Jump to content

Ohlášení budoucích oprav

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Mato hrac #1 Posted 10 July 2014 - 04:26 PM

Sergeant

• Players
  • 27082 battles
  • 174
  • [CZ-SK]

WarGaming po prvním hotfixu už oznámil, co chce přednostně řešit teď:

* divné textury ve hře

* padání a zamrzání

* resetování munice balíčky

* prémiové střelivo se vrací na nákup za zlaťáky, i když už bylo přepnuté na stříbro

* rozdíly v reálné výbavě tanků proti tomu, co bylo ohlášeno v detailním popisu patche 1.3

Upozornili přitom na fakt, že věci, které se dají opravit na serverech budou schopní opravit poměrně rychle, ale to, co si bude vyžadovat stažení nového klienta na konzoly trochu potrvá, protože každá takováto úprava musí projít extra testováním, certifikací a podobně.

V jiném oznámení už uvedli seznam dalších chyb, o kterých už vědí a pracují na jejich odstranění (vybral jsem jenom ty nejzávažnější, je tam ještě spousta drobností z rozhraní - garáž, tréninky apod.):

Hra

Oprava některých modulů není provázená hlasovým hlášením posádky
Někdy okamžitě se zjevující stužka za Spotting zabrání dalším stužkám, aby se se přidávaly po celý zbytek hry
Je zde malé zpoždění mezi uvolněním spouště v době nabíjení a momentem, kdy je výstřel opravdu zrušený
Achievement "122 and U" se v současnosti nedá získat

Grafika

Jeden z domů na Mines i po svém zničení v zaměřovači nadále brání v zaměření cíle stojícího za ním (uživatelé už upozorňují na podobný problém v Ensku - pozn. Mato hrac)
Střechy některých domů na Lakeville nevykazují po zásazích žádné poškození

Zvuk

Poškození věže u Sherman Jumbo vyvolává nesprávné hlášení
Zničená posádka může nadále hlásit, že nedaleko dopadl dělostřelecký granát

Už si sice začínám připadat jako zaměstnanec WG, i když to dělám jenom o přestávkách mezi spoustou jiné práce, ale mám pocit, že tyto informace asi všichni budou chtít vědět co nejdříve a už i tak jsou staré několik hodin. Jak zaznamenám něco dalšího, pošlu to sem, ať se zbytečně nerozčilujete nad věcmi, které jsou už jasně rozpoznanou chybou ve hře. No a budeme doufat, že jsou to všechno věci opravitelné na serverech. ;-)

Já zde vlastně nejsem. Furt jsem v tankistické komunitě na na Google Plus.

Mato hrac #2 Posted 10 July 2014 - 07:49 PM

Sergeant

• Players
  • 27082 battles
  • 174
  • [CZ-SK]

Jak se zdá, další již oficiálně rozpoznanou chybou je to, že se při posmrtném pohledu díváte na jiného hráče svého týmu, neubývají mu hitpointy. Hlásí to zásahy, ale HP se nehýbou. Pomůže přepnutí na dalšího hráče a návrat zpátky. Uvidíte nový stav, ale zase zůstane neměnný. A to přitom update opravoval to samé u poškozených modulů.

Opět se holt potvrdil Murphyho zákon, že oprava jedné chyby vytvoří dvě další a horší. ;-)

Já zde vlastně nejsem. Furt jsem v tankistické komunitě na na Google Plus.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users