Jump to content

Aktualizace 4.1. - Zpětná vazba

• Please log in to reply
15 replies to this topic

YabbaCoe #1 Posted 04 October 2017 - 04:44 PM

Corporal

• Administrator
  • 7 battles
  • 16

Tankisté! :izmena:

Na konzole přišla verze 4.1! 

Potřebné informace o novém obsahu v této verzi najdete v portálovém článku.

V tomto vlákně nám můžete zanechávat vaši zpětnou vazbu, co si o této verzi myslíte, vaše návrhy či připomínky.

Především můžete psát ohledně:

Nové německé tanky

• VK 100.01 P
  • Mauschen
  • Pz.Kpfw VII

Nové švédské premium vozidla

• Strv m/42-57
  • Stark Strv S1

Nové mapy

• Redshire1944
  • Pilsen

Replaye

Tibor_84 #2 Posted 10 October 2017 - 05:49 PM

Corporal

• Players
  • 7888 battles
  • 17
  • [NOOBS]

Ahoj YabbaCoe 

Začnem takto zatiaľ najhorší update aký som kedy zažil na PS4 ! 

CHATY : Ktorého dutého človeka napadlo alebo to povolil navrhol 

ze pri hre mám proti sebe 5xchatu s tier X a ja mám zakaždým v tíme chatu s tier VIII ? 

Toto si už dávno všímam ! Nemali by sa hráči v chate vystatavovať väčšiemu počtu hráčov s vyššími tierami ?? 

Vysledok je taký že po 2 minútach je už koniec ! Veď to ani nemusím hrať položím joystick a viem ako to celé dopadne celé zle !!!

a navyše častokrát sa stáva že už druhý tím je aj tak zvýhodnený chatou a navyše im aj tak pridá či už o 1 X alebo IX naviac 

UPDATE Tankov :

IS 7 - ktorého plačúceho rusofila toto povolilo ? Tank IS 7 ste zvýšili vydrž na 2400 ! 

Tank aj tak s nechutným a zuhlovanym pancierom dobrou ranou relatívne dobrým časom nabíjania koho bol toto vypočutý plač ? 

Pre porovnanie T110E5 vydrž -2200 pancier z predu relatívne podobný naproti tomu má jalové boky rýchlejšie strieľa ale dáva non stop pod damage a vy mu ešte stiahnete weakspot na prednej veži ? Čo toto bolo zač ?

ked už zvyhodnujem tanky tak aspoň všetky !!!

MAPY : chcem vedieť kam sa podelí všetky mapy: Live oaks sacred valley severogorsk pearl river a im podobne 

a akého šialenca napadlo dať mapy typu tundra liberty falls port widepark pre vyšší tier ? Vy ste aj hrali nieledy s light tankom alebo s 

arty jednu z týchto uvedených máp ? Ste zošaleli ? Má to nejaký význam ?? Rotácia týchto máp je až priam nechutná !!!! 

Cim ďalej robíte s touto hrou tým ju ešte viac kazíte je to v poslednom čase na nervy za takúto odflaknutu hru odmietam platiť dobíjať gold premium :) 

Tony437 #3 Posted 10 October 2017 - 07:50 PM

Corporal

• Players
  • 8673 battles
  • 40
Zdravím WG, doufám že toto vlákno někdo od Vás čte. Každá vaše aktualizace vždycky něco co fungovalo rozbije. Např: Šestý smysl - Můžete mi vysvětlit, proč mi zvuk šestého smyslu zazní třikrát až čtyřikrát za sebou, když mě objeví? Já nejsem hluchej a už vůbec ne slepej - moc dobře vidím tu oranžovou žárovku, která mi svítí v levém dolním rohu, stačí mě upozornit jednou ;) Dále Pz Kpfw VII - co to má být? Zase další tank pro blbečky, který s normální municí ze středních a těžkých tanků nelze ze předu probít že? Stačí Type 4/5 Heavy, nepotřebujeme další takové tanky. Replaye - očekával jsem to samé co mají PC hráči, bohužel opět jsem zklamaný. Přehraju replay a co se pohledů týče, je tu pouze pohled z třetí osoby a volná kamera. Žádný sniper pohled prostě nic. Navíc když přepínám v replayi mezi hráči, tak na mě velitel řve, že mi hoří tank nebo že je něco s nabíječem. Opravdu skvělé. Taky bych rád věděl, kam se poděly mapy: Pearl river, Dragon ridge, Sacred valley, Hidden village (nádherná a dobrá mapa). Nehrál jsem je už 8 měsíců, tak bych rád věděl, co s nima je. Díky :)

BurdisCz #4 Posted 11 October 2017 - 06:22 AM

Staff sergeant

• Players
  • 12094 battles
  • 429
  • [CZ-SK]
Naprostý souhlas se dvěma příspěvky od Tonyho. Já jsem ještě aktualizaci neviděl a ani se do toho nehrnu. Zatím jediné co vím,je že replaye nejdou ukládat. To je z jakého důvodu? Jediné jak ho nahrát je,že ho zapnu a nahraju si ho přes xbox do pc,ale to nahraju jen obraz na který budu koukat a už nepůjde nic udělat,jako přepínání mezi tanky atd. Hra je od toho aby se hrála a replaye si mohl upravit kdykoliv později. Ne že si po každé bitvě nebo po pěti,budu projíždět replaye co bych chtěl nahrát. Však by se to mohlo ukládat na disk xboxu nebo externí zařízení. Replaye dobrá věc,ale špatně vymyšlená.

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
– Napoleon Bonaparte

***!!!Chceme lepší vedení fóra CZ/SK komunity!!!***

Divanko #5 Posted 11 October 2017 - 08:32 AM

Private

• Players
  • 9772 battles
  • 5
  • [SVKTB]
Ja som objavil, tiež chyby. Napríklad vo war stories, keď som hral tier 8 dvakrát za sebou strieľal neviditeľny Panter a zničil som ich náhodnými strelami. A v multiplayeri som zaznamenal že náš tým prehrával 0:7 a pritom v grafike nám priposovalo 7:0 a až pri našej prehre 0:8 to záhadne preskočilo na 8:0 :-). Pekná práca wg, som zvedavý načom sa zabavim dnes. Ale musím uznať, že sa zlepšila rotácia máp. Nehral som 4 dokola ako tomu bolo zvykom.

Marek_Kokso_SVK #6 Posted 11 October 2017 - 08:42 AM

Private

• Players
  • 9497 battles
  • 8
  • [NOOBS]
Rotácia úplne sklamala z light tankom 3 bitky pacific Island potom himmelsdorf a zase pacific chápeš??? Mali by rotovať zamestnancov  wg asi sú prepracovaný a trosku EDIT

Edited by Kampa1987, Yesterday, 01:18 PM.
Osobní útok

Marek_Kokso_SVK #7 Posted 12 October 2017 - 12:02 PM

Private

• Players
  • 9497 battles
  • 8
  • [NOOBS]
Sem písať to je nič admin ani nepodpisujú Furt točí dookola mini mapy halooooo EDIT kde ste?

Edited by Kampa1987, Yesterday, 01:20 PM.
Vulgarismus

Tibor_84 #8 Posted 13 October 2017 - 07:19 AM

Corporal

• Players
  • 7888 battles
  • 17
  • [NOOBS]

Slabota žiadna uspokojujúca odpoveď tak isto podpora na FB mizerná až priam žalostná čo to je za firmu ????

halloooooo je tu nieeeekto ???

BurdisCz #9 Posted 13 October 2017 - 07:39 AM

Staff sergeant

• Players
  • 12094 battles
  • 429
  • [CZ-SK]

View PostTibor_84, on 13 October 2017 - 08:19 AM, said:

Slabota žiadna uspokojujúca odpoveď tak isto podpora na FB mizerná až priam žalostná čo to je za firmu ????

halloooooo je tu nieeeekto ???

jo,taky jsem kdysi dostal odpověď jak se starají ještě o fb,no na fb jsem take ještě nedostal odpověď. Vedení wg je známé svou laksnosti ke komunitám a asi je ani nezajímá jak dělají jejich zaměstnanci. Male konzolové fórum je jen zasterka kde se můžem pobavit tak mi hráči,zaměstnanci nemusí,ti sem dají informace o updatu,tedy pokud si včas vzpomenou nebo to sem dají se zpětným datumem jako že to tu bylo včas. Dělají z nás idioty.

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
– Napoleon Bonaparte

***!!!Chceme lepší vedení fóra CZ/SK komunity!!!***

Brbann #10 Posted 13 October 2017 - 05:40 PM

Private

• Players
  • 6978 battles
  • 9
  • [CSTD]

Mam problém s tankem Is-7 kteryr sem 6x za sebou nepenetroval do vany s 310mm pene!!!! 

Nemluvě o protivnostiy šestého smyslu který mne každou sekundu upozorňuje, nejsem hluchej.

A NEJVĚTŠÍ perlička na závěr, může mi někdo vysvětlit proč EDIT jako widepark, komarin nebo liberty falls chodí do desítek? Frajeři s s desitkovou waflí ani nenabijou zásobník a svítí a světě div se chcípnou, 4 z 5 her na těhle mapách končí rozdílem 12 tanků.

Edited by Kampa1987, Yesterday, 01:22 PM.
Vulgarismus

Tibor_84 #11 Posted Yesterday, 07:28 AM

Corporal

• Players
  • 7888 battles
  • 17
  • [NOOBS]

View PostBrbann, on 13 October 2017 - 05:40 PM, said:

Mam problém s tankem Is-7 kteryr sem 6x za sebou nepenetroval do vany s 310mm pene!!!! 

Nemluvě o protivnostiy šestého smyslu který mne každou sekundu upozorňuje, nejsem hluchej.

A NEJVĚTŠÍ perlička na závěr, může mi někdo vysvětlit proč EDIT jako widepark, komarin nebo liberty falls chodí do desítek? Frajeři s s desitkovou waflí ani nenabijou zásobník a svítí a světě div se chcípnou, 4 z 5 her na těhle mapách končí rozdílem 12 tanků.

Ja som si to tiež všimol že pri tých malých mapách to konci priepastným rozdielom neviem akého poloblázna to napadlo dať to pre X tier.

ale asi koli tomu že zmizli mapy a nechceli aby sa to dookola opakovali tie iste mapy.

ta žiarovka mi tiež lezie na nervy 

a ešte viac mi lezú na nervy admini WG lebo sa objavia iba keď je aktualizácia niečo sem načmaraju a zmiznú a neostane tu po nich ani smrad 

YabbaCoe #12 Posted Today, 10:39 AM

Corporal

• Administrator
  • 7 battles
  • 16

Tankisté!

Děkujeme za vaše názory a postřehy ohledně změn, které přišly s verzí 4.1. Veškeré vaše názory byly sepsány a zpětná vazba odeslána!

Tibor_84 #13 Posted Today, 04:57 PM

Corporal

• Players
  • 7888 battles
  • 17
  • [NOOBS]

View PostYabbaCoe, on 17 October 2017 - 10:39 AM, said:

Tankisté!

Děkujeme za vaše názory a postřehy ohledně změn, které přišly s verzí 4.1. Veškeré vaše názory byly sepsány a zpětná vazba odeslána!

View PostYabbaCoe, on 17 October 2017 - 10:39 AM, said:

Tankisté!

Děkujeme za vaše názory a postřehy ohledně změn, které přišly s verzí 4.1. Veškeré vaše názory byly sepsány a zpětná vazba odes

Tibor_84 #14 Posted Today, 05:01 PM

Corporal

• Players
  • 7888 battles
  • 17
  • [NOOBS]

View PostTibor_84, on 17 October 2017 - 04:57 PM, said:

Tak to je super odpoved za 14 dni normálne som dojatý !!!!

A čo tak spomenúť tie mapy čo je s nimi kedy ich hodláte dať naspäť chaty six sense atd atd ??? 

To si mám vycucať z prsta ? 

Vymazávam WOT !!!

Marek_Kokso_SVK #15 Posted Today, 05:14 PM

Private

• Players
  • 9497 battles
  • 8
  • [NOOBS]
Buzeranti vyjebany kvôli poslednému update som vymazal Wot a predal Ps4 na konzolu ste to dali len kvôli peniazom hráči a hranie Wot je Vám ukradnuté...môžem jebat týchto kokotov čo vymažú príspevok a admina zjedol mi [edited]na ktorú piču ste dali na 1 server konzoly??? 

Tony437 #16 Posted Today, 08:10 PM

Corporal

• Players
  • 8673 battles
  • 40

View PostMarek_Kokso_SVK, on 17 October 2017 - 07:14 PM, said:

Buzeranti vyjebany kvôli poslednému update som vymazal Wot a predal Ps4 na konzolu ste to dali len kvôli peniazom hráči a hranie Wot je Vám ukradnuté...

Proč jsi prodal PS4 ty vole? :D

2 user(s) are reading this topic

1 members, 1 guests, 0 anonymous users

Tony437