Jump to content

Změny německých těžkých tanků

• Please log in to reply
22 replies to this topic

YabbaCoe #1 Posted 02 October 2017 - 10:33 AM

Corporal

• Administrator
  • 7 battles
  • 16

Tankisté! :justwait:

Pro vaši informaci, s příchodem verze 4.1 německá větev bude posílena o tři nové těžké tanky! 

Nové vozidlo na úrovni VIII VK 100.01 P povede na novou devátou úroveň Mauschen a bude zakončena desátou úrovni Mausem. Vozidlo deváté úrovně VK 45.02 B následně povede na novou desítku Pz.Kpfw VII.

Pokud již máte Maus vyexpený v době updatu, VK 100.01 P a Mauschen budou automaticky vyzkoumány se základní výzbrojí potřebnou pro linii Mausu. Volitelné balíčky tank§ VK 100.01 P a Mauschen nebudou vyzkoumány. Všechny XP zůstanou na stávajících tancích.

Herní styly techto tanků by měly být více konsistentní při procházení jednotlivých německých těžkých tanků vyšších úrovní.

Doufáme, že si užijete tyto tanky.

Roll Out!!!

StB Bures #2 Posted 04 October 2017 - 11:12 AM

Corporal

• Players
  • 1616 battles
  • 10
  • [SK-CZ]

Tak vám tedy pěkně děkuji, celou dobu se snažím vyjezdit Mause a vy mi to teď před jeho dosažěním změníte. Nechci Pz.Kpfw VII. Nedají se přehodit zkušenosti na Maus linii ? Do této linie jsem investoval hodně zlatých a o to mě to štve víc. Děkuji za odpověď.:angry:

BurdisCz #3 Posted 04 October 2017 - 05:35 PM

Staff sergeant

• Players
  • 12094 battles
  • 429
  • [CZ-SK]

View PostStB Bures, on 04 October 2017 - 12:12 PM, said:

Tak vám tedy pěkně děkuji, celou dobu se snažím vyjezdit Mause a vy mi to teď před jeho dosažěním změníte. Nechci Pz.Kpfw VII. Nedají se přehodit zkušenosti na Maus linii ? Do této linie jsem investoval hodně zlatých a o to mě to štve víc. Děkuji za odpověď.:angry:

Pardon,ale to je vtip? Jestli by tohle wg změnilo,tak je to přesně to co si myslim a to že se naslouchá hloupým nápadům. Nezlob se,ale snažit se vyjezdit by znamenalo mít pár stovek bitev s tanky nižších tierů,ale ne zaplatit si 8 tierů goldama a s vk45.02 mít 5 bitev. 

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
– Napoleon Bonaparte

***!!!Chceme lepší vedení fóra CZ/SK komunity!!!***

StB Bures #4 Posted 04 October 2017 - 08:03 PM

Corporal

• Players
  • 1616 battles
  • 10
  • [SK-CZ]

View PostBurdisCz, on 04 October 2017 - 05:35 PM, said:

Pardon,ale to je vtip? Jestli by tohle wg změnilo,tak je to přesně to co si myslim a to že se naslouchá hloupým nápadům. Nezlob se,ale snažit se vyjezdit by znamenalo mít pár stovek bitev s tanky nižších tierů,ale ne zaplatit si 8 tierů goldama a s vk45.02 mít 5 bitev. 

Jasně a ty zkušenosti jsem vyhrál v loterii, teda jen část, zbytek bylo v krabici od cereáliích.... To že je jezdím na jiném tanku a pak si to přehodím za goldy je moje věc, navíc z toho má WG peníze takže s tím problém mít nebude.. Na počítači mám 22tis. bitev, vím co tu chci jezdit za tanky. Řekni WG ať zruší goldy určitě ti to přispěje k lepšímu spánku. Pokud se tě to netýká, tak se k tomu nevyjadřuj. Děkuji 

BurdisCz #5 Posted 04 October 2017 - 10:53 PM

Staff sergeant

• Players
  • 12094 battles
  • 429
  • [CZ-SK]

S goldy problém nemám a spím dobře,děkuji za starost ale je zbytečná. K příspěvku se vyjadřuji,protože se mě to týká,jelikož jedu také na mause a určitě nejsem sám,tudíž zase o problém míň. Problém vidím jen v tom,že nevím proč by to někomu měli přehodit,protože do toho nasypal prachy za goldy,kterými tak zaplatil oběd jedné kanceláři na jeden den a teď ho to štve. Hra pokud vím není p2w(zaplať a vyhraj) a tak buď by na to měli mít nárok všichni nebo nikdo. Možná by to chtělo míň těch cerealií.:honoring: Ale uvidíme co wg,jen by se asi pak měli připravit na velké přesouvání expů,protože všichni teď expily mause. Děkuji

– Napoleon Bonaparte

StB Bures #6 Posted 05 October 2017 - 05:05 AM

Corporal

• Players
  • 1616 battles
  • 10
  • [SK-CZ]

View PostBurdisCz, on 04 October 2017 - 10:53 PM, said:

S goldy problém nemám a spím dobře,děkuji za starost ale je zbytečná. K příspěvku se vyjadřuji,protože se mě to týká,jelikož jedu také na mause a určitě nejsem sám,tudíž zase o problém míň. Problém vidím jen v tom,že nevím proč by to někomu měli přehodit,protože do toho nasypal prachy za goldy,kterými tak zaplatil oběd jedné kanceláři na jeden den a teď ho to štve. Hra pokud vím není p2w(zaplať a vyhraj) a tak buď by na to měli mít nárok všichni nebo nikdo. Možná by to chtělo míň těch cerealií.:honoring: Ale uvidíme co wg,jen by se asi pak měli připravit na velké přesouvání expů,protože všichni teď expily mause. Děkuji

Neřekl bych nic , kdyby to ohlásili třeba před měsícem a věděl bych , že ho stihnu vyjezdit nebo ne. A kdyby chtěli být kamarádi , tak ještě udělají on track. Jenže říct to den předem na stránkách a tři dny na fóru kam nikdo nechodí , protože pravěpodobnost, že ti tu někdo odpoví je mizerná, tak to je podpásovka. A taky si myslím , že by měli mít všichni na výběr. Nevím kolik to je přesně , ale z Tigra (p) na Mause je to aspoň 500tis. exp a to už je hodně proježděnejch hodin, na to aby to změnili za jeden den.

BurdisCz #7 Posted 05 October 2017 - 07:06 AM

Staff sergeant

• Players
  • 12094 battles
  • 429
  • [CZ-SK]

Ano,mohlo přijít info o něco dříve,to je pravda. Na anglickém foru vydali oznámení o přesunu updatu na 10 října,mají nějaké problémy s klientem. A jestli my jsme stěžující si komunita,přečtěte si toto vlákno na anglickém foru. To bych ti ty expy i prohodil,oni totiž chtějí kompenzaci,protože wg si dovolilo posunout update.:facepalm: Ale v podstatě si za to wg může samo,tyhle komunity si rozmazlily,dostali své nesmysly do hry a chtějí čím dál víc. Tak já se přidávám k žádosti výše,chtěl bych přesunout expy do nové linie a případnou kompenzaci za posunutí updatu.

:coin::child::justwait::bush::hiding::arta::harp:

Edited by BurdisCz, 05 October 2017 - 08:51 AM.

– Napoleon Bonaparte

StB Bures #8 Posted 05 October 2017 - 09:10 AM

Corporal

• Players
  • 1616 battles
  • 10
  • [SK-CZ]

View PostBurdisCz, on 05 October 2017 - 07:06 AM, said:

Ano,mohlo přijít info o něco dříve,to je pravda. Na anglickém foru vydali oznámení o přesunu updatu na 10 října,mají nějaké problémy s klientem. A jestli my jsme stěžující si komunita,přečtěte si toto vlákno na anglickém foru. To bych ti ty expy i prohodil,oni totiž chtějí kompenzaci,protože wg si dovolilo posunout update.:facepalm: Ale v podstatě si za to wg může samo,tyhle komunity si rozmazlily,dostali své nesmysly do hry a chtějí čím dál víc. Tak já se přidávám k žádosti výše,chtěl bych přesunout expy do nové linie a případnou kompenzaci za posunutí updatu.

:coin::child::justwait::bush::hiding::arta::harp:

Mají výhodu, admini s nimi komunikují a vypadá to aspoň trochu jako debata. Tady se něco napíše, nikdo neodpoví, asi po měsíci si lidi začnou stěžovat , že na to admini EDIT a vymřeli, pak se někdo ozve , že nevymřeli a tím to zas hasne. Udělejte admina z BurdisCz přispívá do tohodle fóra víc než všichni admini dohromady.

Edited by Kampa1987, Today, 07:08 AM.
Vulgarismus

BurdisCz #9 Posted 05 October 2017 - 09:17 AM

Staff sergeant

• Players
  • 12094 battles
  • 429
  • [CZ-SK]

View PostStB Bures, on 05 October 2017 - 10:10 AM, said:

Mají výhodu, admini s nimi komunikují a vypadá to aspoň trochu jako debata. Tady se něco napíše, nikdo neodpoví, asi po měsíci si lidi začnou stěžovat , že na to admini EDIT a vymřeli, pak se někdo ozve , že nevymřeli a tím to zas hasne. Udělejte admina z BurdisCz přispívá do tohodle fóra víc než všichni admini dohromady.

Nene i kdybych já chtěl,nebyl bych žádoucí za kritiku kterou tu čas od času jedu na wg a o takové lidi nestojí. Já o to taky nestojím,protože většinou se neshoduji s postoji wg a myslím si,že se na tomhle nic nezmění. Ale jako vtip to bylo dobrý.:great:

– Napoleon Bonaparte

PhoeBo_Clipper #10 Posted 05 October 2017 - 09:33 AM

Corporal

• Players
  • 10985 battles
  • 75
Tvl, neee ja sem fakt EDIT takovou dobu sem tu lajnu odkládal až sem to prokoučoval. :sceptic: Tak Maus  asi pro mě  nebude protože když jsem koukal na recenze od akcida tak se mi do toho vůbec nechce, mám podobný herní styl i názory. Tyhle šneky papírový s propisovačkovou flusačkou by mě dostali do blázince. :angry:

Edited by Kampa1987, Today, 07:11 AM.
Vulgarismus

StB Bures #11 Posted 05 October 2017 - 01:19 PM

Corporal

• Players
  • 1616 battles
  • 10
  • [SK-CZ]
Tak pojďme se domluvit WG nás nechá dojezdit Mause přes VK 45 a všichni budeme spokojení.:) Mlčení znamená souhlas ! :medal:

BurdisCz #12 Posted 05 October 2017 - 01:42 PM

Staff sergeant

• Players
  • 12094 battles
  • 429
  • [CZ-SK]

View PostStB Bures, on 05 October 2017 - 02:19 PM, said:

Tak pojďme se domluvit WG nás nechá dojezdit Mause přes VK 45 a všichni budeme spokojení.:) Mlčení znamená souhlas ! :medal:

Neznám ty tanky co přijdou,ale možná bych byl radši kdybych měl ty xp na nich. Pocitově je pro mně vk 45 jeden z nejhorších těžkých tanků,které jsem jezdil. Pak jsem se koukl na Wotinfo a to mne v tom jen utvrdilo. Nevím na kolik mají přesné tyto statistiky,ale něco na tom bude. Prošel jsem si takhle všechny těžký tanky od tieu 8 výš a německé patří celkově mezi nejhorší co hra nabízí. Jediný 9 tier byl lehce průměrný. Obludy jako E-100 a Maus jsou na tom také hodně špatně. A není to jen o statistikách a mém pocitu,na E-100 nadává dost lidí,myslím že by tyto linie potřebovali trochu předělat,jelikož tyto tanky jsou pak hratelné jen v četě,solo je to sebevražda jelikož ty tanky bez podpory nejsou konkurence schopné. A na publicu moc lidí nepomůže.

– Napoleon Bonaparte

StB Bures #13 Posted 05 October 2017 - 07:43 PM

Corporal

• Players
  • 1616 battles
  • 10
  • [SK-CZ]

View PostBurdisCz, on 05 October 2017 - 01:42 PM, said:

Neznám ty tanky co přijdou,ale možná bych byl radši kdybych měl ty xp na nich. Pocitově je pro mně vk 45 jeden z nejhorších těžkých tanků,které jsem jezdil. Pak jsem se koukl na Wotinfo a to mne v tom jen utvrdilo. Nevím na kolik mají přesné tyto statistiky,ale něco na tom bude. Prošel jsem si takhle všechny těžký tanky od tieu 8 výš a německé patří celkově mezi nejhorší co hra nabízí. Jediný 9 tier byl lehce průměrný. Obludy jako E-100 a Maus jsou na tom také hodně špatně. A není to jen o statistikách a mém pocitu,na E-100 nadává dost lidí,myslím že by tyto linie potřebovali trochu předělat,jelikož tyto tanky jsou pak hratelné jen v četě,solo je to sebevražda jelikož ty tanky bez podpory nejsou konkurence schopné. A na publicu moc lidí nepomůže.

Dovolím si lehce nesouhlasit. Maus by měl být navíc po vzoru PC verze vylepšen a právě tento tank je pravá definice těžkých tanků ( Udržet klíčový bod za každou cenu nedokáže nikdo lépe) a také je to, pokud se nemýlím, jediný tank, který po naúhlování na 33° nejde penetrovat žádným vozidlem ve hře . Konkurence schopné není žádný tank na publiku pokud ho vypeče team ( Na xboxu je specialita,že celý team jede jednou cestou a nikoho nezajímají právě tyto klíčové stanoviště, nevím kdo to tu lidi naučil , ale na PC se tohle stane naposled na tieru 3 a rozhodně je vyloučené aby se to stalo na tieru 10). Malé doporučení odjeď si tu jap. heavy, to je teda pořádný žranec... Na PC má aspoň type 5 heavy větší pancíř a houfnici , kterou dáš i za 1400, ale tady je to taaaaak moc špatnej tank, že je v té hře zcela zbytečně. Jinak ty tanky co mají přijít před mause jsou špatný neskutečně obrovské weakspoty.

uzivatel #14 Posted 05 October 2017 - 11:30 PM

First lieutenant

• Players
  • 16242 battles
  • 668
  • [CZSK]
4202 zlepšená rychlost a bonus kreditů? Leopard PTA zlepšená deprese? tak díky, no :)

BurdisCz #15 Posted 06 October 2017 - 05:51 AM

Staff sergeant

• Players
  • 12094 battles
  • 429
  • [CZ-SK]

Ne děkuji,na japonské HT nemám sílu ani žaludek. Ale jinak souhlasím,toto srovnání jsem dělal hlavně podle průměrnédmg,obdržené/udělené dmg,wn8 a v těchto statech ty tanky propadly. Je mi jasné že nemůžou mít pancíř a ještě dmg jako blázen,ale tady se bavíme hlavně o užití na publicu a jak jsi správně uvedl,jezdí se tu sborem za tím prvním volem. A to je dle mého právě ta nekonkurence schopnost Mause,je pěkné že se natočí a nic ho neprobije(ted mu přidají 20mm na věži),ale když ho nechá tým na holičkách a ty nemáš šanci držet krok s týmem protože jsi pomalý,má smůlu. Ale nebylo to čistě o Mausovi který snad jediný má tuhle funkci někde něco držet. Německé HT jsou podprůměrem dmg a všeho,měli by mít nejpřesnější děla ve hře,dle ráží i slušné penetrace a to prostě nemají. Dostanu se ted na sedmý tier,ale takový tiger I v jakémkoliv provedení(klasický,hammer,atd.) je prostě těžký sniper a ve hře klidně potrolí a 4 z 5 ran netrefí,někdy to z něj vylítne jak brambora a po pár metrech je to v zemi nebo to letí bůhví kam. Kdyby to takhle fungovalo za války,tak němci by prohráli válku a to by ještě nevyjeli ani z Berlína. Ted mají tedy vylepšovat i to VK45.02.A,,tak uvidíme co to sním udělá,ale já sním mámm většinu bitev v 10 tieru a tam je ten tank total haluz. Myslím si,že v 10 tieru jsou ty rozdíly vidět nejvíce,když je proti nim 8 tier,tak se pak nedivím že je půl týmu na jednom sniper postu,jenže oni jsou tak hlopuý,že tam jsou i s top tankem. Jako jsem měl včera já,kdy si jedu s devítkovou wafflí na sniper post a ona tam stojí E-100. Já si prostě občas přijdu,že hraju jinou hru než ostatní a přesně jak píšeš,nevím kde se to naučili. Spíš si myslím,že neučili,že to jsou prostě hovádka,která vidí hru zdarma a vůbec je nezajíma zda je to multiplayer nebo single,prostě si jedou svou a o hře nic neví. A přehršel prémiáků tomu nepomáhá.,ale chápu že wg musí z něčeho žít. já bych možná ubral opsy na xp nebo je rozděloval dle tierů,ale do 1-6 tieru bych tyto opsy vůbec nedával,lidi vše rychle přeexpí,neví ani kudy jet natož co tam dělat a najednou je na 8 tieru. To samé dělají ty prémiáky,není bitva kde by nebyli alespon 2 na každé stran a jsou u nich špatně přerozdělovány xp za odvedenou práci  bitvě. Kolkrát se mi stalo že prémiak co v podstatě nic neuhrál na tom byl líp,než člověk co tu hru pomalu ovládl. Ano,at mají víc xp,od toho to je,ale at se nasobí až na konci po bitvě a né že tím má vyšší už base xp. Prostě prémiáky jezdí hodně hloupých lidí co neznají tu hru.

Ps.to ježdění za sebou už jsem viděl i na pc na 10 tieru,ale je pravda,že to není tak časté,zde je to každou hru. 

Edited by BurdisCz, 06 October 2017 - 05:54 AM.

– Napoleon Bonaparte

StB Bures #16 Posted 06 October 2017 - 07:41 AM

Corporal

• Players
  • 1616 battles
  • 10
  • [SK-CZ]

View PostBurdisCz, on 06 October 2017 - 05:51 AM, said:

Ne děkuji,na japonské HT nemám sílu ani žaludek. Ale jinak souhlasím,toto srovnání jsem dělal hlavně podle průměrnédmg,obdržené/udělené dmg,wn8 a v těchto statech ty tanky propadly. Je mi jasné že nemůžou mít pancíř a ještě dmg jako blázen,ale tady se bavíme hlavně o užití na publicu a jak jsi správně uvedl,jezdí se tu sborem za tím prvním volem. A to je dle mého právě ta nekonkurence schopnost Mause,je pěkné že se natočí a nic ho neprobije(ted mu přidají 20mm na věži),ale když ho nechá tým na holičkách a ty nemáš šanci držet krok s týmem protože jsi pomalý,má smůlu. Ale nebylo to čistě o Mausovi který snad jediný má tuhle funkci někde něco držet. Německé HT jsou podprůměrem dmg a všeho,měli by mít nejpřesnější děla ve hře,dle ráží i slušné penetrace a to prostě nemají. Dostanu se ted na sedmý tier,ale takový tiger I v jakémkoliv provedení(klasický,hammer,atd.) je prostě těžký sniper a ve hře klidně potrolí a 4 z 5 ran netrefí,někdy to z něj vylítne jak brambora a po pár metrech je to v zemi nebo to letí bůhví kam. Kdyby to takhle fungovalo za války,tak němci by prohráli válku a to by ještě nevyjeli ani z Berlína. Ted mají tedy vylepšovat i to VK45.02.A,,tak uvidíme co to sním udělá,ale já sním mámm většinu bitev v 10 tieru a tam je ten tank total haluz. Myslím si,že v 10 tieru jsou ty rozdíly vidět nejvíce,když je proti nim 8 tier,tak se pak nedivím že je půl týmu na jednom sniper postu,jenže oni jsou tak hlopuý,že tam jsou i s top tankem. Jako jsem měl včera já,kdy si jedu s devítkovou wafflí na sniper post a ona tam stojí E-100. Já si prostě občas přijdu,že hraju jinou hru než ostatní a přesně jak píšeš,nevím kde se to naučili. Spíš si myslím,že neučili,že to jsou prostě hovádka,která vidí hru zdarma a vůbec je nezajíma zda je to multiplayer nebo single,prostě si jedou svou a o hře nic neví. A přehršel prémiáků tomu nepomáhá.,ale chápu že wg musí z něčeho žít. já bych možná ubral opsy na xp nebo je rozděloval dle tierů,ale do 1-6 tieru bych tyto opsy vůbec nedával,lidi vše rychle přeexpí,neví ani kudy jet natož co tam dělat a najednou je na 8 tieru. To samé dělají ty prémiáky,není bitva kde by nebyli alespon 2 na každé stran a jsou u nich špatně přerozdělovány xp za odvedenou práci  bitvě. Kolkrát se mi stalo že prémiak co v podstatě nic neuhrál na tom byl líp,než člověk co tu hru pomalu ovládl. Ano,at mají víc xp,od toho to je,ale at se nasobí až na konci po bitvě a né že tím má vyšší už base xp. Prostě prémiáky jezdí hodně hloupých lidí co neznají tu hru.

Ps.to ježdění za sebou už jsem viděl i na pc na 10 tieru,ale je pravda,že to není tak časté,zde je to každou hru. 

VK45. 02. A ve stocku je paráda.... 8z10 bitev v 10tkách a když na vás vyjede Maus tak mužetě jen zvednout dělo k nebi a jít si udělat čaj (Ano neprostřelíte ho ani při 90° do zadku) Chtělo by to ucelit českou komunitu na xboxu, myslím že to tu chybí...Starší hráči by dávali rady nováčkům a může z toho být hned lepší hra. Člověk , který jezdí sám, nikdy nebude myslet teamově.

BurdisCz #17 Posted 06 October 2017 - 09:04 AM

Staff sergeant

• Players
  • 12094 battles
  • 429
  • [CZ-SK]
Ano,chtělo by to nejak vyřešit,ale je to těžký. Není to jen problém cz/sk komunity,ale když se člověk koukne kdo komunikuje na fórech,jsou to většinou hráči co již mají hodně odehráno a vysloveně nováčků moc není. Spousta lidí to bere jak singleplayer a maximálně si zahrají četu,nezajímá je že v tymu jsou i lidi co chtějí něco uhrát. Ty máš třeba dobré staty,ale často ve hře potkám hráče,co maji vyexpene max 6 tier,ale koupi si premiák 8t a jedou. Vlastně ani nejedou,na prokhorovce jsem potkal tiger 131,byl top tier,dojel do prostred pole,kde jsem ho na konci bitvy nasvitil s E-25. Samozřejmě neměl sanci mě spotnout,ale ani neměl snahu vystřelit po mně a já se ani nehnul a střílel ho z místa. Pak na něj kouknu,najel 80m a žádný výstřel a v garáži snad jen jednu 6t vyexpenou. Trochu mi to připomíná jezdce moto gp Karla Abrahama,který to jezdit neumí,ale jelikož mu to někdo zaplatí,tak jezdí dál. Ja taky nejsem bůhví jaký kabrňák,ale snažím se,oni ne.

– Napoleon Bonaparte

Xgily #18 Posted 07 October 2017 - 12:06 PM

Corporal

• Players
  • 8438 battles
  • 42

Podle mě další důvod, proč jezdit s goldama. Nechápu ten krok, proč dávat super těžký tanky do hry. Když jsou 3+ artyny ve hře, tak si nezahrajete a když budete na topu, tak budete neporazitelný, pokud se nenajde hráč, který se nebojí střílet goldy. Za mě špatné rozhodnutí. Nebudu utrácet kredity za tyto tanky.

BurdisCz #19 Posted 08 October 2017 - 05:24 AM

Staff sergeant

• Players
  • 12094 battles
  • 429
  • [CZ-SK]
Tak ona je to možná odpověd na švédské nesmysly,hlavně teda TD,kdy budou totálně neviditelný a prostřelí naprosto vše. Zas jak už tu výše zminoval,mají prý velké weakspoty a víme jak tu pancíř nefunguje. Třeba to nebude zas tak hrozný.

– Napoleon Bonaparte

Marek_Kokso_SVK #20 Posted 09 October 2017 - 02:09 PM

Private

• Players
  • 9497 battles
  • 8
  • [NOOBS]
Čo to bolo dnes za aktualizáciu??? Ja som bol nadrzany na nové pz kampf

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users