Jump to content

Type 62 Smok

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

I MoLaR I #1 Posted 19 October 2017 - 06:59 AM

Sergeant

• Community Contributor
  • 24297 battles
  • 203
  • [4F]

bulet1408 #2 Posted 19 October 2017 - 07:21 AM

Corporal

• Players
  • 5410 battles
  • 81
z całym szacunkiem bo pewnie kilka chwil poświęciłeś na ten film ale... co ja jako widz mogę z tego wyciągnąć? pierwsza informacja którą się dzielisz to to że ten film gówno mi da ponieważ nie grasz i nie umiesz grać czołgami lekkimi - zachęcające, dalej mamy kilka bezsensownych suchych informacje które średnio rozwinięty ktoś ogarnie w swoim garażu bo są to informacje ogólnie dostępne, lecimy dalej i pokazałeś nam 2 minutowy zgon po co? co miałem zobaczyć na tym fragmencie filmu? co chciałeś pokazać? jakie właściwości tego pojazdu? następna bitwa to samo choć pokazałeś że pojazd nie świeci, trzecia średnia... reasumując film o niczym... mam nadzieję że wyciągniesz odpowiednie wnioski z moich uwag jeżeli nie to trudno i przestanie mnie dziwić treść twoich filmów

lysteria85 #3 Posted 19 October 2017 - 07:21 AM

Captain

• Players
  • 15073 battles
  • 1,306
Trochę słabo że nie lubisz lightów a bierzesz się za ich recenzowanie, mogłeś chociaż wziąć od kogoś filmiki a samemu skupić się na recenzji, raczej mało kto wchodzi na reckę lighta bo chce zobaczyć jak koleś jedzie bez ładu i składu na YOLO i ginie nie wykrywając nic po 3 strzałach. Na Himmlu wbrew pozorom miałeś idealną sytuacje dla lighta na partyzantkę i akktywny spot bo były 3 arty, mogłeś pojechać na early spota na górkę a potem się cofnąć na tory i spotować dla arty tudzież zrobić jakieś podchody partyzanckie i ubić baboczyska ale na pewno nie było sensu jechać tak jak pojechałeś. Zabrakło też w filmie jakiegoś porównania z innymi czołgami z tego samego poziomu, w czym premka jest lepsza lub gorsza od drzewkowych, jaka premka jest lepsza/gorsza w tym przedziale cenowym no i co jest lepsze z tych dwóch "helołinowych" premek - Hellhound czy Smok

Edited by lysteria85, 19 October 2017 - 07:23 AM.

Dziesiąty pocisk dla Jadzi, niech se Jadzia wsadzi! Ona ma siłę oraz nieleczoną anginę

Pawel Broda 73 #4 Posted 19 October 2017 - 08:53 AM

Major

• Players
  • 21635 battles
  • 5,514

Type 59 Lightweight alias bagienno-górski Type-62 jest intrygującym pojazdem.

Sam uczestniczyłem w bitwie (IX, VIII & VII tiery) gdzie u czerwonych Smoczek zajął pierwsze miejsce i zrobił 3 fragi na mapie Zrujnowana Stolica (ta z wieżą Eiflla), czerwoni bitwę przegrali ale Type-59 Lighweight zrobiĺ trzeci największy damage w drużynie i najwięcej fragów aż 3, dodatkowo poległ jako ostatni.

Zrobił na mnie wrażenie.

Pojazd jest chwalony przez użytkownikow za dobry kamuflaż i niską zwartą sylwetkę.

Generalnie pojazd jest bardzo zbliżony do Wz-131, prawdopodobnie najlepszego czołgu lekkiego na siódemkach.

Z tym że ma bonusy przynależne czołgom premium.

Jego pociski odłamkowo-burzące zadają sporo obrażeń praktycznie tyle co ósmotierowych medów (300 punktów uszkodzeń i 43mm penetracji), na pojazdy III lini to ciekawy bonus (mam na myśli SPG i papierowe TD lub inne LT).

Penetracja 220mm na pocisku premium też robi wrażenie, jak na LT z VII tieru to moim zdaniem całkiem nieźle.

Bonus do zarobków +40% silver

Bonus do zdobywanego doświadczenia +25% PD

Bonus do szkolenia załogi, zwyczajny dla pojazdów elite/premium +25% PD

Źródło Tankopedia konsolowa

https://console.worl..._Type62_Dragon/

Źródło

http://forum-console...d-1923-base-xp/

Brodaci czołgiści przedstawiają:

hincul PL #5 Posted 20 October 2017 - 01:37 PM

Major

• Community Contributor
  • 38441 battles