Jump to content

Možné řešení problémů s odezvou

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Ellendway WG #1 Posted 20 March 2014 - 11:17 AM

Veteran

• Beta Tester
  • 891 battles
  • 509

Jedná se o rychlý překlad anglického návodu od uživatele patrickap

Jako první věc, kterou byste měli udělat v případě problémů s odezvou je otevření nového incidentu. Kolegové ze zákaznické podpory se Vám budou věnovat jak nejlépe budou moci. Nový incident otevřete ZDE

Upozornění na začátek - Jelikož nedisponuji českým Xbox Live účtem, nemohu svůj Xbox přepnout do češtiny. To znamená, že všechno jsem řešil v angličtině. Snažil jsem se přeložit všechna anglická slova, která se objevují při nastavení Xboxu a systému jako takového, avšak může se stát, že to nebude doslovně sedět. Dále je potřeba zmínit, že jsem nepřekládal informace o stažení hry, protože jsem zatím neviděl žádné hlášení o tom, že by to někomu nešlo. 

1) Zvolení správného serveru

Je důležité, abyste zvolili správný server, na kterém chcete hrát. Pokud máte zvolený špatný server, může se stát, že problém je právě tam. 

1. Zapněte hru World of Tanks Xbox 360.
  2. Jakmile budete v garáži, zmáčkněte tlačítko "Start".
  3. Zvolte "Options".
  4. Jděte do záložky "Game".
  5. V možnosti "Default Server" zvolte Europe. 
  6. Jděte zpět do garáže, zmáčkněte "Start" a vypněte hru pomocí "Quit". 

Poté znovu zapněte hru a zahrajte si pár her. Pokud zvolení nového serveru pomohlo, není potřeba dále nic řešit. Pokud ne, můžete zkusit kroky, které jsou sepsány níže. 

2) Kroky pro odstranění špatné odezvy

Jedná se o zásah do nastavení konzole! Pokud si nejste jistí, zda následující kroky zvládnete, zeptejte se někoho zkušenějšího nebo si přečtěte návod opravdu pečlivě. 

Doporučuji tento návod vložit do WordPadu nebo jiného textového editoru, protože můžete přijít o připojení k internetu,... 

1. Vypněte Xbox 360. 
  2. Vypněte Router / Modem minimálně na dvě minuty. Vypnutím myslím naprosté vypnutí - vytáhněte je z elektriky.
  3. Zapojte modem a nechte jej plně nastartovat - cca. 15 minut. 
  4. Zapojte router a nechte jej plně nastartovat - cca. 15 minut. 
  5. Zapněte Xbox 360. 
  6. Jděte do záložky "Nastavení".
  7. Klikněte na "Systém".
  8. Zvolte "Nastavení sítě".
  9. Vyberte připojení, které používáte (bezdrátové, pevné). 
  10. Klikněte na "Konfigurace sítě (configure network)".
  11. Přejděte doprava a zvolte "Další Nastavení", poté "Obnovení továrního nastavení".
  12. Jděte zpět do "Nastavení sítě".
  13. Klikněte na "Testování Xbox LIVE spojení" a zvolte Ano.
  14. Přihlaste se na svůj Xbox Live účet

Pokud ani tento postup nepomůže, důrazně doporučuji kontaktovat internetového poskytovatele a přesvědčit se, že je v pořádku internetového spojení. Pro bezproblémové hraní World of Tanks: Xbox 360 edition je zapotřebí minimálně 128kbps připojení! 

» Sledujte mě na Twitteru! «

ItsWhisper4 #2 Posted 20 March 2014 - 11:38 AM

Captain

• Community Contributor
  • 20638 battles
  • 1,654
  • [CZ-SK]
Děkuji :smile::honoring:

Cílem války není padnout za svou vlast, ale donutit ty parchanty na druhý straně, aby padli za svou...George Patton, 

G+ https://plus.google....80787859479817 , YT kanál https://www.youtube.com/channel/UCv9uHkDAfknCmqQn9iNMNyw

XliveevilX8ii8 #3 Posted 20 March 2014 - 12:24 PM

Staff sergeant

• Beta Tester
  • 18535 battles
  • 293
len pre upresnenie.live ucet nema nic spolocne s jazykom xbox menu (dashboard).xbox nepodporuje CZ ani SK jazyk.CZ/SK je len lokalizacia a ta nema na jazyk v menu ziadny vplyv.ma vplyv len na jazyk/titulky v hrach.menu je defaultne v ENG takze kludne mozes tie pokyny v dashboarde nechat v anglickom jazyku :blinky:

Tier X : JagdPz E-100 / T110E4 / T62A / IS 7 / T57 Heavy / T110E3 / T92 / FV215b / Object 140 / Bat.Chat 25 t / WT auf E-100 / T110E5 / E-50 M / Object 263 / Conqueror GC

Grinding : [Editováno] / [Editováno] / [Editováno] /

MatteoBalsano05 #4 Posted 18 April 2017 - 02:04 PM

Private

• Players
  • 981 battles
  • 1
Nejde mi použiť kód z balenia WoT X360 edition na Pz38h a 1500 goldov a 200 000 striebra . Neviete prečo ?

BurdisCz #5 Posted 19 April 2017 - 12:21 PM

Staff sergeant

• Players
  • 11383 battles
  • 375
  • [CZ-SK]
Je to jen pro nováčky co s hrou začínají,musel by jsi ho aktivovat na začátku,ted po 981 bitvách ti to nepůjde.

„Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!“
– Napoleon Bonaparte

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users