše to vypadá jak rakev při státním pohřbu kdy se vlajky dávají přes rakev(alespon ve fimech to tak dělají:-D).

Ještě přidám důvod,proč si myslím že nás s češtinou lakují: nevím jak ted,ale když přišly cs tanky do hry,tak u jejich munice byly české popisky,tak jak se tam dostali když konzole cs nepodporují? Asi nějaký šlendrián vzal popisky z pc verze a dal je k tomu a tím ukázal že to asi jde.

Edited by BurdisCz, 15 July 2017 - 12:28 PM.

– Napoleon Bonaparte

uzivatel #17 Posted 15 July 2017 - 03:01 PM

First lieutenant

• Players
  • 14934 battles
  • 646
  • [CZSK]

View PostBurdisCz, on 15 July 2017 - 12:07 PM, said:

Tak za 7256 goldů si radši kup prémiák a skilly si vyjezdi,protože tohle je ukrutná pálka a free xp ti budou chybět třeba na nějaký modul. Jako když není někomu líto peněz,je to jeho věc,ale investovat do tohoto je nesmysl. Na prémiovém tanku máš ty skilly relativně zachvíli,ale nesmí být člověk líný. Reálně potřebuješ na tanku hlavně žárovku,zbytek sice pomůže ale určitě to nestojí za tolik goldů. Hlavně se stačí kouknout na pc,tam mají u tanků které jsou elitní(máš vyexpený všechny moduly a i následující tank) možnost dát zrychlený výcvik,tedy místo expů pro tank dostáváš zkušenosti pro posádku a ZDARMA!!! A my si máme platit převod? To samé změna profilu posádky,na pc máš změnu jednoho člena za 50 goldů,zde máš 250 a v podstatě také za jednoho člena. Ale dobře,ten zastupuje celou posádku,jenže cena 250g je za 5 členů a né každý tank má 5 členů. Jak jsem psal,když někomu nevadí vrazit sem tam nějaký peníz,je to fajn,jen chce popřemýšlet co se ti za tvé peníze vyplatí a když vezmem že o proti pc hrajem poloviční hru,protože na pc ta hra nabízí prostě víc,tak platíme víc jak pc hráči a dokud se to bude podporovat,tak s námi budou orat.

Ps: samozřejmě jsou hry s cz lokalizací,ale zde je problém že wot takto nevydali a nechali to Microsoftu,tudíž hra používá jen jazyky které jsou na konzolích. Těžko říct zda to šlo vydat v cz lokalizaci,já si myslím že ano,WG tvrdí opak,takže je to jedno. Prostě čeština nebude,budem rádi jestli nám dají alespon hlasy pro posádku či alespon opraví špatný znak na našem jediném prémiáku,ta kamufláž je příšerná jako všechny tyto speciální nátěry. Alespon je vidět jak se wg snaží,nešlo tam dát nějakou vojenskou maskovačku,musí na tom být československá vlajka a spíše to vypadá jak rakev při státním pohřbu kdy se vlajky dávají přes rakev(alespon ve fimech to tak dělají:-D).

Ještě přidám důvod,proč si myslím že nás s češtinou lakují: nevím jak ted,ale když přišly cs tanky do hry,tak u jejich munice byly české popisky,tak jak se tam dostali když konzole cs nepodporují? Asi nějaký šlendrián vzal popisky z pc verze a dal je k tomu a tím ukázal že to asi jde.

Já vím sám utrácím prakticky jen za prémiové tanky (a garážová místa pro ně), ale na druhou stranu beru, že ta hra musí vydělávat a když to nejde na lidech jako já, tak to musí vytáhnout z někoho jiného.

Změna posádky se dá provádět za ty vouchery, které jsme dostali po update zdarma nebo se dají koupit ve Store za 100 tisíc stříbrných - to není tak hrozné a třeba s Centennialem, kterého jsem dostal zdarma, jsou to dvě dobré bitvy. Teda pokud se oba bavíme o změně vzhledu, jména atd.

tonik437 #18 Posted 17 July 2017 - 10:08 PM

Corporal

• Players
  • 7156 battles
  • 32

View PostBurdisCz, on 15 July 2017 - 02:07 PM, said:

Dělají si z Vás všech prdel nó :) . Věci co kom. chce, aby byli přidané nebo změněné, tak to jim nejde, ale přidávat [Editováno] jako mapy s tajfunama atd.. to jim jde moc dobře. (No jo moderátore dej mi warn nebo ban, už je mi to jedno, tuhle [Editováno] už nehraju) :)

Edited by ClearEv1L, 21 July 2017 - 01:46 PM.

AlmondMovie7023 #19 Posted 23 July 2017 - 09:29 AM

Private

• Players
  • 2206 battles
  • 1
Já bych se chtěl zeptat,jestli už hodláte dělat něco s tím,že tier4 se může dostat do hry proti tieru 7!!! vžyť už samo o sobě je toto nehorázná blbost... s tou blobou 4kou tierem nemáte šanci cokoliv tý 7čce udělat. Akorát si pak v tý hře připadáte jak pohyblivej terč bez šance na obranu... a dál by mě zajimalo jestli se vrátí starý mapy jako byla dragon ridge atd... Je mě jasý že to tu zůstane bez odpovědi protože mě připadá že máte asi hodně hráčů a potřebujete se jich zbavit prostřednictvím vašich úžasných aktualizací.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users